1

Temat: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

Witajcie ! Ogłaszam konkurs dla twardzieli ;)
Ten/Ta, który/a najszybciej odpowie na pytanie konkursowe otrzyma legendarny, bezcenny, wspaniały i obły magnetofon commodore 1530 (z niekompletną wtyczką ;)

Podchwytliwe i nielegalne pytanie brzmi:

Z jakiego programu pochodzi mój avatar ?

Jako organizator zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu zarówno przed/w trakcie/po konkursie, bez wcześniejszego powiadomienia uczestników :D ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

2

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

nie wiew XD

3

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

z photoshopa albo gimpa;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

No patrz. Jakie zaskoczenie.
A ja zawsze myślałem, że na avatarze jesteś Ty ;)

5

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

Maly_swd: tak zgadłeś faktycznie avatar był wykonany w GIMPie, ale pytanie dotyczy programu z którego pochodzi ta grafika czyli z programu na Atari.


pajero: :D
To proroczy obrazek, tak będę wyglądał jak się wplątam w kolejną toksyczną miłość ;) Tak jak Anakin Skywalker ;)

Ale poważnie: pytanie to przyznaję może sprawiać kłopoty, ale zapewniam że dotyczy to cenionego i lubianego programu a może nawet "klasycznego".

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

6

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

Gunis wersja na kasetę! Hi hi. :P

7

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

Ooh Crickey Wota A Scorcher (A Brief History of Time) autorstwa TLB. Zresztą to moje ulubione demo :) Obrazek namalował Spaz. Pozwoliłem sobie wykonac screenshota:

http://img374.imageshack.us/img374/2424/crickey000qv5.th.jpg

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2008-08-16 15:09:44)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

8

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

Gratulacje dla zwycięzcy !!!!!!!!!!!!
który otrzyma przysłowiowy magnetofon z uciętą wtyczką ;) :)

Tak ja też to demo bardzo lubię, to dobry 1991 rocznik :)
http://pl.youtube.com/watch?v=8rB6J9yIdLw ? mamy dziś takie ciekawe czasy, że nawet demka z Atari ST są dostępne w necie do obejrzenia:)
Nawiasem mówiąc Miker ostatnio zrobił ten utworek (którego na YT jest tylko fragment).

A tu mamy http://pl.youtube.com/watch?v=KOPS-dyNDnk z tego demka, które było tłem dla niezapomnianych wrażeń Grzybsona (na Grzybsoniadzie), bo akurat wtedy je odpaliłem.

Może jeszcze kiedyś zmienię sobie avatarka i zrobię kolejny konkurs :)


Odnośnie magnetofonu: kupiłem go niedawno i nie wiem czy działa. Nie mam commodorka aby sprawdzić, a jakbym miał to bym się bał, że jak podłączę to z całości poleci dymek ;) :)
Ogólnie stan magnetofonu jest dobry, lekko porysowany, z rozbabraną wtyczką jak wspominałem. Natomiast mechanicznie przyciski nie sprawiają wrażenia uszkodzonych, klapka również itp.

Jeśli chcesz abym go Tobie przesłał to pisz na priva, a jak nie to dam go Tobie przy okazji na jakimś party:)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2008-08-16 18:16:38)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

9

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

.. a już miałem pisac, ze z Quick Assemblera :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

Tdc, dzięki za nagrodę ale może przekaż ją dalej, na kolejny konkurs...

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

11

Odp: Konkursik ze znajomości softu Atari :)

gRzEnIu: tak się spodziewałem, jednak gwoli jasności to ja sobie jedynie żartowałem - temu magnetofonowi chyba nic nie brakuje z wyjątkiem obudowy wtyczki, sama wtyczka robi wrażenie kompletnej i sprawnej (kabel też wygląda na cały). Więc ten magnetofon na oko wygląda na sprawny - więc jeśli go jednak chcesz to pisz na priv :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P