1

Temat: glucholazy 2k8

1. Rysiek - wielkie dzieki za impreze!
2. Smiglo - gratulacje za debiut. Liczymy na wiecej.
3. Draco - dzieki za nazwanie mnie 'profesjonalista' :)

2

Odp: glucholazy 2k8

Również dołączam się do podziękowań dla Ryśka, party (pomimo paru drobiazgów) udało się wyśmienicie. Relacja - postaram się już wkrótce.
Bezwarunkowo dołączam się do punktu drugiego. Śmigło po prostu mega frasun, brawo. Czekam na więcej :)
Kolejny frasun dla tdc'a za wytrwałą, czy wręcz szaloną walkę o ukończenie dema (co niestety się nie udało). Mam nadzieję, że do przyszłego roku zdąrzysz je poskładać ;)

Na koniec jedna sprawa - zostawiłem na party kabel monitorowy do ST - DIN13 -> A/V na chinchach, wtyki chinch metalowe, z wściekło pomarańczowymi naklejkami z podpisami. Jeżeli ktoś znalazł , proszę o kontakt, a tymczasem skazany jestem ma wyjście TV...
Edit:
zostawiłem także kabel monitorowy XE - wtyki chinch opisane w podobny sposób, tyle że za pomocą taśmy typu "gęsia skórka".

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-07-27 18:15:29)

grzybson/SSG^NG

3

Odp: glucholazy 2k8

Dołączam się do podziękowań :)

pozdrawiam,

thePink

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

4

Odp: glucholazy 2k8

No ja też już wróciłem i również muszę przyznać że zlot był ról. Dziękuję za miłe komentarze dot. dema, mam nadzieję że następne uda się zrobić dłuższe, fajniejsze i bez profanacji grafy dely'ego. ;) Respect dla M.E.C. i LaResistance za podniesienie poprzeczki po raz kolejny!

+szacunek dla TDC i Konopa, którzy siedzieli nad kodem chyba przeszło 30h...

5

Odp: glucholazy 2k8

Wielki frasun dla Ryśka 3.0 oraz wszystkich, którzy dotarli. Jesteście de best.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: glucholazy 2k8

I ja dziękuję!

Organizatorowi i wszystkim co przybyli.

...i po cichu liczę również na możliwość podziękowania w przyszłym roku. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: glucholazy 2k8

Wielkie dzięki za imprezkę Rysiek !!:) Ja może z niej nie skorzystałem tak jak inni, ale na pewno bawiłem się wyśmienicie ! :)
... szczególnie że ludziki w tym roku dopisali, zarówno pod względem ilości/jakości ;) jak i ilości produkcji itp. :)
W tym miejscu również gorąco witam Smigło, który przygotował sympatyczne demko:)
I również dziękuję Tobie za docenienie naszej pracy - dawno sobie nie dałem takiego zastrzyku Atari ;) :)

Grzybson: dzięki wielkie, za uznanie naszego wysiłku oraz za Twój wkład :) Co do szaleństwa, to w każdym z nas jest coś szalonego ;) :) ale tak poważnie to naprawdę przekroczyłem pewne granice i czasami miałem wrażenie, że zielone ludziki to już dawno wylądowały, wszyscy o tym wiedzą a jedynie ja ich jeszcze nie widziałem ;) :D

Dzięki dla Gzynia oraz Sikora za transport w doborowym Towarzystwie
No i oczywiście pozdrawiam wszystkich, tych z którymi dałem radę pogadać oraz tych z którymi nie miałem okazji, czyli tych którzy mieli więcej szczęścia :P ;) :)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-07-27 20:42:16)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

8

Odp: glucholazy 2k8

Dawno nie bylo tak udanego party - mam nadzieję, że Rysiek zorganizuje 4 odsłonę również za rok! Koniecznie w tym samym miejscu - jest dużo spokojniej i nikomu nie przeszkadzają prostokątne dźwięki ;)

