1

Temat: Pigułowe sio2sd - odbiór w Katowicach...

Właśnie rozmawiałem z Pigułą na gg: [..] odbiór niestety byłby indywidualny lub "na  roboczych spotkaniach".

Cena (przy 10ciu sztukach) dla złożonego układu bez wyświetlacza to 76 złotych, z wyświetlaczem 96 złotych. Uwaga: obie wersje bez wtyczki SIO .

Jeżeli Piguła nie wyrobił by się do 18.go maja i płytki nie dotarły by do mnie, to odbiór byłby od poniedziałku do piątku w Katowicach między godziną 15:30-16:00 (w późniejszych godzinach lub w innym miejscu po wcześniejszym umówieniu się ze mną).

Czy jest ktoś chętny ? Niech zgłosi się najpóźniej do 17 maja. Ja sam na pewno biorę jedną sztukę, z tego co pamiętam z Grzybsoniady, to Cosi i Rastan także coś przebąkiwali, że byli by zainteresowani.

Acha: dla mniejszej ilości sztuk wzrasta koszt dostawy, więc możecie łatwo policzyć zmianę ceny: cena podstawowa (76 zł lub 96 zł) + (12 / liczba osób) zł

76 zł płytka złożona bez wyświetlacza
96 zł płytka złożona z wyświetlaczem
15 zł płytka bez elementów
55 zł "kit" (płytka z elementami) bez wyświetlacza
75 zł "kit" (płytka z elementami) i wyświetlaczem

+koszt wysyłki 12 zł/liczbę osób

 2 szt MaW (2xkit: 1+b/wysw)
1 szt JKR (kit b/wysw)
(razem: 2 os.)

Ostatnio edytowany przez maw (2010-05-30 07:15:26)

___
Press play on tape...

2

Odp: Pigułowe sio2sd - odbiór w Katowicach...

Czy mam Pigułę pytać o możliwość zakupu od niego samych płytek ?

___
Press play on tape...

3

Odp: Pigułowe sio2sd - odbiór w Katowicach...

Koszt płytki to 15 złotych + wysyłka / liczba zamawiających.

___
Press play on tape...

4

Odp: Pigułowe sio2sd - odbiór w Katowicach...

Info od Piguły: koszt "kitu" to 75 złotych (w tym wyświetlacz), bez wyświetlacza 55 złotych. Jest problem z dostępem do atmeli - to ich koszt podwyża cenę.

Oczywiście do ww. trzeba doliczyć koszt wysyłki podzielony przez liczbę chętnych.

//EDIT: Koszt wysyłki przesyłką priorytetową to 12 złotych/liczbę osób, nie 10 - mój błąd.

Ostatnio edytowany przez maw (2010-05-30 07:15:09)

___
Press play on tape...

5

Odp: Pigułowe sio2sd - odbiór w Katowicach...

Jeżeli są jeszcze jacyś chętni, niech dają znać - zamówienie jeszcze nie poszło - próbujemy obniżyć cenę  klik.

___
Press play on tape...