1

Temat: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

a ja na tym skorzystałem inaczej - pościągałem sobie co lepsze commodorowskie slideshowy z POUET...  :P

A lyzka na to:
- "Niemozliwe"

2

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Mickey co tak szukasz zwady z Draconem? jeszcze Cie namaluje.........

gep/lamers^dial

3

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Mickey co tak szukasz zwady z Draconem?

k**** nastepny .... jakiej zwady?

jeszcze Cie namaluje.........

No i ... ?

ps. mi_K_ey!!!! przeliterowac ?

4

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Gepard: luz, z tym panem już nie dyskutuję - naprawdę szkoda czasu i marnowania "statsów", buhahahaha....   :lol:  :o  8O

P.S. Rysowanie też nie wchodzi w grę.   :P
EoT

P.S. 2.   A jednak musialem sie przelamac i napisac pare slow (kilka postow dalej) - mam nadziej, ze to bedzie koniec.....   :oops:    :evil:

5

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Mikey co sie burzysz???? Ludzie czemu WY tak WSZYSTKO do siebie bierzecie????? Przyjade na party i zadre ze wszystkimi!!!!!!!!!! Wszyscy jestescie lamerami!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahahaha

gep/lamers^dial

6

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

......wlasnie sobie przypomnialem kiedys w telewizji widzialem chyba Mickey Mouse :) dlatego mi sie udzielilo............

gep/lamers^dial

7

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

LOL

ps. TAK dracon teraz tez nabijam statsy ....

8

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

hehehehehe.....klotnie....to lubie.....sa dla mnie jak powietrze.....sa niezbedne......najlepsze sa takie ktore koncza sie rekoczynami.......krew,polamane krzesla...krew..wszedzie krew.........duzo krwi......hektolitry krwi........ :evil:  :twisted:  :twisted:

gep/lamers^dial

9

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Osobiscie brzydze sie przemoca.

ps. TAK dracon teraz tez nabijam statsy

10

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

... (megakuxxxxxxxcoment)

gep/lamers^dial

11

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

najchetniej to bym Wam wszystkim giery z dupy powyrywal za te debilne tematy

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

12

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Waiting ....

13

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

please be patient... :)

14

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

na temat idei corazto nowych ringow i nowych radosnych okreslen wypowiem sie krotko -  ROTFL!
GRuBshy czyli Pijak z Podlasia :P

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

15

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

A weźcie wy się wszyscy k*.* do roboty. Orneta za pasem a potem będzie gadać jeden z drugim "nie było czasu" itede...  :evil:  :evil:  :evil:

I Ty zostaniesz big endianem...

16

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

elo ziomale,   :lol:

Ten tekst jest kontynuacją pobocznego wątku z Ringu o konwersji, ktory jest tutaj tutaj .  Postanowilm reszte przeniesc do lepszego miejsca, ktorym wydaje sie byc TEN wątek.  8)


Poza tym skoro wiesz kim jestem - czemu nie napisales

dobra, sam tego chciales...   :evil:


Koniec cyrku, panie Mikey/NG vel Fscker - uwazaj aby sie za mocno nie wczuwac w "czlowieka z lasu", bo to grozi tzw. rozdwojeniem
jazni, o co chyba w cyberprzestrzeni nietrudno ...     :D
Moze i tez masz beke, ale wychodzisz na tchorza (tffuuu!!), ktory boi sie wypowiedziec  w swoim prawdziwym imieniu (chodzi o te teksty na forum).  Poza tym beka beką, ale chyba  "przegiales pałę"...   :evil:

Mam wrazenie ze masz jakas chora satysfakcje z klocenia sie i
po prostu szukasz do tego okazji. Swiadczy o tym nawet zdziwienie, ze
wyslalem poprzednia odpowiedz na priva a nie na publiczne forum.
Poza tym w miare spokojnie, qlturalnie zakonczyla sie dyskusja z Lewisem, a z Toba co jakis czas "dymy" sie powtarzaja.  :o  :/
  Mogles na party podejsc do mnie i powiedziec, co Cie boli, itp., ale widocznie wolales przeczekac do jakiegos innego momentu zeby sie znowu przypieprzyc (?)   8O    :twisted:
Skoro chcesz, zeby inni mowili Ci w oczy jak cos maja, to rob tez tak samo  :!:


piszesz na forum:
"Ja juz swoje w tym temacie powiedzialem. Klotni nie zamierzam wszczynac.
Luz."
-  ale jednak 'ciagnie wilka do lasu', co ?

