26

Odp: Prośba do posiadaczy Win XP

TDC napisał/a:

Nie chcę Tobie odbierać wolności wypowiedzi, ale to Ty pisałeś że dajesz sobie spokój na razie z nami (forum itp.) i myślałem że po naszej ostatniej rozmowie obaj damy sobie spokój (ja tak chciałem), jednak teraz dążysz ze mną do nowej konfrontacji... może najpierw się pogodzimy... a potem będziemy sobie dyskutować ?

Napisałem o urlopie od sceny, o tym, że wszystko związane z przyjemnościami będzie się toczyło w wolniejszym tempie, a nie, że nie będę pisał na forum. Naucz się czytać ze zrozumieniem. A wolności wypowiedzi i tak nie masz prawa mi odbierać, więc chcieć to sobie możesz. A co do pogodzenia się - na razie nie widzę powodu, dlaczego miałbym się z Tobą godzić. Nie lubię osób, które rzucają słowa na wiatr, a lać wodę to i ja potrafię, choć przyznaję, daleko mi w tej sztuce do Ciebie.

TDC napisał/a:

No nic postaram się odpowiedzieć nie zważając na Twój tryb przetwarzania informacji: obecnie chętnie się wszystkiego złapiemy, wszystko co jeszcze pozostało warto wypróbować i nawet na party się Ciebie pytałem o Twój cart z Action! bo naprawdę chętnie bym sprawdził, czy właśnie owe problemy zostały już rozwiązane, czy nie.

Carta miałem wziąć na Grzybsoniadę i tam go miałem, a na Głuchołazach nic takiego nie miało miejsca.

TDC napisał/a:

> A słyszałeś może o metodzie linkowania podprogramów?
A czy Ty myślisz, że my na Głuchołazach siedzieliśmy i traciliśmy czas ??
Żebyś chociaż przez pół godziny posiedział obok nas to zobaczyłbyś jakie problemy mieliśmy...

Brawo, w Głuchołazach TDC dowiedział się o linkowaniu!!! Szkoda by było tej pół godzinki, bo taki efekt obstawiało conajmniej 80% ludzi na party (z tych, co Cię znają).

TDC napisał/a:

> Lubię czytać ze zrozumieniem, a bez przetwarzania się nie da...
To przetwarzaj, ale w innym trybie.

E, jakoś nie mam problemu ze zrozumieniem innych. Może lepiej Ty się przestaw w inny tryb nadawania, będzie lepiej dla nas wszystkich.

TDC napisał/a:

Jednak zakończmy te gadki, sam mówiłeś ostatnio via priv, że trzeba nam czasu, dajmy sobie na razie spokój.

Odświeżę Ci pamięć: nie mówiłem, że potrzeba nam czasu, tylko, że nie mam przyjemności z Tobą rozmawiać, gwoli ścisłości. Ale mimo wszystko czas ponoć leczy rany. Pożyjemy-zobaczymy.

Sikor umarł...

27

Odp: Prośba do posiadaczy Win XP

Ale nawypisywałeś: pfff.... ubawiłem się nieźle...

Uściślę fakty:
> a nie, że nie będę pisał na forum. Naucz się czytać ze zrozumieniem

Tak myślałem że masz to w domyśle. W końcu to były słowa obrażonego.
Jednak radzę Tobie: przydało by się to Tobie...

> Carta miałem wziąć na Grzybsoniadę i tam go miałem, a na Głuchołazach nic takiego nie miało miejsca.

Przypominam, że faktem jest nasza rozmowa o Twoim carcie actiona na Głuchołazach. Wyleciało Tobie to z głowy podobnie jak moje prośby abyś dał z siebie wszystko i nie wszczynał awantur po pogodzeniu się...

> Odświeżę Ci pamięć: nie mówiłem, że potrzeba nam czasu

Przypominam, że przy naszej rozmowie telefonicznej mówiłeś zarówno że potrzeba nam czasu jak że nie masz przyjemności itp. Z tego co pamiętam "Pożyjemy-zobaczymy" też mówiłeś ;)


I jeszcze raz apeluję: dajmy sobie na razie spokój !

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

28

Odp: Prośba do posiadaczy Win XP

TDC napisał/a:

Ale nawypisywałeś: pfff.... ubawiłem się nieźle...

No i co w związku z tym...?

TDC napisał/a:

Uściślę fakty:
> a nie, że nie będę pisał na forum. Naucz się czytać ze zrozumieniem

Tak myślałem że masz to w domyśle. W końcu to były słowa obrażonego.
Jednak radzę Tobie: przydało by się to Tobie...

TDC=Taki Dobry Coder - nie napiszę, co by się przydalo Tobie... Ale pewnie tam już nie ma miejsca albo mieli Cię dość... Nadal podtrzymuję swoje zdanie, abyś się nauczył czytać ze zrozumieniem.


TDC napisał/a:

Wyleciało Tobie to z głowy podobnie jak moje prośby abyś dał z siebie wszystko i nie wszczynał awantur po pogodzeniu się...

Niestety, Ty zacząłeś. Mówiłem Ci w Polichnie, że jak to zrobisz co zrobiłeś - będzie draka. Więc ja tylko spełniam swoje obietnice, a póki co Ty nie dotrzymujesz swoich, tłumacząc się niepamięcią.

TDC napisał/a:

[..]że potrzeba nam czasu jak że nie masz przyjemności [..]

Tak, nie mam przyjemności rozmawiania z Tobą, fakt. Ale jak będziesz wypisywał bzdury (moje zdanie, ktoś inny może mieć odmienne) - to będę to komentował.

TDC napisał/a:

I jeszcze raz apeluję: dajmy sobie na razie spokój !

Póki co - Ciągniesz sam dalej, a Wiedz, że na zarzuty z Twojej strony będę reagował jak dotychczas. Tyle.

Sikor umarł...

29

Odp: Prośba do posiadaczy Win XP

Sikor napisał/a:

A tak poza konkursem: kiedy pełna wersja panga-ponga? ;D

I jak tam, gra nie skończona, prawda?
Sikor, wciąż Cię pamiętają i zostałeś wspomniany tutaj. ;)

30

Odp: Prośba do posiadaczy Win XP

@Dracon: przestałem się przejmować. Niedokończone gry wystawiane na party to dla mnie żenua.

Sikor umarł...

31

Odp: Prośba do posiadaczy Win XP

Co do PC to zasadniczo i windows i linux lepiej działaly na oryginalnym sprzęcie IBM.
Żyjemy w czasach chińszczyzny więc sprzęt jest do bani i problemy z systemami - w czasach Atari było lepiej
Pisane spod Dell Workstation i Linuksa żeby ktoś mi czegoś nie przybijał ;)

Ostatnio edytowany przez macko76 (2019-12-14 12:08:46)