51

Odp: glucholazy 2k8

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Co do zlotu w przyszłym roku to Pani Dyrektor jest za, tak że jak dożyjemy to się zobaczymy. Jeszcze raz dziękuję :)....

ps. piszcie podziękowania na strone Zespołu Szkół / to każdy lubi /

Czyli tu   zs_glucholazy@wodip.opole.pl   czy na inny adres ?

Rysiu - dożyjemy i będziemy znowu.

52

Odp: glucholazy 2k8

eru napisał/a:

(...) i nie wiem jak zrobić, a jak takie coś mam, to szacun dla autorów :)

Oczywiście szacun dla autorów. Jednak pamiętajmy o tym (nie patrząc w źródła), że Atari ma DLI. Do tego wg mnie wszystko wskazuje na to że autorzy bardzo chcieli zrobić na widzach wrażenie że kulki mogą sobie zupełnie swobodnie latać po ekranie, ale może jednak nie mogą...

Gzynio napisał/a:

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich i żeby za rok było jeszcze lepiej.

Święte słowa ! Zgadzam się z Gzyniem, bo też mam taką nadzieję że właśnie to party rozbudzi wszystkich jeszcze bardziej !:)

Vasco/Tristesse napisał/a:

Co gorsza noclegi też chyba miałem najdroższe...

:)
Tak jak mówiłem na party: musisz się mnie trzymać ;)

pavros: no niestety! mocno mnie zaskoczyłeś tym swoim ogniem ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

53

Odp: glucholazy 2k8

Dzieki wielkie za party dla Ryska oraz wszystkich uczestnikow.

Partyplace mimo, ze jest oddalone od wszystkiego co do zycia na party potrzebne, uwazam, ze jest lepsze, bo jest na odludziu i sa prysznice (wzglednie pokoje dla zarobasow z Irlandii i Polski :)).

Poziom prac wysoki, chociaz cover compo lepsze od msx compo imho, a dema miodne. W sumie dobrze, ze ilosc prac wzrasta, oby tak dalej.

I na koniec: scena NIE upada, Sikorku! Atari rulez i do zobaczenia na Foreverze.

54

Odp: glucholazy 2k8

Również wielkie podziękowania dla Rysia oraz dla Wszystkich zebranych partywiczów.
Dobrze było się znowu z Wami zobaczyć.
Cieszę się, że w końcu poznałem i porozmawiałem z Tebe  ( no bo gdyby nie On....  - Tebe dzięki )
@Meśka -  zostawiam Twój trademark na jakiś czas ;) , i czekam na Twoje grafiki na duże i małe Atari.

Co do produkcji: Cieszy ilość demek i ich jakość /MEC i BJ duże brawa/, na gfx compo spodziewałem się więcej produkcji  , i tak jak wszystkim zabrakło mi dopieszczonej grafy Vidola oraz zawsze pomysłowej grafiki Dely'go
W msx compo - cieszy  produkcja Yerzmyey'a ( teraz czekam na grafę  w stylu "interes kwitnie" :) ).
Kawałki z music covercompo - pierwsza klasa.     
a żałuje jedynie tego ..że byłem krótko.

i "dziękuje" PKS Opole - za skuteczne stawianie oporu w dotarciu na party  :mad:

55

Odp: glucholazy 2k8

Dzięki jeszcze raz Ryśkowi za świetną organizację i pozostałym za obecność i wspólną zabawę!

Co do produkcji to widać, że były zajebiste, bo już trzy strony się nad nimi rozwodzicie, a nikt jeszcze nie wspomniał o zdjęciach. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

56

Odp: glucholazy 2k8

A gdzie są zdjęcia? ;)

57

Odp: glucholazy 2k8

demo MECow wyj*biste:)

ide MSX z compo do snu se wrzucic :p

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2008-07-29 23:33:41)

58

Odp: glucholazy 2k8

seban napisał/a:

A gdzie są zdjęcia? ;)

Pewnie Krap wrzuci niedlugo, wrocimy z Forevera, to juz beda.

Ostatnio edytowany przez Meśka (2008-07-30 01:21:21)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

59

Odp: glucholazy 2k8

eru napisał/a:

aha, chciałem pogratulować autorom CROSSOVER - bardzo fajne, i... ja nie wiem jak to działa, że tyle kolorów udaje im się zrobić :)
Kulki mają 40 pixli szerokości, więc jeśli nawet jedna jest na duszkach, to skąd duszki na literki zostały? :)
Nie zaglądałem w kod, ale patrzę,  i nie wiem jak zrobić, a jak takie coś mam, to szacun dla autorów :)

Hi Eru,
Thanks for you compliment, it's really a good credit for us that even eru (oh yeah, THAT eru!) doesn't know how we did it ;-)
Actually, the colours are a cheap GPRIOR trick that uses either the 3rd colour PMG mode and the reinvented GTIA feature that ORs certain playfield colours with certain PMG colours.
Two of the circles are constructed of PMG (1 player and 1 missile for each, with 4x width, forming circular shape by use of DLI) and the third one is drawn in graphics. The logo uses the two remaining players, and we still have two missiles unused :-)

60

Odp: glucholazy 2k8

pg: "we still have two missiles unused :-)": ugh :D :D
Excellent work!