"jest to koniec mojej bytnosci na forum w takim ksztalcie jaki teraz ma ... w opluwaniu sie i dyskusjach bez sensu." - widocznie w tym jestes jednak najlepszy   :twisted:

"Dajcie se po razie i szluss ... ilez mozna sluchac takich tekstow" - to ich nie zaczynaj, a tak przy okazji myslisz moze, ze nie dalbym rady dac po razie... w razie... potrzeby ?  ];> 


Zupelnie nie wiem skad tyle zawzietosci i zawisci (takie mam wrazenie, kiedy mi wypisujesz o mojej tesknocie do dawnej elity - moze ktos zapomnial zrobic z Toba wywiadu ?!?)  u takiego pozornie spokojnego czlowieka jak Ty.
"Cicha woda", co?  O tym, ze sie nie nadajesz na moderatora, mozna sie bylo szybko przekonac i dobrze ze sie sam wycofales, a nie Dely Cie wykopal, byloby wiecej wstydu. :P


Ugodzilem w Twoja dume, nadepnalem na odcisk, a  moze zazdroscisz(?), ze bralem udzial w paru znanych demach, moze wciaz denerwuja Cie moje teksty, ale jak sam piszesz, forum jest dla wszystkich i kazdy ma prawo do pisania co chce. Skoro cos z tekstow mojego autorstwa sie
nie podoba, to omijaj/olewaj to - w sumie tak trzeba bylo szybko zamknac 1. dyskuje z Toba na forum. Bo im dalej z toba "rozmawiac" tym bardziej sie odechciewa, widzac Twoje "zagrania". I nie odpisuj mi tak samo, bo Ty pierwszy zaczales cala "afere". I bynajmniej sam wracasz do starych czasów, próbujesz wznowić jakąś scenową (mini)wojnę.  :rolleyes:


Smieszy mnie Twoja pseudo-pewnosc siebie i bezczelnosc - bo trzeba miec talent do tego.   :evil:
"Nie wiem kim jest/byl fscker" - musisz sprawdzic pewne dane (dowiesz sie jakie tutaj - pozniej). Jak widac jednak, "klamstwo ma krotkie nogi".  Zaprzeczaj sobie,  ja przekonalem sie, koles, ze zdarza Ci sie tutaj mowic co innego niz myslisz...


Zarzucasz mi wciaz "eliciarstwo" a sam zachowujesz sie jak BUFON- takie okreslenie uzyl nie tak dawno gdzies tam (hehe) ktos spoza sceny, a wiec raczej czlowiek obiektywny. W koncu czesto jest tak, ze ludzie probuja czasem rozwiazac wlasne problemy emocjonale, atakujac innych za to z czym sami maja klopoty. :> Dowody na to zreszta dajesz sam, nawiazujac do starszych tekstow z forum, potrafisz byc upierdliwy i niemily ale to nie powod obnoszenia sie z tym publicznie z tekstem "ja sie nie zmienie!".   Przestan udawac "wyluzowanego", skoncz pisac zlosliwe teksty z ukrycia, i sprobuj ulzyc sobie gdzie indziej, moze sie wreszcie uda...   ;)



Ja juz nie mam sily dysktutowac z Toba, bo to jak walenie grochem o sciane - wiec po raz ostatni pisze, ze txty fckerowskie z TH4p nie wywolaly u mnie uszczerbku "dóbr osobistych"
(a forma prowokacji swiadczy tylko o ich autorze), tylko przede wszystkim zachecily do rozpetania dyskusji nt. konwersji na forum.    Kazda dyskusja z kims, kto ma inne zdanie, nie jest dla mnie "atakiem", o ile dana osoba nie wykazuje  uprzedzen, co ma wlasnie miejsce w Twoim wypadku. Ty i tak wiesz lepiej, wiec bedziesz forsowal swoje zdanie - w koncu zawsze masz racje, nie?  :>  Czyzby to takze nie byla oznaka bufoniarstwa :rolleyes:   :?:



     Do (nie)zobaczenia kiedyś tam, niedoceniony intelektualisto     :lol:

P.S.
Znajac Twoje niedowiarstwo i dociekliwosc, podam skad wiem o tej Twojej "dwoistosci":
banalne, po prostu numer ajpi  Fsckera i Twoj,  to to samo. Przyklad ?


