1

Temat: Wina & co.

Istnieje pewna subtelna różnica pomiędzy kratą piwa a kratą wina (oczywiście takiego do 3,50 za 0,75l). Przede wszystkim jest go 50% wiecej. Zreszta pogadamy jak obciagniemy po piec win czy chce nam sie wiecej....  :)

2

Odp: Wina & co.

Istnieje pewna subtelna różnica pomiędzy kratą piwa a kratą wina (oczywiście takiego do 3,50 za 0,75l). Przede wszystkim jest go 50% wiecej. Zreszta pogadamy jak obciagniemy po piec win czy chce nam sie wiecej....  :)

ja siary nie pijam, wiec raczej się na winko nie skuszę - bo to  "winko" w cudzysłowiu, no chyba że Delly myśli o czymś półwytrawnym ... dlatego czekam na ciekawszą ofertę hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Wina & co.

Hmmm. Dely bedzie uwalony w trupa tanimi winami. ja juz mu wisze 5...

4

Odp: Wina & co.

Istnieje pewna subtelna różnica pomiędzy kratą piwa a kratą wina (oczywiście takiego do 3,50 za 0,75l). Przede wszystkim jest go 50% wiecej. Zreszta pogadamy jak obciagniemy po piec win czy chce nam sie wiecej....  :)

Lewis ty chyba naprawdę nie pamiętasz jak wygląda scena (ta drewniania) po party w Opalenicy (dla nie wtajemniczonych chodzi mi o ilość szkła ;)) )

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Wina & co.

Najgorzej to chyba wygladalo party place po Last Party '99 :) Przyczynila sie do tego trupa rozrywkowo-rozrywkowa w skladzie Piorun, Miker, Jet, Fox i moja skromna osoba  :rolleyes: Poza tym kol. Miker dodatkowo zagospodarowal na fractal-compo sporo podlogi, a ja czesc sceny  :oops:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Wina & co.

Zapraszam do dzialu ring na ankietke......

7

Odp: Wina & co.

dely na wymienianym przez Ciebie party tez niezle dawales :O a lewis podtrzymywla mnie na duchu, i jak prawie all spali, a ja siedzialem przy atarce, przyszedl z siarofrutem w dloni, i sobie pilismy gawozac przy kominku ^^