Temat: Konkurs rysunkowy - masz talent? sprawdź się :)

Sama niestety nie mogę brać udziału w konkursie, bo jestem częściowo powiązana ze stronką. Jednakże, myślę, że Wy moglibyście się wykazać inwencją twórczą :)

Z racji roku astronomicznego 2009, organizowany jest konkurs na rysunek satyryczny powiązany z tym tematem. Któż z zapalonych atarowców nie wyobrażał sobie świata wypełnionego ulubionym sprzętem:) Jeśli macie do tego pomysł na jakiś zabawny motyw, to jest to konkurs ewidentnie dla Was :)

http://www.newsy.sadurski.com/R/0/2/121 … zechswiat/

Zdaję sobie sprawę, że jest to perfidna reklama konkursu, ale mam nadzieję, że wątek nie zostanie usunięty, a ktoś z Was zgarnie główną nagrodę :) Jak na razie do siedziby nie przyszła jeszcze żadna praca, więc szanse są całkiem duże:)

Zastanawiacie się pewnie dlaczego piszę na tym forum i pewnie myślicie, że na każdym piszę to samo.. otóż nie - od wczesnych czasów dzieciństwa posiadam atari, a na tym forum jestem już od ponad roku, lecz pod innym nickiem, którego wolałabym nie ujawniać :) A przynajmniej jeszcze nie teraz :)

Miłego dnia i powodzenia :)

2

Odp: Konkurs rysunkowy - masz talent? sprawdź się :)

Exshiala napisał/a:

Zastanawiacie się pewnie dlaczego piszę na tym forum i pewnie myślicie, że na każdym piszę to samo.. otóż nie - od wczesnych czasów dzieciństwa posiadam atari, a na tym forum jestem już od ponad roku, lecz pod innym nickiem, którego wolałabym nie ujawniać :) A przynajmniej jeszcze nie teraz :)

No ja jestem za tym, żeby ogłoszenie zostawić jako przyklad dla odwiedzających nas nieraz spamerów-amatorów, jak się robi profesjonalny PR ;)
I ze oplaca sie czasem bardziej wysilic wstawiajac bajer na kolejnym forum, a nie tylko w kółko ctrl+c ctr+v tekstu "Hej! Znalazlem zupełnym przypadkiem zajefajną stronke..." ;)

Nawet klikłem se w link ;P