1

Temat: 800XL płyta główna na sprzedaż.

Mam do sprzedania. Stan dobry, bez podstawowych układów. Została logika klejąca, porty etc.
Jak ktoś jest chętny, to zapraszam :)

2

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

Gniazdo klawiatury i Sio brałbym.
Napisz ile za to chcesz...

3

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

siema Alex, ja też jestem z Wawy właśnie się zarejstrowałem na forum! moje 800xl padło :( chyba to ram ale nie jestem pewien! moze umiesz to naprawić lub jeżeli Twoja płyta ma to czego potrzebuję to chętnie kupię! odezwij się na gg 7396958 pozdrawiam

4

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

Jaro124 napisał/a:

siema Alex, ja też jestem z Wawy właśnie się zarejstrowałem na forum! moje 800xl padło :( chyba to ram ale nie jestem pewien! moze umiesz to naprawić lub jeżeli Twoja płyta ma to czego potrzebuję to chętnie kupię! odezwij się na gg 7396958 pozdrawiam

W Lublinie jest Elektronik ktory ci to naprawi.... odezwij sie do kolegi Candle...

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

stryj zapomnial dodac w jakim czasie ;]

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

jak przyjedzie i bedzie patrzal na raczki ;p to "od ręki ;D"

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

nie ma szans, ustawowe 3 miesiace musi odlezec nabierajac mocy urzedowej ;]

przechodze na tumiwisizm

8

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

siema chłopy! ja też jestem urzędnikiem to chyba jakoś się dogadamy co? nie spieszy mi się jakoś specjalnie ważne żeby było naprawione, także jak "dociśnięcie" kości (porada do innego mojego posta) nie pomoże to się do Ciebie zgłoszę Candle i coś podziałamy

9

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

U mnie pomogło włączenie Atarki, sprawdzenie palcem, która kość pamięci się nagrzewa bardziej od innych i jej wymiana....wymieniłem
2 scalaki (bo tyle tylko mieli w sklepie) i akurat starczyło....
Aha...wymieniałem przy wyłączonym sprzęcie :)

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2009-08-10 20:05:32)

10

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

Do wszystkich zainteresowanych: w grę wchodzi cała płyta, bo nie mam jak z niej czegokolwiek wylutować :)

11

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

alex no to jak mi pomoże to ja wezmę tę płytę od Ciebie i luz. Może któregoś dnia obgadamy temat przy piwku :-) BartoszP dzięki za info, widzicie w takich sprawach ciut ciemny jestem ale w niedalekiej przyszłości się poprawię... + chciałbym mieć takie 65XE jak TY ziomal!!!
3m sie

12

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

Jaro: Skoro nie działa Ci, to lepiej sprawdź podstawowe układy, których na mojej płycie brak. Jest to płyta z wylutowanymi głównymi układami przydatna dla kogoś, kto musi wymienić płytę z przyczyn różnych.

13

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

No to panowie - jak będzie?

14

Odp: 800XL płyta główna na sprzedaż.

pajero napisał/a:

Gniazdo klawiatury i Sio brałbym.
Napisz ile za to chcesz...

Jak nie ma chętnych - mogę brać w całości. Podaj ofertkę na PW.