26

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

no ba !!!
na inauguracje sezonu lozy szydercow PolGigaMega jak znalazl ;-)
ps. Dely - lapiesz sie na vice ;-)

27

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

mustak, tur, wino, gorzka nalewka Sola... co za różnica?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

28

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

*FOK FOK FOK!*

dlaczego przeklinasz a irlandzkim akcentem?

Bo lubie >____< A dyskusja sie rozwinęła na tematy procentowe XD.

ŻYWIEC RULEEEEZ! MUSTAK TEEEEESZ! XD

*biega z transparentem*

There's special place for me in hell. It's called the throne.

29

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Łeee   wpadłem w ten temat bo przeczytałem   Lara Croft Vs Pam z Lublina       myslałem, że dwie atrakcyjne panie będą się tu w kisielu tarzały pokazując wszystkim wokół swoje silikonowe arsenały.   A tu...   

Lipa!



jestem mocno zawiedziony;(

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

30

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Ja w temacie głównym tego wątku:
stawiam na Larę Croft !!!   8)   :)
Młodość i spontaniczność  r u l e z !   :P

31

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

wracając do tematu zakładu!
stawiam na siebie 10 zł że będę ;)
kto postawi że nie będę !
Ale jazda !! ;)  :lol:

32

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

AS postawi dwie flaszki wodki z okazji Miedzynarodowego Dnia Mikera...a Miker postawi cztery - bo ma dwie conajmniej zaległe z zeszłego roku.

All I hear is the sound of me falling on the ground

33

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Ja w temacie głównym tego wątku:
stawiam na Larę Croft !!!   8)   :)
Młodość i spontaniczność  r u l e z !   :P


Dziękuję, dziękuję ^^

*ukłon*

*podnosi tabliczke* [STOP Z DYSKRYMINACJĄ LARY CROFT! >_>]

No ^^. Ja to wiem, ze mam nasrane we łbie, ale grunt to umieć to dobrze wykorzystywać. A ja słyszałam, ze faceci wolą takie niewinne i bezbronne dziewczyny, żeby zawsze mogli sie wykazac jak to oni są niezastąpieni, a tu co? =='.

Iks: Ja tam z panem Mikeyem sie w kisielu nie będę nawalała >____<!Chyba że znajdziesz mi jakąś godną przeciwniczke XD!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

34

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Iks: Ja tam z panem Mikeyem sie w kisielu nie będę nawalała

No i jeszcze czytac nie umiesz ze zrozumieniem... eh.

35

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

A ja stawiam na Pam z Lublina. Niech zyje opanowanie i doswiadczenie :D

36

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Pamela z Lublina... dobre...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

37

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Hehe - Mikey nawet nie zauwazył, jak mu płeć zmienili.  :lol:  :lol:  :lol:  Ja też obstawiam Larę Croft - dlatego bo ponieważ. A nasza atarowska Lara Croft wcale nie jest gorsza od tej "oryginalnej". Zresztą można by się kłócić co do oryginalności - biorąc pod uwagę oryginalność wirtualną i rzeczywistą.

Krótko mówiąc - Mikey, nie męcz Mesjaszki :!:   ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

38

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

myslałem, że dwie atrakcyjne panie będą się tu w kisielu tarzały pokazując wszystkim wokół swoje silikonowe arsenały

Tak napisał Iks >_< A ty sie na żartach nie znasz T_T! Cukier mi we krwi opada =='!

Kelner: Porcje insuliny! >__<!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

39

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

narazie 2:2 - dobra na nastepnym zlocie bedziemy sie bic. mazi jak tam u ciebei z forma?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

40

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Messiah: nadal uwazam ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

41

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Ja jako humanista bądź co bądż.... tfu wróć.. jako człowiek pozostający w szeregach formacji PGM od początku jej powstania opowiadam się za prezesem:

łubudubu, łubudubu
niech nam żyje prezes naszego klubu
nieeech żyje nam!

To byłem ja, McMaster

42

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

pospieszyles sie z piosenka brat, to powinno byc spiewane na 300. post prezesa.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

43

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Czyli NOW!!!!!
300 ;-)

44

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Łeee   wpadłem w ten temat bo przeczytałem   Lara Croft Vs Pam z Lublina       myslałem, że dwie atrakcyjne panie będą się tu w kisielu tarzały pokazując wszystkim wokół swoje silikonowe arsenały.   A tu...   
Lipa!
jestem mocno zawiedziony;(

przyjedz do lublina, jak bedzie wiecej czasu to sie moze cos zalatwi ;) ale of coz.. przyjedz... bez Mychy ;) *g*

45

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

opowiadam się za prezesem:

I ty przeciwko mnie?! T_T Zresztą nie o to mi chodzi, tylko o dyskryminację V_V'! No kurna chata, ile można wymagać od 17-letniej dziewczyny? Nie kwestionuje wiedzy i doświadczeń pana Mikeya, cholera, ale ja nie wiem czego wy ode mnie wymagacie. Czy jusz sie k*.*wa nie można o maila zapytać?! Jezus, lukałam na spis użytkowników i nie znalazłam mariusza, jestem ślepa, głupia. I co z tego? T_T. Chrzanie to. Nie zmienie sie bo sie komuś nie podoba. jego problem. Ja tam mam z kim pogadać i wypić na zlotach. Pan Mikey to mi tylko czasem dzieś mignie.

Poza tym czy nie łatwiej było po prostu napisac tu tego maila, jak ktoś go zna? T_T. Nie byłoby dyskusji, nie byłoby ringu. I byłby św. spokój. Jezu, co ja poradze, ze NAPRAWDE  nie znalazłam Mariusza? ==''

End Of Transmission

Musze na papierosa >______<!

Kelner! Nervosol proszę! XP

There's special place for me in hell. It's called the throne.

46

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Slaves: a ja moge ? ;-) ;-)

Messiah: bo sie rozplacze. Teraz juz nie chodzi o maila. Teraz to jest prosze ciebie .... eh szkoda slow.

47

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Czytam to i czytam, sensu pojac nie moge o co wy sie tutaj klocicie, ale nareszczie w 40-tym ktoryms poscie Mikey mnie oswiecił :) Caly ten ambaras z tego powodu ze Messiash zapytala sie o adres jakiegos goscia ?  8O

Naprawde jestem pod wrazeniem  8)  i pewnie czytac ze zrozumieniem nie umiem bo tak pozno sie o tym dowiaduje.

No to zycze Wam tutaj aby ta dyskusja doszla do 100 posta  :rolleyes:

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

48

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Wg. mnie -Lara Croft Rules!!  ;)
Messiasz trzymaj się jesteśmy z Tobą!! :twisted:
Dyskusja zaczyna mi powoli przypominać jak to się działo za starych dobrych lat.. :?
Grupa Sfort Soft kontra reszta świata!  To było chore jak ta dyskusja :evil:

49

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

*podnosi tabliczke 'Kelner: cos na wstrzymanie na miejscu '*

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

50

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

mazi jak tam u ciebei z forma?

Forma w porzadku, do bicia tez 8) . Wczoraj zrobilismy inauguracje juwenalii. A dzis patrze juz namioty z piwem porostawiali. Mysle, ze starczy (formy :D ) na te kilka dni 8)