51

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Pan Mikey ma albo okres, albo klimakterium :?

Zresztą ja się tam nie będę kłóciła, bo przecież jestem młoda i GŁUPIA, nie to co pan Mikey.

Tebe: Ja jusz zaczynam sama przestawać kapowac o co teraz chodzi =='. Tak, zapytałam sie ino o majla, bo zem nie mogła znaleźć, bo jestem GŁUPIA. I dzięki za życzenia XD. Jakie 100, jakie 100?? %00 będzie, bo pan Mikey musi się poużalać nad moją nieskończoną głupotą, nieeeeeee? XD

As: Sankju za poparcie. Zresztą co ja się będę mieżyła z elytą ==. I tak mnie zgniecie, bo to elyta. Jak dla mnie dupa nie elyta T_T.

Grubshy: *tabliczka* [JA TESZ PROSZE >_<]

There's special place for me in hell. It's called the throne.

52

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

mazi jak tam u ciebei z forma?

Forma w porzadku, do bicia tez 8) . Wczoraj zrobilismy inauguracje juwenalii. A dzis patrze juz namioty z piwem porostawiali. Mysle, ze starczy (formy :D ) na te kilka dni 8)

Juwenalia juwenalia kto nie pije ten kanalia!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

53

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

No dobra, teraz to juz i ja (nie) czaję, ale to szczegół. Hmmm - widzę, że to jest jedyny temat "ruszany" przez wszystkich ostatnio. Pytam się: co to to jest scena czy superexpres (ew. czytelników przepraszam), czy inny magiel??? Weźcie się może do roboty - szykuje się pracowite lato!

Aha - Dely - propozycja - zatkaj już tę dyskusję i oszczędź jej uczestnikom (-czkom :D) niechybnej żenady - ta `rozmowa` do niczego (mądrego) nie prowadzi - ludzie, wyluzujcie nieco...  :?

I Ty zostaniesz big endianem...

54

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

*tabliczka* [POPIERAM]

Ja mam jusz wszystko w dupie ==' [nie Pinek, nie możesz mnie pocałować XD]. Co mie obchodzi jakiś dziadek, co sie rzuca zamiast pomóc? Nigdy nic do pana Mikeya nie miałam, ale kurde, moze na serio okres, albo klimakterium? :?

Miker, zgadzam sie. Zresztą mi to wisi. Przynajmniej moge se popisać...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

55

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

.... i co się dziwić tzw. politykom w tym kraju, jak niektórzy na tym Forum też potrafią lać (strumieniami) wodę.... buhahahaha.....    :P   :lol:  ;)

Poza tym chyba szybko nie wyjdzie jakikolwiek zin dyskowy na atari, skoro dokładnie_wszystkie sprawy (poważne i niepoważne, jak ta) są załatwiane na tym Forum...  :rolleyes:


P.S. Mazi, czy to namiot piwny z DOJLID ???   ;)   :?

56

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Zauwazcie ze to nie ja zaczalem ten watek.
Jedyne co zrobilem to zwrocilem uwage kolezance iz mnie wkurwia fakt ze pomimo kilkukrotnych podpowiedzi musi ciagle tu jeczec gdzie to jest email do M.K. QRWA! TYLE!
A to jakos WY  zrobiliscie z tego jakis ring i sie sami w nim udzielacie.
Ja swoje powiedzialem, uwazam ze Messiah nie umie czytac i nie ma za grosz samodzielnosci i jeszcze gowno wie o scenie a madrzy sie jakby conajmniej nie wiem co zrobila. TYLE.

57

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

.... i co się dziwić tzw. politykom w tym kraju, jak niektórzy na tym Forum też potrafią lać (strumieniami) wodę.... buhahahaha.....    :P   :lol:  ;)

To do mnie ?

58

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

nie tylko... :-]

59

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

to podaj dowody tego wodolejstwa zebym sie mogl oficjalnie ustosunkowac bo to co napisales jest rownie zabawnym laniem wody w momencie w ktorym ich nie podajesz.

60

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

...nie chce mi sie z wami gadac...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

61

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

ten temat jest spoko - mikey zrobil 300.posta ja zrobilem wlasnie 100. posta - jest OK :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

62

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Na przyklad:

Czyli NOW!!!!!
300 ;-)

Olewasz statsy?  ;)  :o  :lol: 
Poza tym przejrzyj jeszcze raz ten caly watek i zobacz kto ile w nim pisze i czy zarzuty są godne lepszej sprawy....  :P  :o   Ja nie bede podpowiadal, wierze w Twoja inteligencje...  ;->
A dyskutowac tutaj nie bede, bom wielce zmeczony po okrutnie rzeczowej poprzedniej dyskuji z Toba (na szczescie udalo sie ja skierowac na priv, co powinno miec miejsce i w tym watku - z Messy).
Z mojej strony End_of_Topic w tym temacie.  :!:

63

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

wuahahahahaha. piona za ten topik. normalnie telenowela :))

sun/goes/nowhere/fo/real

64

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

P.S. Mazi, czy to namiot piwny z DOJLID ???   ;)   :?

Na szczescie nie. warki string czy strong

65

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Wnioskuje o zamkniecie tego watku i nie poruszanie wiecej tego tematu!

66

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Podtrzymuje

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.