1

Temat: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

W  sobotę 27.02.10 o godzinie 18:00 odbędzie się Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA).

Na spotkanie  zapraszam do pubu CITY(ul. Polna 54) na wprost politechniki u zbiegu ulic Polnej i Nowowiejskiej obok dawnego sklepu Apple, a teraz Subway-a.

Zapraszam wszystkich chętnych.
Gzynio

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

Tym razem odpadam - conajmniej do połowy marca antybiotyczek mode on :( A szkoda... :(

Sikor umarł...

3

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

Ponoć antybiotyczek najładniej kwitnie dopiero dobrze podlany ;)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

@wieczor: kwiatki na grobie to może sobie sam podlewaj :P


Ja raczej nie dotrę, chyba że na max. 2 godzinki. W niedzielę z rana ciopąg do Zakopca mode...

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

Ja już startuję, więc do zobaczenia :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

Hasło dnia: Kuba Husak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.5oft.pl/

7

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

Ja już jestem i siedzę pod TV :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

8

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

A ja czekam na żonę (która przejmie Młodego) i telefon od Pirxa... Jest szansa.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

9

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

pirx napisał/a:

Hasło dnia: Kuba Husak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Już jest :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

10

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

Fajnie macie... A ja antybiotyczek...

Sikor umarł...

11

Odp: Warszawski Sztab Z Atarowcami(WSZA)

A u mnie Nietoperek pije...