51

Odp: Vbxe 2

Candle ! Aha!

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

52

Odp: Vbxe 2

aha aha haha

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

53

Odp: Vbxe 2

no to sie nie bede wyglupial, tylko poczekam w kaciku, aha haha i nawet jeszcze hyhyhy

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

54

Odp: Vbxe 2

pierwsze testy loadera rdzeni potwierdzily zalozenia - boot VBXE2 jest ponizej 1s, da sie to jeszcze troche przyspieszyc :)

przechodze na tumiwisizm

55

Odp: Vbxe 2

gdyby ktos chcial, to mozna juz zamawiac vbxe2
koniec zamowien jest 12.07, na montaz i rozprowadzenie wszystkich zakladanych 50 sztuk (75 plytek zostanie wyprodukowanych, ~50 gotowych VBXE 2) przewiduje kolejne 4-5 tygodni

wszystkie gotowe VBXE beda testowane, w sklad kompletu wchodzi VBXE oraz adapter do Antic'a

cena zostala ustalona na 380zl (120$) i taka sie utrzyma, cena zawiera koszt licencji na rdzen FX czy jak to tam nazwac - cytujac electrona "haracz" :)
moim wkladem w projekt jest przeprojektowane pcb, nieznacznie zmieniony schemat w stosunku do orginalu, oraz zastosowanie innego procesora do zarzadzania rdzeniami i bootowania FPGA (oraz oprogramowania go), tak ze czas jaki mija od chwili wlaczenia komputera, a pojawienia sie obrazu na monitorze spadl z 6.5 do <1s

wiem, ze nie jest to malo, ale takie sa realia

PCB bedzie robione przez ta sama firme co dla poprzedniej wersji

przechodze na tumiwisizm

56

Odp: Vbxe 2

Zamawiam 1 szt.

57

Odp: Vbxe 2

Ja też.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

58

Odp: Vbxe 2

ale cieniasy z Was, tylko po 1 egzemplarzu, bierzcie więcej

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

59

Odp: Vbxe 2

I dla mnie 1 sztuka :)

Tebe: Ja nie widzę przeszkód, możesz mi jeszcze jedną albo dwie fundnąć :)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2009-06-15 07:13:53)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

60

Odp: Vbxe 2

Poproszę jedną sztukę.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

61

Odp: Vbxe 2

przy zakupie 5 sztuk jakies znizki ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

62

Odp: Vbxe 2

Ho ho 5 sztuk... No to może tym razem naprawdę się rozpowszechni?..

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

63

Odp: Vbxe 2

przy 50 sztukach ruszy produkcja, 5 sztuk to malo jesli chodzi o wzgledy cenowe ukladow scalonych

w tej chwili zadeklarowanych jest 40 sztuk, czesc osob wplacila pieniadze, ale narazie to nieliczni

przechodze na tumiwisizm

64

Odp: Vbxe 2

Niech policzę:  50szt x 380zł/szt  = 7800 puszek piwa.

Pijąc dwie dziennie to zapas na 10lat.

65

Odp: Vbxe 2

Pajero, az siadlem i przeliczylem, 156 piw po cenie sklepowej= VBXE, po cenie knajpianej czyli  x2 to raptem 78 piw=VBXE , qrna w sumie niedrogo to VBXE wychodzi, heheh.
Tez biore jedno zmontowane, mam nadzieje ze sie nie naslucham bo prototyp pcb  lezy od tygodnia u mnie na biurku i patrzy na mnie z wyrzutem. A sie nie wykrece ze nie mam czym polutowac albo gdzie czesci kupic.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

66

Odp: Vbxe 2

U was deflacja była czy co?  Jak pamiętam, to knajpowy browar był za funciaka. Tanieje?

Ja się nie deklaruje. Wiadomo że chcę, ale jest dziura budżetowa.

67

Odp: Vbxe 2

Candle napisał/a:

przy 50 sztukach ruszy produkcja, 5 sztuk to malo jesli chodzi o wzgledy cenowe ukladow scalonych

w tej chwili zadeklarowanych jest 40 sztuk, czesc osob wplacila pieniadze, ale narazie to nieliczni

Acha czyli wpłaty już przyjmujesz? Gdzie można znaleźć dane przelewowe?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

68

Odp: Vbxe 2

trzeba wyslac mi pw :)

przechodze na tumiwisizm

69

Odp: Vbxe 2

Pe... wu.. co ? :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

70

Odp: Vbxe 2

prywatnie wódę..

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

71

Odp: Vbxe 2

albo wiadomosc
wodki nie lubie

przechodze na tumiwisizm

72

Odp: Vbxe 2

pierwsze sukcesy z VBXE flash utility - oprogramowanie dla v1 rozpoznaje juz karte v2
narazie jest tylko 3 komendy zaimplementowane (z kilku wiecej), ale moge potwierdzic ze jest komunikacja z karta i to dwustronna

http://alan.umcs.lublin.pl/~candle/vbxe/core_loader.jpg

to co widac pod "device summary" zostalo odczytane z VBXE 2

przechodze na tumiwisizm

73

Odp: Vbxe 2

To ja zamawiam 1 sztukę. Rozumiem, że do 12.07 trzeba wpłacić całość?

74

Odp: Vbxe 2

tak

przechodze na tumiwisizm

75

Odp: Vbxe 2

to ja poprosze jedna sztuke

pozdrawiam

Sniegowy