TDC - podziwiam za wytrwałość - patrząc na Twój duet z Konopem przed oczami miałem imprezki z przed paru lat!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

9

Odp: glucholazy 2k8

Piguła/Shpoon napisał/a:

Dawno nie bylo tak udanego party

Nieeeeee!!!. nie piszcie takich rzeczy, napiszcie ze bylo slabo :)
No dobra, na powaznie to ciesze sie ze impreza sie udala, zaluje tylko ze moj stan zdrowia nie pozwolil byc w Glucholazach :( . Cholerna medycyna, ze tez nie potrafi poradzic sobie z problemem zdrowia jedna tabletką :)
Przeciez za 50 lat wystarczyc bedzie zjesc jedna tabletke i po 5 minutach bedziemy zdrowi :) czy to az taki problem wynalezc taka tabletke teraz i nie czekac tych 50 lat :)
Czekam teraz cierpliwie na zdjecia ze zlotu, szczegolnie ze byl w nowym miejscu, wiec chce zobaczyc co przegapilem i czego mam zalowac, a napweno mam co :)

10

Odp: glucholazy 2k8

Jury, no szkoda, ale dla pocieszenia powiem Tobie, że nie jesteś jedyny, który bardzo chciał być a problemy ze zdrowiem spowodowały, że się jednak nie udało.

Piguła: dzięki, to miły komplement :) Ale wiesz - skorzystałeś z tego jak słyszałem :) Co innego by było gdybym się jednak wybierał spać :P

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

11

Odp: glucholazy 2k8

Kolejne rewelacyjny zlot! Rysiek mega szacun i zgadzam sie z Pigułą - to jest dużo lepsze miejsce od poprzedniego.

12

Odp: glucholazy 2k8

Właśnie powróciłem, było fajnie i wesoło - trochę nie pamiętam, ale wszyscy mówili, że bawiłem się dobrze i wielkiego bydła nie narobiłem :lol:

A poważnie - dziękuję Ryśkowi i reszcie współ-partyzantów za miłą zabawę :)

I wielkie podziękowania dla Radiego, że dowiózł Nas na czas na dworzec PKP :)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2008-07-27 23:00:40)

13

Odp: glucholazy 2k8

Dziekuje za party najpierw Ryskowi a potem wszystkim uczestnikom.
Zaluje ze nie przybylo wiele osob zwiazanych aktywnie z Atari :(

Mam sporo wiecej obserwacji i przemyslen wiec postanowilem jutro/pojutrze napisac swoja relacje (sory Grzybson za konkurencje ;). Musze sie najpierw ze wspomnieniami z Glucholazow 2008 przespac, takze na razie gromkie DOBRANOC!

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-07-27 23:28:06)

14

Odp: glucholazy 2k8

Tdc napisał/a:

Piguła: dzięki, to miły komplement :) Ale wiesz - skorzystałeś z tego jak słyszałem :) Co innego by było gdybym się jednak wybierał spać :P

Bo Ptica wcześniej dzwonił i miał zaklepać jedno wyro - zrobiłem to zupełnie nieświadomie - dowiedziałem się dopiero rano od Grzybsona :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

15

Odp: glucholazy 2k8

Super zlot, podziękowania serdeczne dla Ryśka za to, że chciało mu się to zorganizować - liczę na powtórkę za rok.

Co do nowego party place - odległość od pizzerii rekompensowana była przez całkiem przyjemne schronisko :-)

Dziękuję Jaskierowi i Radiemu za transport  :)

pomidor

16

Odp: glucholazy 2k8

Ja też dziękuję Ryśkowi za organizację i za stolik ;)
I wszystkim Kolegom, którzy postanowili się do mnie odezwać na party :D
Za rok już się zapisuję ;)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

17

Odp: glucholazy 2k8

Znowu tak wielu zawdzięcza.... jednemu. Rysiek, było git.

Frekwencja jak na 1 maja 20 lat temu. Może to przez matury w Częstochowie ?
Było ze 70 luda.

