1

Temat: Sztab noworoczny w Wa-wie

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 odbędzie się pierwszy w tym roku w Warszawie sztabik.
Na spotkanie  zapraszam do pubu CITY na wprost politechniki u zbiegu ulic Polnej i Nowowiejskiej obok sklepu Apple.

Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

Gzynio -> Czy Ty masz moj projektor? Czy komus innemu go pozyczalem;D , jesli jest u Ciebie to moze niech juz tam polezy do Glucholaz czy Grzybsoniady...

Chodzi tylko o ustalenie komu go dalem;]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

Tak, jest u mnie i jak będzie potrzebny na jakimś party to zabiorę.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

klasycznie, Mały od zawsze szuka swojego projektora...
ile to już lat???

5

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

Wybrałbym sie kiedys do Wawki na sztaba ...samochodem.... ale ciezko z miejscem do spania ... bo w te mrozy w wozie ciezko bylo by wytrzymac... tak wiec do lata ;D !!

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

Jak jesteś chętny to na spanie zapraszam do mnie a i furkę mam gdzie przetrzymać w zamknięciu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

To jak cos ... odezwe sie przy kolejnym sztabie :-) na tego nie dam rady :-) ... inne plany :-) ... o ile wczesniej zapodacie date :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

ja też kecem...
Ja się prześpię u mamy  :) bądź w hotelu ( ostanio felix ma promocję za 150pln doba )

Stryja jedziemy razem !!!


**tylko 7 demka jest pełna przenośnych kin obwoźnich w megankach!!
ale od czego są dzielne mobilki
Wczoraj 2 takie meganki ganiały między Ostródą a Elblągiem

Ostatnio edytowany przez AS... (2009-01-07 22:11:22)

9

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

może, może, kto wie :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

10

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

As-> ja szukam zawsze:) .. .obecnie szukam moich zabawek:  kamera sony, dysk przenosny 3.5, laptop (on juz wiem gdzie jeste), n95, n7650 , playera mp3 i paru innych gadzetow ktore pozyczylem znajomym a nie zapisalem sobie ktorym;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

11

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

Czyli ostra jazda bez trzymanki :)

12

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

Gdyby jednak sztab z braku miejsc w CITY miałby się odbyć w innym miejscu to podaję tel. do mnie(już nie aktualne) który będzie czynny w czasie trwania sztabu i podam gdzie się znajdujemy lub co robimy.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2009-01-11 00:31:51)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

13

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

Ja już startuje na sztaba :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

14

Odp: Sztab noworoczny w Wa-wie

I już po sztabie, kto nie był niech żałuje.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."