1

Temat: Gameboy Advance + Flash Advance Extreme

Troche moze offtopic, ale Kierownikowi wszystko wolno  ;)

Otóż sprzedam tanio Gameboy Advance wraz z wg mnie najlepszym linkerem - Flash Advance Extreme oraz karta 256 Mbit (cwierc gigamega).

Gejboj jest na gwarancji, byl kupiony jakies 3 mce temu - gralem na nim raptem pare razy - jakos nie utrafil w moje gusta :) Oczywiscie zero rysek na ekranie i innych skaz.

Linker jest nowej generacji, zadne tam chinskie flashe i stare wymagajace dodatkowego zasilania gowna podlaczane przez LPT. Tutaj wszystko pieknie ladnie i szybko przez USB (przez LPT tez mozna jakby ktos nie mial USB) - 256 Mbit flashuje sie ok. 4 minut.

Wszystko w pudelkach itp. stan idealny. Jak ktos chce zdjecia to podesle. Dodatkowe info na priv jakby ktos chcial sie czegos jeszcze dowiedziec.

Chinski XG FLash na allegro kosztuje ponad 700 PLN a nowy Gejboj ok. 300 PLN, ja sprzedam moj komplet DUZO DUZO taniej bo po co ma lezec i sie kurzyc.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Gameboy Advance + Flash Advance Extreme

Hłe, hłe. A tak sie zachwycał...

3

Odp: Gameboy Advance + Flash Advance Extreme

Sold out

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.