26

Odp: StarGate (serial)

lektor to jeszcze ujdzie w tłoku, chociaż też masakra. Jednak pamiętam jak byłem zdruzgotany parę latek temu, gdy na Canal+ puścili StarTrek Voyagera z polskim dublingiem....nic tylko żyły podcinać;)

gep/lamers^dial

27

Odp: StarGate (serial)

powiem krótko: Apparitions*S01E01*HDTV*XviD-BiA must see...no i zaczął się The IT Crowd sezon numer 3:)

gep/lamers^dial

28

Odp: StarGate (serial)

Na Upc jest fajny kanał http://www.axnscifi.pl/Program  ... dziś było sporo odcinków w/w serialu :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: StarGate (serial)

Mam 4 sezon SG-1 i nie mogę odtworzyć cz. 5 - 12. "Can't render file" mnie gada. Reszta chodzi. Jaki codec? Ktoś wie?

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

30

Odp: StarGate (serial)

Gspot prawde ci powie: http://www.headbands.com/gspot/

"wszystko się kiedyś kończy......."

31

Odp: StarGate (serial)

Nie powiedział, a właściwie powiedział "Rendering failed. Error # 0X80040265 hgw"

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

32

Odp: StarGate (serial)

Jer - zainstaluj sobie ffdshow. Wystarczy do wszystkiego. Jeśli okaże się, że i to nie pomaga to znaczy, że płytki są uszkodzone :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

33

Odp: StarGate (serial)

możesz mieć jakiś niedociągnięty odcinek i stąd problem, spróbuj zastosować VLC Player. AVIPreview lub też GOM Playera.

gep/lamers^dial

34

Odp: StarGate (serial)

To jest 7 odcinków. Jeden z nich odtwarza tylko audio, pozostałe render error. Odcinki 1 - 4 i od 13 do ostatniego działają dobrze. Wygląda na to, że są niekompletne.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

35

Odp: StarGate (serial)

Taki mały off dotyczacy axn sci fi... niewiem czy wiecie ale czesto ... w przerwach miedzy serialami puszczane sa ....demka :-) scenowe ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

36

Odp: StarGate (serial)

Wiemy, od dawna :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

37

Odp: StarGate (serial)

Do tego (niestety) w kółko Macieju te same... :/

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

38

Odp: StarGate (serial)

dokładnie...to samo aż do bólu i większośc to crapy;)

gep/lamers^dial

39

Odp: StarGate (serial)

Witam szukam kogoś kto mógłby udostępnić ,odsprzedać, pożyczyć do przegrania, kolekcje StarGate
supervisier@o2.pl

40

Odp: StarGate (serial)

dziś premierowy Stargate Universe :)

http://tiny.pl/hq1v5

gep/lamers^dial

41

Odp: StarGate (serial)

Ano. Można se look'nąć http://universe.socjum.pl/

Wracając do SG1 i SGA.
SG1 - moja ocena 7/10. Warto obejrzeć każdy odcinek z Replikatorami i walk w kosmosie. Ale już ci Unosi to tragedia. Serial jak każdy nie równy. Oczywiście MacGyver górą. Jego teksty powalają. Sezon 8-10 to cholera wie po co. Może wypromowanie głównej pary nowych aktorów (patrz: Farscape). Można śmiało odpuścić sobie "ziemskie" i "polityczne" odcinki.
SGA - oceniam 6/10. Widziałem do tej pory 2 sezony. Trochę rozczarowują Ci Wraith (Widma) - połknęli kije od szczotek czy co? Szkoda, że mało zaskakuje.....
Dla porównania - BSG oceniam na 8/10

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-10-03 18:34:53)

42

Odp: StarGate (serial)

Pierwsze dwa odcinki i IMO kompletna klapa, jeśli nie podniosą poziomu przez kilka kolejnych epów to będzie cancel jeszcze przed zakończeniem sezonu. Wynudziłem się jak cholera, charaktery z wielkiej (czarnej murzyńskiej) żopy, jakoś z żadnym człowiek nie ma ochoty się identyfikować, co było sporym atutem poprzednich serii (Jack z SG1 i genialny Rodney z SGA).

UWAGA SPOILER:
No i czemu USS Hammond nie teleportował wszystkich na pokład - czasu było sporo - tylko Sam pozwoliła aby szli gdzieś, nie wiadomo gdzie. Itp., itd. Zapowiada się opera mydlana, jak to będą co jakiś czas zatrzymywać się na napotkanych planetach i szukać śrubek do zużytego statku...

KONIEC SPOILERA

Nawet emocjonującego cliffhangera nie potrafili zrobić. Jako że ostatnio posucha w serialach z US & A to pewnie będę oglądał, ale żal pałę ściska, że można tak zepsuć niezły pomysł.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

43

Odp: StarGate (serial)

heh...znów jest poprawnie politycznie i rasowo hehehe....nawet dali indianera do obsady (Lou Diamond Phillips)...

Dely nie narzekaj...nie jest aż tak źle, parę seriali leci godnych obejrzenia (starych i nowych)

gep/lamers^dial

44

Odp: StarGate (serial)

Czy pamiętacie z którego odcinka jest to coś http://www.youtube.com/watch?v=N7eRokao_sQ&feature=related
Czy to jest z filmu: Stargate SG-1 The Ark of Truth ?

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-10-17 23:39:03)

45

Odp: StarGate (serial)

To film, stargate the arth of truth

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-10-18 00:31:38)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993