Temat: Atariada 2003

12 IV 2003, Prostejov, Czechy, piwo na miejscu - jacys chetni?

2

Odp: Atariada 2003

a masz wolne miejsca w samochodzie ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Atariada 2003

W zasadzie ciekawa opcja, ale to zależy jak będę stał z kasą.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

4

Odp: Atariada 2003

Daleko to jest od granicy ??.   trza przemyslec sprawe..

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Atariada 2003

czy na atariadzie beda jakies kompoty ????

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

Odp: Atariada 2003

Czy ja wiem czy to daleko od granicy, od Wawy jest to 450 km (od przejcia w Chałupkach jakies 100 km) - czyli chyba mniej wiecej tyle co na Forevera.

To party jest zupelnie inne. Trwa JEDEN dzien od rana do wieczora. Impreza odbywa sie w RESTAURACJI, gdzie wszyscy siedza (z kompami, a jakze!) jak na normalnym zlocie, kreca sie ludzie z zewnatrz (zwiedzajacy!), jedzenie na miejscu  :D . (jak bylem tam z Jurgim i Pigula w 99 roku, to praktycznie stamtad nie wychodzilismy). Fajna atmosferka, sporo ludzi, ktorych trudno spotkac gdzie indziej (np. Bewesoft).

Plan jest taki, aby dotrzec tam w piatek wieczorem, przenocowac u znajomych Zdenka, w sobote zlot, nocleg i w niedziele od rana mozna wracac do domu (na ile mnie znacie, wiecie, ze jakies zwiedzanko sie szykuje dla jadacych ze mna... czy tego chca czy nie  8)  Ostatnio zaliczylismy miejsce bitwy trzech cesarzy pod Austerlitz!!!

Kto jedzie. Ja mam (wyglada na to) komplet: Jurgi, TeBe, Wilson i ja. Mikey tez sie wybiera, wiec dobrze byloby stworzyc druga ekipe "z dorzecza Wisly"  :lol:

Jakby co, pytajcie!

Odp: Atariada 2003

Cos widze, ze wiecej chetnych chyba nie ma... :(((

PS. Moze by "przykleic" ten watek?

Odp: Atariada 2003

TeBe zestrzelony...