1

Temat: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

Witam,

Poniewaz kupuje (wlasciwie juz kupilem) sprzet pod 'nowa' pigwe chcialbym (czyt. z powodow finansowych musze) pozbyc sie 'starej' pigwy.
W srodku jest:

a) plyta serwerowa Fujitsu-Siemens
b) 2x Xeon 2,66GHz, 512kB cache
c) 1GB ram
d) obudowa serwerowa Acer Altos 1100E (tower)
e) zasilacz
f) kieszeń hot-swap na pieć dysków SCSI (na życzenie moge obsadzić wszystkie kieszenie)
g) kontroler SCSI
h) dyski (SCSI i IDE)
i) certyfikat, ze to oryginalna pigwa :)

Calosc dziala od hm... 3?4? lat bez najmniejszych problemow. Wszystko sprawe - gra i buczy.
Post ma charekter rozpoznania zainteresowania. Jesli takowe bedzie umieszcze zdjecia i dokladne informacje (modele itp.)

To jak? Jest ktos chetny?

2

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

jak by bylo w 2U to ja moze bym byl zainteresowany, choc tez zaniedlugo kupuje troche hardwaru, i pewnie bedziemy wolec cos nowego. A wiela sobie wyobrazasz?

3

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

Sporo sprzetu dostalem, czesc kupilem za kase w ramach zrzutki na pigwe wiec trudno to ocenic. Kazda rozsadna propozycje rozwaze. A wyobrazam sobie chociaz tyle, zeby troche odciazyc moj zakup 2x500GB dyskow :^)

4

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

Witam,

ja szukam czegoś na serwer do plików/mysql/php do intranetu firmowego, ale jak to jest obudowa serwerowa to obawiam się, że głośność zbliżona do helikoptera? Jak pracownicy usłyszeli serwer IBM w obudowie 2U to mnie przegonili. :D

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

5

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

No wlasnie nie - zapewniam, ze jest cichsza niz znaczna ilosc laptopow pracujacych pod obciazeniem. Serio.

6

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

ano, laptopy potrafią poszumieć sobie swoim chłodzeniem...mam takiego jednego włączonego 24h na dobę i hałasował co jakiś czas, odkąd jednak zakupiłem podstawkę chłodzącą na USB - jak ręką odjął...nie pamiętam kiedy ostatnio mu sie chłodzenie włączyło...

gep/lamers^dial

7

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

Gepard - krUl oWtopiku :^)

8

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

te, Czosnek, stul bardachę... ;) może byś ruszył te swoje "elblonskie" korzenie i wpadł kiedys do Gda?

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-12-05 23:29:39)

gep/lamers^dial

9

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

Azb zrobił bys jakies foto "Azbestowni" ;p jak wygląda(ło)

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Płyta F-S / 2x Xeon 2,66 / 1GB ram / obudowa / kieszenie scsi

Gepard: a pewnie doczekasz sie - bylem u felczera, dostalem juz tabletki na kolano. Jest szansa.. Jeszcze tylko kardiolog i bede jak nowy :^)
Stryker: w poniedzialek obfoce. Chyba, ze znajde wczesniej jakies stare fotki, ale nie liczylbym na to.