26

Odp: glucholazy 2k8

Już się ględzenie zaczyna.

Chóralne gratulacje i pokłony dla Ryśka za organizację. Lokalizacja zmieniła się zdecydowanie na +. Do szczęścia brakuje tylko #baru, znaczy baru sałatkowego na party place.

Nie mniejsze pokłony dla wszystkich WYSTAWIAJĄCYCH coś na party (poza wystawiającymi nogi za okno) :)

--
Dhor/M.E.C.

Odp: glucholazy 2k8

To ja WAM serdecznie dziękuję za tak liczne przybycie i za dużą  liczbę prac. Nabrałem wiary że to co robimy ma sens. Szczególnie dziękuję "Komitetowi Zaufania Społecznego" w składzie - Dely, MacGaywer, i WielkiVasco który podejmował najważniejsze decyzje - finansowe. Co do zlotu w przyszłym roku to Pani Dyrektor jest za, tak że jak dożyjemy to się zobaczymy. Jeszcze raz dziękuję :)
                                                                                       i pozdrawiam wszystkich   
                                                                                                                                    RM
ps. piszcie podziękowania na strone Zespołu Szkół / to każdy lubi /

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2008-07-28 11:21:33)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

28

Odp: glucholazy 2k8

Eru: a ty chodzisz z głową w homarach.
Ja ci tylko wytłumaczyłem skąd się wzięło Twoje pytanie, i caly ten temat.
pozatym jakbyś się troche za głowe złapał to bys se przypomniał co się działo również z Numenem.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

29

Odp: glucholazy 2k8

Party version Numena było wypuszczone i to był błąd, bo później na youtube ktoś wrzuca party version zamiast final, w dodatku na starym emulu ze zwalonymi basami. Tak więc ja wolę poczekać - mam nadzieję, że jest na co.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

30

Odp: glucholazy 2k8

Fox - demo nie jest tak dobre jak Numen - ale wygrało słusznie Demo Compo. No i chyba najważniejsze, że jest także kolorowe a nie tylko w odcieniach szarości :) Szkoda, że Ciebie i Eru nie było na party - może byłaby jedna produkcja więcej... (albo nawet i 2) bo TDC i Konop mimo 48h kodowania nie dali rady, Vasco nie miał co linkować :)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

31

Odp: glucholazy 2k8

Vasco z rozpaczy podlewał swoje źródła jakimś tanim winem. To był najniesmaczniejszy punkt programu, powinno się go nie wpuszczać na następne zloty.

--
Dhor/M.E.C.

32

Odp: glucholazy 2k8

Nikt jeszcze nie napisał, że wygrywające demo równie dobrze mogłoby walczyć w kategorii intro. Mieści się w 16k i nie wymaga dodatkowej pamięci. To dopiero jest klasa!

33

Odp: glucholazy 2k8

dhor napisał/a:

Vasco z rozpaczy podlewał swoje źródła jakimś tanim winem.

Dhor bądź bardziej wyrozumiały dla kolegi ze sceny - co byś zrobił na jego miejscu jakbyś przegrał 8 stówek w pingponga z własną żoną na oczach kolegów heh.

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2008-07-28 13:06:38)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

34

Odp: glucholazy 2k8

Vasco to klasyczny nieuleczalny przykład hazardzisty ;) Dopiero przy 8 stówkach się opamiętał :D :D No i dzięki temu, że nam jedna część demka nie działała (z niewiadomych przyczyn) w wersji binarnej to upiekło mu się chociaż to że nie musiał nawet ruszyć palcem w tym temacie :)
Swoją drogą dzięki Vasco za swoją chęć niesienia nam pomocy, bo potrzebowaliśmy pomocy grafika (oraz innych) a jednak okazało się że doproszenie się kogokolwiek o cokolwiek było prawie niewykonalne :( I nawet nie będę wskazywał palcem Wrocławia jaką dał plamę :P :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

35

Odp: glucholazy 2k8

Wrocław starał się jak mógł! Może piw było za mało, bo inwencji twórczej jak nie było, tak nie było ;)

36

Odp: glucholazy 2k8

Tdc napisał/a:

potrzebowaliśmy pomocy grafika (oraz innych) a jednak okazało się że doproszenie się kogokolwiek o cokolwiek było prawie niewykonalne :(

Prosilem o kompa z xl artem - jakos sie nie doczekalem.

