1

Temat: Stacja dysków 8 - bit.

Kupię stację sprawną do Atari 130 XE, najlepiej z kompletem dyskietek niekoniecznie z grami. Przydałyby się użytki.

"Litwo, Ojczyzno moja ..." - Elektronika BK-0010-01 (16 bit, 32 kB, Basic Vilnius...)

2

Odp: Stacja dysków 8 - bit.

skąd jesteś?? - bo jeśli z okolic Krakowa to mogę poratować dyskietkami. Z okolic dlatego, iż mam słabość do wycieczek na pocztę i zwykle wybieram się tam miesiącami :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Stacja dysków 8 - bit.

Dziękuję, lecz chciałbym zacząć od nabycia stacji dysków.
Odległość jest spora, ponieważ ja jestem z Poznania.
A tak z ciekawości co jest na dyskietkach ?

"Litwo, Ojczyzno moja ..." - Elektronika BK-0010-01 (16 bit, 32 kB, Basic Vilnius...)

4

Odp: Stacja dysków 8 - bit.

Micza - kopnij się na Poznań Game Arena. Trocha ludu będzie.

5

Odp: Stacja dysków 8 - bit.

A w który dzień i mniej więcej o jakiej porze wybiera się najwięcej osób? Wybieram się z Zielonej Góry i fajnie byłoby zobaczyć jak najwięcej ludzi.

micza <-- żeby nie było całkiem OT, patrz na allegro, stacje pojawiają się dość regularnie. A w ogóle może lepiej zainwestować tyle samo pieniędzy w SIO2SD ?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

6

Odp: Stacja dysków 8 - bit.

mowny - ja (i TeBe) w sobotę  .... miałem już urlop, ale się zwolniłem. Jutro startuję w nowej firmie więc to jeszcze teoria z tą sobotą :(