1

Temat: Wsa (Sztab w Wawie)

W  sobotę 16.01.10 o godzinie 18:00 odbędzie się WSA(Warszawski Sztab Atarowski).

Na spotkanie  zapraszam do pubu CITY(ul. Polna 54) na wprost politechniki u zbiegu ulic Polnej i Nowowiejskiej obok dawnego sklepu Apple.

Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2010-01-07 12:47:33)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

please ... czy mozesz zmienic nazwe posta na cos co zawiera slowo "sztab/sztap/shtap/etc.", bo jak dla mnie WSA brzmi jak jakas nowa gra/platforma/wynalazek sprzetowy ew. motocykl z czasow krola cwieka  :) dzieki

3

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

@cedyń: to taka nowa Kazomowa... ;)  Jest KWAS, jest więc i WSA. Jak zwał, tak zwał - ważne, że jest piwo... Aby tylko zdrowie było, bo teraz to jakoś tak średnio...
Za to zastanawia mnie, po co Gzynio nowy wątek otworzył, skoro dyskutowaliśmy o sztabie w innym miejscu...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-01-06 20:25:17)

Sikor umarł...

4

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Mnie się skojarzyło z Windows Sockets API. ;>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Wielka Scena Atari

6

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

cedyn napisał/a:

please ... czy mozesz zmienic nazwe posta na cos co zawiera slowo "sztab/sztap/shtap/etc.", bo jak dla mnie WSA brzmi jak jakas nowa gra/platforma/wynalazek sprzetowy ew. motocykl z czasow krola cwieka  :) dzieki

Tytułu nie mogę zmienić, bo się nie da, a nazwę dlatego dałem taką bo nic innego nie wymyśliłem, a chciałem żeby było nasze spotkania się jakoś nazywały. Zawsze przy piwku możemy o tym podyskutować i dojść do jakiegoś konsensusu.

@Sikor: Dałem dlatego nowy wątek, aby każdy kto wchodzi na główną stronę AA widział że jest nowy temat na forum.

@Mikey: Nie używaj słowa "scena" bo znów będzie dym jak po PGA gdy TDC napisał to słowo na ulotce :).

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2010-01-06 21:04:18)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

7

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

dobra - przeedytowałem nieco tytuł :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

gzynio: eee ...  pragne zauwazyc ze nasze spotkania od niepamietnych czasow nazywaja sie SZTAB KRYZYSOWY i zostaly zapoczatkowane wlasnie w wawie (jesli sie myle, to prosze mnie poprawic). wiec na przyszlosc prponuje trzymac sie starego nazewnictwa, bo brzmi ono rubasznie/staropolsko/i odpowiednio alkoholowo ;) pozatym ze brzmi  i od razu informuje oco w tym wszystkim chodzi, to jest to nazwa spoleczna, w oparciu o szesc instytucji i odpowiadajaca zywotnym potrzebom naszej demosceny :D :D :D

sikor: nowy watek sie przyda chocby z tego wzgledu ze jak wchodzisz na AA, to kazdy widzi ze za najblizsze dwa tygodnie pij... eee ... spotykamy sie w celu przedyskutowania przyszlosci subkultury demoscenowej zwiazanej z 8bit ATARI (ooo ... takie sformulowanie sie konopowi spodoba [btw. konopa ... jak to czytasz, to zapraszam. z sosnowca masz tyle co do czestej + 2h wiecej, przekimasz sie u mnie i jesio se jointa na dobranoc zapalimy :D]) i bedziemy poruszac wazkie tematy.

btw. o co kaman z ta KAZomowa ?

9

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

No to fajnie.

Skoro ma być więcej osób. to sobota jest najlepsza i proponuję zająć więcej miejsca abyśmy się pomieścili.

Gzynio napisał/a:

@Mikey: Nie używaj słowa "scena" bo znów będzie dym jak po PGA gdy TDC napisał to słowo na ulotce :).

Rozumiem co chciałeś napisać, ale fakt jest taki że to nie ja napisałem na ulotce to dwuznaczne słowo ( :D :D ), ja jedynie opracowałem plan zajęć i na koniec gdy ulotka była gotowa to ją wydrukowałem (przy okazji złapałem wirusa na pendriva z ich kompa...

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

10

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Moje rozwinięcie skrótu było moją małą prowokacją i widzę że się udało, bo od razu wywołało to dyskusję którą mam nadzieję że dokończymy przy piwku i to w większym gronie.

Mam nadzieję że teraz rozwinięcie tego skrótu wszystkim już odpowiada i to bez zmieniania liter w skrócie :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

11

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Dodajcie jedną literkę do skrótu, będzie fajniej brzmiało: "Warszawskie Spotkania Z Atarowcami" :D

___
Press play on tape...

12

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

mikey napisał/a:

Wielka Scena Atari

Wujek Staszek Alliance :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

maw napisał/a:

Dodajcie jedną literkę do skrótu, będzie fajniej brzmiało: "Warszawskie Spotkania Z Atarowcami" :D

WSZA bardzo mi się podoba tylko zamiast "spotkania" lepiej dać "sztab" żeby wszyscy byli zadowoleni.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

14

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

wujek staszek alliance ... oh LOL

15

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Gzynio, ale to by niegramatycznie wyszło :-)

___
Press play on tape...

16

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Wiem ale mi chodziło żeby zamienić jedno słowo a resztę do niego dopasować aby wyszło logiczne, gramatycznie i następująco: "Warszawski Sztab Z Atarowcami" w skrócie WSZA :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

17

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

O, tyż fajnie :D

___
Press play on tape...

18

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

A zloty nazwiemy zjazdami...

19

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

... i moze bedzie ciekawa calkiem niespodziewana niespodzianka ;)

20

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Spotkania w Warszawie zawsze były nazywane: Sztab Kryzysowy i może lepiej niech tak pozostanie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Awwww.... idę na studniówkę...

http://www.5oft.pl/

22

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Nie za staryś? ;)

23

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

bede na pewno pozniej niz o 18 (job), przewiduje ze pojawie sie ok. 20-21 ... czy ktos z Was moze podac jakies namiary telefoniczne na siebie, zebym na miejscu zastal sztabowcow zamiast autochtonow :) dzieki

moj pho.: +48602666295

24

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

Tylko bardziej o 20 bo do 21 to nikt nie dotrwa :D:D

Ps. masz już do nas telefony ?

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

25

Odp: Wsa (Sztab w Wawie)

nope ... telefonow niet