37

Odp: glucholazy 2k8

Laoo: :)
Musisz pogadać z Konopem o inwencji oraz wpływie na nią kolejnych piw bo On się spisał na medal !
;)

Mazi: sorry, ale ja zapomniałem o tym kompie, po prostu miałem wtedy zbyt wiele na głowie, ale ktoś wtedy obiecał że poszuka dla Ciebie tego xl arta - jednak...
Czyli tak jak mówiłem doproszenie się kogokolwiek o cokolwiek było prawie niewykonalne...
... co nie znaczy, że nikt nic nie robił: ja jestem Tobie wdzięczny za Twoją postawę (w końcu byłeś jedyną osobą która chciała coś namalować! a prosiłem chyba wszystkich co przechodzili obok mnie na party), spisali się jeszcze: Konop (wiadomo!), Miker, Sikor, Grzybson i inni

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-07-28 14:41:57)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

38

Odp: glucholazy 2k8

.... było nieźle - wszystko pamiętam :))))

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

39

Odp: glucholazy 2k8

Ej, masa szacun za party.
Jak napisał Grzybson (gratulacje pierwszego party bez seniora :D), poza małymi wtopami było wszystko super.
Gratulacje dla wszystkich biorących udział w compotach, zwycięzcach i przegranych. W tym roku nawet taki matoł jak ja docenił że prace stały na przyzwoitym poziomie.
GZ dla Powroza (znowu ;D) za wygranie GFX, świetny rysunek, ale cycki itp w grafice to był mój trejdmark ;D. Za rok znowu ja coś muszę narysować, gdyż ponieważ obiecałam to Vidolowi...
No i ogólnie do zobaczenia za rok :) (a może na Foreverze).

There's special place for me in hell. It's called the throne.

40

Odp: glucholazy 2k8

Pinokio wystawiaj ten swoj cover porażki!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

41

Odp: glucholazy 2k8

Piguła/Shpoon napisał/a:

Bo Ptica wcześniej dzwonił i miał zaklepać jedno wyro - zrobiłem to zupełnie nieświadomie - dowiedziałem się dopiero rano od Grzybsona :)

No wiem, problem polegał na tym, że ja miesiąc wcześniej zamówiłem rezerwację i tam były już zamówione miejscówki i tylko jedna była wolna. Natomiast nie wiem dlaczego nie mogłem dojść do porozumienia z tymi kobietami w recepcji (między innymi z panią kierowniczką). Okazało się że wszyscy byli pakowani do pierwszego pokoju mimo że jeszcze nie było tam tych osób które pierwotnie miały tam być. I tak to wszystko wyszło...

Najważniejsze jest to że ja nawet nie myślałem o spaniu tamtej nocy, więc było ok - farciarz z Ciebie i tyle ! ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

42

Odp: glucholazy 2k8

Jak już rozmawiamy o noclegach, to muszę przyznać, że warunki w schronisku były bardzo sympatyczne. Jeżeli party place znowu wypadnie za rok w tamtej szkole, to piszę się na nie.

43

Odp: glucholazy 2k8

Ja również chciałbym podziękować Tobie Rysiu za tak wspaniałą imprezkę, znalezienie znakomitego miejsca na party(nikomu nie przeszkadzamy przez co i niebiescy nam nie przeszkadzają, niezłe warunki noclegowe i bardzo blisko bo przez ścianę)

Podziękowania należą się również wszystkim którzy przybyli na party, bo bez Was nie było by tak wspaniałe, a zwłaszcza Tym którzy wystawili swoje prace na compo.

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich i żeby za rok było jeszcze lepiej.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

44

Odp: glucholazy 2k8

Wielkie podziękowania dla Ryśka, za zorganizowanie kolejnej, super imprezy. Było bardzo sympatycznie. Pozdrowienia dla was wszystkich i do zobaczenia.

All I hear is the sound of me falling on the ground

45

Odp: glucholazy 2k8

aha, chciałem pogratulować autorom CROSSOVER - bardzo fajne, i... ja nie wiem jak to działa, że tyle kolorów udaje im się zrobić :)
Kulki mają 40 pixli szerokości, więc jeśli nawet jedna jest na duszkach, to skąd duszki na literki zostały? :)
Nie zaglądałem w kod, ale patrzę,  i nie wiem jak zrobić, a jak takie coś mam, to szacun dla autorów :)

: 404. Stopka not found

46

Odp: glucholazy 2k8

Jakim tanim winem? To było najdroższe wino w całym budynku. Kosztowało ze 3x więcej niż inne. Pewnie niejedna wódka była tańsza :P Co gorsza noclegi też chyba miałem najdroższe...

47

Odp: glucholazy 2k8

eru: jak widzieliśmy to podczas emisji, to też się głowiliśmy gdzie jest grafika, a gdzie spritey ;)

48

Odp: glucholazy 2k8

Zdaje się, że na A-age jest już dostępne źródło tego cuda, z komentarzami.

Klik

I Ty zostaniesz big endianem...

49

Odp: glucholazy 2k8

eru napisał/a:

aha, chciałem pogratulować autorom CROSSOVER - bardzo fajne, i... ja nie wiem jak to działa, że tyle kolorów udaje im się zrobić :)
Kulki mają 40 pixli szerokości, więc jeśli nawet jedna jest na duszkach, to skąd duszki na literki zostały? :)

Możliwy wariant to każde kółko po 1 playerze (x4) i pocisku (x4), a literki na Antic'u.

50

Odp: glucholazy 2k8

A ja, choć wpadłem na zlot jak po ogień do fajki, to bardzo się cieszę, bo poznałem wreszcie ludzi, których wcześniej znałem tylko z netu. Niestety nie z wszystkimi miałem okazję pogadać, ale trzeba zostawić coś na następny raz. Pozdrowienia dla Wszystkich a w szczególności dla Ryśka.