Już dawno nie było profesionalnej ochrony imprezy, tj. takie niebieskie pilnowały czy "zaopatrzenie" donosimy czy dowozimy na 2 gazach :)

Szkoda ogniska, musieliśmy posiłkować się grillem, tj. parapetem z blachy wystawiony na słońce ;)

Ciekawe co imć dyrekcja po zlocie - będą chętni na replay za rok ?
Oby tak było.


A propo nieupublicznienia 2 dem - będą dopracowane z błędów w ciągu 6 miesięcy.
Proponuje je zdyskwalifikować.
Albo dostały punktacje za to co prezentowały albo Rysiu robimy sobie jaja. :(

Ostatnio edytowany przez pajero (2008-07-28 08:57:35)

Odp: glucholazy 2k8

Respekt dla organizatora, świetna impreza.



PS: NIE PODNOŚ TEGO ZE STOŁU.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

19

Odp: glucholazy 2k8

Fajnie, że impreza się udała - moja nie mogła być.
Co do dem - to ja jeszczce nie widziałem, żeby demo, które brało udział w konkursie, nie było upublicznione potem - to dziwność wielka. A ja tak chcę zobaczyć co tam pr0be wysmarował :)

: 404. Stopka not found

20

Odp: glucholazy 2k8

Hej!

Eru... to ja i tutaj napiszę... było już coś takiego w historii i w dodatku to Slight dopuścił się takiego czegoś. Overmind nie był na party w Ornecie'95 puszczony... z jednej strony to była zła decyzja, ale z drugiej strony patrząc (z mojego punktu widzenia) to było jedyne słuszne rozwiązanie, wszyscy byli tym demem zmęczeni do granic niewyobrażalnych, znużeni kodowaniem... gdyby demo zostało puszczone na party prawdopodobnie nigdy nie miałbym motywacji aby je poskładać do końca i zostałoby w formie nie dokończonej i poważnymi błędami w IRQ loaderze.

Rozumiem więc nerwy co poniektórych którzy chcę już obejrzeć dema,  ale również w stanie jestem zrozumieć autorów dem którzy chcą dopieścić swoje prace, lub dokończyć je. Być może rozwiązaniem byłoby puszczenie dem w formie plików video z naniesionym logo "party version". Ale myślę że ten miesiąc możemy poczekać... choć sam również bardzo chciałbym obejrzeć te produkcje.

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2008-07-28 10:37:46)

21

Odp: glucholazy 2k8

eru napisał/a:

Co do dem - to ja jeszczce nie widziałem, żeby demo, które brało udział w konkursie, nie było upublicznione potem - to dziwność wielka.

A ja znam taka sprawe -  demos OVERMIND, wiec to powrot do starych, dobrych czasow (no i ta liczna frekwencja z tego co tu pisza...) ;)

22

Odp: glucholazy 2k8

Chłopcy mi OBIECALI, że zrobią najszybciej, jak się da, a "miesiąc" napisałem, żeby codziennie nie dostawać maili "CZY JUŻ???". Jeśli nie otrzymam w ciągu miesiąca prac w wersji FINAL upubliczniam to, co leciało podczas compo, tak się też umawialiśmy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: glucholazy 2k8

Daly: dodaj licznik na głównej stronie AA: "Do wypuszczenia dem zostało X dni" :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

24

Odp: glucholazy 2k8

Naczytali ludziki się u Kaza, że se pozwole zacytować:
"...Niestety, dwa dema pokazane na zlocie nigdy nie zostaną udostępnione. Nie dowiemy się więc, na co głosowali uczestnicy i co tak naprawdę wygrało konkurs oraz zajęło trzecie miejsce...",
A ten przecież swoim głupim zwyczajem musi robić "sensacje" z niczego, wprowadzając ludzi w błąd.

No i podnosi się ferment.

No ale czego się nie robi żeby tylko zwiększyć klikalność w swoją stronke...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

25

Odp: glucholazy 2k8

marudzisz X...

: 404. Stopka not found