Temat: Ilość użytkowników na ilu bajtach?

Chcialem zapytac czy licznik zarejestrowanych uzytkowników jest na 1 czy dwoch bajtach, bo widze, ze Prezes zarejestrowal sie jako 255... A wiecie co sie stanie jak nastepny sie zarejestruje a Dely zarezerwowal tylko 8 bitow...

2

Odp: Ilość użytkowników na ilu bajtach?

Na czterech z tego co pamietam.
A poza tym ... ID w bazie sa sekwencyjne (no i napewno nie typu BYTE) wiec w czym problem ?
Chociaz "Mamy zarejestrowanych 0 uzytkownikow" ktorzy "napisali 4567 wiadomosci" brzmi zabawnie ;-) ;-) ;-)

3

Odp: Ilość użytkowników na ilu bajtach?

Ke?
Vasko chyba się nudzi...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

Odp: Ilość użytkowników na ilu bajtach?

Panowie, panowie, przeciez to prowokacja byla...  8)

5

Odp: Ilość użytkowników na ilu bajtach?

Kiedyś dwóch policjantów zapałało do siebie miłością i postanowili się pobrać. Wszyscy krzyczeli wtedy Prowokacja! Prowokacja! A im po dwóch latach urodziła się córeczka...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

6

Odp: Ilość użytkowników na ilu bajtach?

Oj Axe Axe. To nie bylo tak. Taka klasyke jak Bareja, cytuje sie doslownie. A nie po lebkach. Jako pokute obejrzysz 40 razy Alternatywy 4. Jasne??? :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

7

Odp: Ilość użytkowników na ilu bajtach?

Biuster: A4 widziałem chyba ze 100 razy  8) , ale wczoraj byłem tak zjebany po pracy, że zastosowałem tzw. luźny cytat. Ciekawy byłem tylko czy ktoś załapie o co chodzi i udało się!
GREETZ!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...