Trzecia strona TH4
autor: TeZet/Anmk!, dnia 4.9.2003 @ 19:33

Z tego co wiem Animkomialz nie wystawiaja nic w kompotach ... a wystawianie TIPow przez osoby ktore stac na wiele wiecej wg mnie obsysysa i juz ... tak jak napisalem w skrolu ...
fscker 80.49.164.94

oraz....


EMUAPC 0.90
autor: dely/Taquart, dnia 11.12.2002 @ 06:27

http://www.atariarea.histeria.pl/index. … amp;id=360
jedyny sluszny emulator to multiplatformowy atari800 (atari800.sf.net) i juz! ;-)
mikey/ng 80.49.164.94

.......

itp., itd.,


Czas sprawdzenia - zaledwie kilka minut. :D

Poza tym nie ustrzegles sie tez calkowicie
unikniecia swojego 'specyficznego' stylu wypowiedzi.   :P


Tak wiec jesli w przyszlosci znowu zapragniesz mnie czy kogos innego podenerwowac (do czego masz wielki talent) z ukrycia, lepiej sie zabezpiecz, kolego.     :P    :lol:

17

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Ale kompromitacja ... juz na zadne party chyba nie pojade LOL.
Generalnie: mission accomplished z mojej strony.

ps. Ale z ciebie hakier - jednak chcialem Ci uswiadomic ze na jednym IPku moze stac open proxy albo hosty zza NATu ... ale juz mi sie nie chce ciagnac tej prowokacji. Wiec ... generalnie full respect ze ci sie chcialo poszukac tych IPkow - chociaz w tym czasie pewnie walnanlbys z 15 TIPow . Natomiast nie zamierzam wyprzec sie ani jednego slowa ktore napisalem, a ukrywalem sie pod innym nickiem nie z tchorzostwa tylko dla spojnosci z TH4p ... przeciez juz wielokrotnie pod prawdziwym ID publicznie wchodzilem z Toba lub innymi w spory.

ps2. jutro wkleje to co napisales mi na priv (jesli demaskacja to rowniez z Twojej strony prawda?)

18

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Ale kompromitacja ... juz na zadne party chyba nie pojade

'Bede na Eastcie'  mowil... :)


jednak chcialem Ci uswiadomic ze na jednym IPku moze stac open proxy albo hosty zza NATu ...

mikey opowiedzialbys bajke jak to za tym sdi stoi sobie siec gdzie jest kilku atarowcow w tym jeden szerszemu ogolowi nie znany?:) dopiero by smiechu bylo :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

19

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Draco ..prosze cie wrzuć na luz .... odpuść sobie .... prosze ... bo juz na prawdę nie rozumiem o co chodzi...

All I hear is the sound of me falling on the ground

20

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Ale kompromitacja ... .
Generalnie: mission accomplished z mojej strony.

generalnie: wez sie w koncu ode mnie odwal i wreszcie powiedz, dlaczego tak Ci zalezy aby sie "żreć" na scenie a.d. 2003.

ps. Ale z ciebie hakier - jednak chcialem Ci uswiadomic ze na jednym IPku moze stac open proxy albo hosty zza NATu ... ale juz mi sie nie chce ciagnac tej prowokacji.

koncz Wasc, wstydu oszczedz....   Takie p*.* mozesz sobie innym wtykac.... Widze ze nawet przeprosic nie chcesz....   8O  :rolleyes:
Przeciez to Ty na scenie  masz do mnie największe "wąty".  Moze jak wreszcie wyjasnisz o co Ci biega, pojawi sie jakas szansa na porozumienie (BTW. wiesz juz co sądze o twoich metodach wypowiedzi).


chociaz w tym czasie pewnie walnanlbys z 15 TIPow .

przeczytaj jeszcze moje txty stad, sciemniaczu  :lol:,  i sprobuj  w kilka minut zrobic te kilkanascie TIP-ow, buhahahahahahaha....

dla spojnosci z TH4p ... przeciez juz wielokrotnie pod prawdziwym ID publicznie wchodzilem z Toba lub innymi w spory.

mam wrazenie, ze jak ktos Ci 'podpadnie', to juz do konca zycia....  :evil:
Dziwny sposob wyjasniania, IMHO

ps2. jutro wkleje to co napisales mi na priv

a tego zabraniam Ci, jako ze to wlasnie dlatego poszlo na priv, zeby tylko jedna osoba przeczytala. Mam nadzieje, ze sie do tego dostosujesz, w koncu potrafisz byc czasem honorowym czlowiekiem (vide: odejscie od moderowania forum) ?!  :o

Tak wiec, skoncz juz ze swoimi "pomyslami" i daj mi swiety spokoj, OK ?


