1

Temat: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

Hej,

POniewaz do zlotu miesiac, pozwalam sobie na ogloszenie parafialne ;)

Mam 3 wolnie miejsca w samochodzie  na Glucholazy. Moge zabrac z  okolic Lublina, Radomia, od biedy nawet z Warszawy ;) (po uzgodnieniu)

Ktos chetny?

ps. A z lublina ktos jeszcze jezdzi na zloty  :) - jellonek, candle, samurai, slaves, vidol ?
zglaszac sie :)

2

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

gdybym jechal (a sie nie zapowiada - czekam z utesknieniem na wyplate, ale i tak mi nie pokryje w calosci debetu :/ - miesiac oszczedzania bede mial) - to bym jechal wlasnym autem, bo z koncem miesiaca musze byc w lublinie, z ktorego bede zabieral ludzi na mazury...

do slv i gumiego podesle zaraz linka ;-)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

ja niestety odpadam - mam bardzo napiety terminarz - kolejne wesela ;) + wybieram sie na 3tyg. urlop :P

s.

4

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

Słyszałem ploty że Candle się wybiera. ;>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

Slaves - jak się nie chce - to się nie jedzie :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

ja bym sie pisal, nawet 2 miejsca zarezerwowal, ale znowu zaczely mi sie delegacje w robocie i pewnie powtorzy sie historia z przed roku, ze wroce w piatek kolo 20 do domu i szybko na 21 na PKP'a...

7

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

Pin napisał/a:

Slaves - jak się nie chce - to się nie jedzie :P

eee... jak jest transport pod sam budynek to sie chce ;) chociaz z drugiej strony slyszalem, ze mikey jezdzi wolno ;/ ;P a tak na serio to niestety mam wesele za weselem i prawde mowiac powoli zaczynam rzygac tego typu imprezami :)

s.

8

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

Jezdze bezpiecznie i dostosowuje predkosc do warunków, nie pruje 150 w nocy ani na mokrym :):) Dzieki temu nie wpadlem na czerwonym swietle w dupe pewnej Słowaczce ani nie zbilem lampy na parkingu - jak jellonek,  bo domyslam sie ze to od niego masz takie 'swietne' informacje :)

pax

ps. vidol, daj znac jak cos bedziesz wiedzial.

9

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

ej. chyba pijany bylem bo nie przypominam sobie bym slavesowi nawijal o tym jak jezdzisz :>
to musialo jakos okrezna droga dotrzec :]

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

To pewnie innymi kanalami doszlo, z osob ktore moga cokolwiek powiedziec o mojej jezdzie zostala tylko jedna ktora musze gruntownie przepytac :)

11

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

bump! i co?  nikt nie jedzie?

12

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

Prosze moderatora o usuniecie wszystkich offtopikow :)

13

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

mikey - ja sie pisze
alternatywa w postaci 14h w pociagu/na dworcu i zwiedzanie czech mi sie nie widzi :/

przechodze na tumiwisizm

14

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

ja bym sie chetnie zabral jakbyscie jechali przez krakow albo gdzies okolice :)

troche jestem nie w temacie ale zawsze chcialem na takie party uderzyc, mam brejdaka co sie kiedys troche udzielal w scenie i do tej pory mnie to troche kreci :)

15

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

candle: ok miejscowka zaklepana.
oto komplet zalogi: jell, tatqoo i ty,

czerwona strzala rusza w piatek z rana,
aha, i daj jakis namiar telefoniczny na siebie.

16

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

stosowny mail wyslany...

przechodze na tumiwisizm

17

Odp: wolne miejsca na Glucholazy 2k9

bump.

Poniewaz nie wiadomo czy tatqoo i jell dadza rade, mam jeszcze wolne miejsce rezerwowo gdyby sie im nie udalo (ale trzymam kciuki)