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

61

Odp: glucholazy 2k8

pg: thanks for the info. I knew about this ORing of colors, but I somehow thought it doesn't work with 'intersecting' sprites. And I didn't think the balls are made with DLIs, silly of me :) Cool!

: 404. Stopka not found

62

Odp: glucholazy 2k8

I ja chciałem podziękować przede wszystkim Ryśkowi za super organizację, wszystkim wystawiającym prace w konkursach za wrażenia artystyczne :), wszystkim za przyjazd i atmosferę, tym którzy znaleźli chwilę żeby dłużej lub krócej pogadać, zaxonowi że podał mi obiecaną płytę xegs przez lewiSa, lewiSowi że przywiózł mi podaną przez zaxona płytę xegs :-) , Sikorowi że mogłem sprawdzić pistolet, jeszcze raz Ryśkowi za wystawienie jaguara na którym zagrałem pierwszy raz w życiu, nosty'emu, grzybsonowi i mojej żonie za spuszczenie mi łomotu :-) chyba w każdej grze w jaką zagraliśmy.

Jeszcze jedna uwaga co do pracy gfx Kaza. Z innych postów wynika że powszechnie była przypisywana innej osobie i to samo mi się przytrafiło, tyle tylko że przypisałem ją innemu autorowi.. ale przynajmniej nie pomyliłem tego mniejszego zwierza z wiewiórką ;) jak co niektórzy.

Te podziękowania piszę dopiero dziś, bo dopiero dziś wyjechałem z Głuchołaz :-) chyba jako ostatni... Cóż zasmakowało mi czeskie piwko oraz górki i jaskinie po których jeszcze przez cztery dni się szlajaliśmy.

Gdyby ktoś zechciał przygarnąć i powiesić moje zdjęcia to proszę o miejsce do wrzucenia.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2008-07-31 23:13:56)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

63

Odp: glucholazy 2k8

mowny: Witamy :) Skoro piszesz: "jeszcze przez cztery dni się szlajaliśmy", a to nie zemną się szlajaliście ;) to wszyscy chcą wiedzieć z kim się szlajałeś ;) :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

64

Odp: glucholazy 2k8

Ja też dziękuję w swoim i Paskuda imieniu :) Liczę na party za rok i postaram się wpaść na Forevera, pa :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

65

Odp: glucholazy 2k8

Tdc napisał/a:

[...]nie zemną się szlajaliście ;) to wszyscy chcą wiedzieć z kim się szlajałeś ;) :)

Oj Tedec Ty chyba jeszcze nie do końca się wyspałeś :).. albo rzeczywiście nie widziałeś świata poza swoim demem. Dla utrudnienia odpowiem zagadką: szlajałem się z jedną z tych trzech osób (post wyżej) które stłukły mnie w grach na jaguara.. no ale dla ułatwienia dodam że to ani nosty, ani grzybson.. :) Na drugim zdjęciu tutaj siedzi obok mnie, w pierwszym rzędzie.
A swoją drogą, mam szczerą nadzieję że demo ukończysz i obejrzymy je nie później niż na przyszłorocznym party.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

66

Odp: glucholazy 2k8

Mowny: Hmm, a myślałem, że ja ostatni wyjechałem we wtorek... W każdym razie byłem do końca w schronisku. Dane do ftpa wysylam na maila. Wrzuc, a w weekend postaram sie zrobic galerie :)

67

Odp: glucholazy 2k8

Bo ten mniejszy lis naprawdę wygląda jak wiewiórka!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

68

Odp: glucholazy 2k8

przyznaję się że ja zobaczyłem wilki nie lisy :-) a w sumie to trochę podobne do kojota z looney tunes ;)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

69

Odp: glucholazy 2k8

no dokladnie! Ja tez uwazam ze to kojoty

70

Odp: glucholazy 2k8

za mało wódki panowie, za mało wódki ;)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

71

Odp: glucholazy 2k8

Oj, na zlocie mocno "przyfazowałem" (część zlotu nie zapisała się w mojej pamięci), a mimo to na pierwszy rzut oka dostrzegłem, że to dwa lisy:P nie zwalajcie na alkohol (lub jego niedobór), po prostu za często wagarowaliście, zamiast siedzieć pilnie na lekcjach biologii :P

72

Odp: glucholazy 2k8

no dobra, teraz poważnie i bez kitu... zawołałem córkę, która jeszcze tego obrazka nie widziała i nie sugerując niczego zapytałem co to za zwierzęta.
Odpowiedź: "eeee..... takie wilko-liso-wiewiórki." :D

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

73

Odp: glucholazy 2k8

Zawolalem zone - humanistke: "to sa liski, bo wilki i kojoty nie maja takiego puszystego ogona" ;)

74

Odp: glucholazy 2k8

Uff, właśnie skończyłem pisać swoją relację. Wprawdzie 2 tygodnie juz minęły, :( ale lepiej późno niż wcale.
Wyszła mi trochę długawa, ale mam nadzieję, że nikogo nie uśpi ;) Słowa krytyki mile widziane.

Edit: No wi wyszło by na to, że zapomniałbym wkleić link :) http://atari.pigwa.net/artykuly.php?id=21 ;)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2008-08-10 11:52:12)

grzybson/SSG^NG

75

Odp: glucholazy 2k8

Nie ma bata, w przyszlym roku chocby skaly lataly to jade.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993