SAMURAI - wszystko jest jasne,  jak nie to poczytaj se od nowa.  ;)

21

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Mam taka sugestie do moderatorow, aby zablokowac powyzszy watek, bo inaczej zywiolowa dyskusja miedzy Draconem i Mikey-em raczej nie szybko sie zakonczy, a wedlug mnie celem istnienia podforum Ring jest dyskusja, z ktorej wynika cos konstruktywnego (np. przedstawienie roznych pogladow, roznych punktow widzenia), a nie wzajemne lapanie sie za slowka, epitety itp - scena atarowska jest zbyt mala, zeby bylo na niej miejsce na konflikty i wojny (zgoda buduje, niezgoda rujnuje). 
Oczywiscie jest to tylko moja prywatna sugestia spowodowana moim pacyfistycznym nastawieniem do swiata, a nie checia wymuszania na moderatorach czegokolwiek.

22

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

a tego zabraniam Ci, jako ze to wlasnie dlatego poszlo na priv, zeby tylko jedna osoba przeczytala. Mam nadzieje, ze sie do tego dostosujesz, w koncu potrafisz byc czasem honorowym czlowiekiem (vide: odejscie od moderowania forum) ?!  :o

Zabraniasz ..... a gdybym byl takim chamem i burakiem za jakiego mnie masz nie sadzisz ze najrozsadniej byloby jednak to wkleic bez patrzenia co na ten temat myslisz? He ...
Poza tym mam niejasne przeczucie ze teraz od ciebie zalatuje tchórzem -> bo to co napisales na priv moglo by 'troche' zmienic twoj wizerunek w pewnych kregach czyz nie?

Ale masz racje - kultura mi nie pozwala tego tutaj wkleic.
Zainteresowani i tak beda pisac na maila jak mniemam :)

23

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Poza tym mam niejasne przeczucie ze teraz od ciebie zalatuje tchórzem - bo to co napisales na priv moglo by 'troche' zmienic twoj wizerunek w pewnych kregach czyz nie?

no to masz fucktycznie niejasne... Po prostu chyba za duzo kombinujesz...
Czego w sumie mialbym sie bac (pamietaj ze pisalem tam do "czlowieka z lasu", heheheh) ?  8O   
Jezeli naprawde wydaje sie, ze cos jest nie tak, to napisz do mnie na priva, bo mi po prostu chodzi o to, aby dalej nie rozwijac tego konfliktu - a moze ciebie to wciaz "nakręca" ???   8O    :lol:


Zainteresowani i tak beda pisac na maila jak mniemam :)

no i co, zrobisz jakas sensacje, potrzebujesz szumu ???   :rolleyes:
Napisz tutaj czy priv-atnie, po co to wszystko...    :evil:

Ja naprawde wolalbym abys wznowil swoje dzialana tworcze na atari, zamiast klocic sie na tym forum, co nic dobrego nie przynosi jak slusznie zauwazyl MacGyver...   :!:

Dobra, wracam do grafiki - wlasnie TeBe podeslal nowa wersje Graph2Font do testowania...  8)      :)

24

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Mam taka sugestie do moderatorow, aby zablokowac powyzszy watek [...]

Mac, ale wlasnie do takich rozrób jest przeznaczony ten poddział foruma.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Sztukmistrz z Lublina vs Malownik z Trójmiasta

Czego w sumie mialbym sie bac (pamietaj ze pisalem tam do "czlowieka z lasu", heheheh) ?

Juz pisalem - Twoj wizerunek na tym forum podupadl by znacznie IMO.

Poza tym przeciez od poczatku wiedziales kim jestem (tzn kiedy pisales priv mesga juz wiedziales - tak wynika z chronologii Twoich postow i tresci tej wiadomosci). Wiec nie zaslaniaj sie 'czlowiekiem z lasu' Pisales AD MEA i tak to odebralem.

Widze ze nawet przeprosic nie chcesz....

A to juz LOL.