1

Temat: Głuchołazy 2010

Temat czas zacząć?
Od razu sie pytam, znajdzie sie ktos zyczliwy kto mnie zabierze z Glucholaz do Wroclawia w jakikolwiek sposob , samochod, pociag, byle droge pokazac. A bylo by wogole super jakbym mial sie gdzie kimnac pod dachem, niestety wylot z Wroclawia mam dopiero 2 sierpnia wieczorem. Az sie prosi Wroclaw zwiedzic swoja droga.

Poza tym, w strone zlotu mamy sie tluc autem wiec moge zabrac troche zabawek  .  Jesli ktos na cos reflektuje to dawac znac zebym zdazyl zrobic albo spakowac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

2

Odp: Głuchołazy 2010

Jeśli nic nie popsuje moich planów to będę wracał z Głuchołaz do Wrocławia samochodem - mogę Cie śmiało zabrać. Z noclegiem może być problem, bo nie mieszkam sam, ale może coś po drodze wymyślimy ;)

Odp: Głuchołazy 2010

zaxon napisał/a:

Poza tym, w strone zlotu mamy sie tluc autem wiec moge zabrac troche zabawek  .  Jesli ktos na cos reflektuje to dawac znac zebym zdazyl zrobic albo spakowac.

Czyli jednak?
To może tę kartę sieciową do ST bym wziął, jeśli mosz?

Ostatnio edytowany przez YERZMYEY/HOOY-PROGRAM (2010-06-29 10:49:30)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

4

Odp: Głuchołazy 2010

:( a ja do Polski dopiero w Sierpniu przyjade... szkoda, chcialbym was poznac, browara wypic :)   (apologies for the off topic)

Ostatnio edytowany przez mk (2010-06-29 22:58:21)

5

Odp: Głuchołazy 2010

Hmm, mam nadzieję, że w tym roku uda mi się zadebiutować z obecnością na party, na tę chwilę nie wygląda to źle :)
@ Zaxon, ja mam auto w sumie 2-miejscowe i nie wiadomo, czy nie będzie ze mną jeszcze kumpel jechał (Commodorowiec/Amigowiec ;) ), także biorąc pod uwagę wszystkie niewiadome nie jestem w stanie określić czy mógłbym Ci pomóc teraz. Jakby co, pewnie w ostatniej chwili dopiero bym wiedział...

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-06-30 10:01:25)

6

Odp: Głuchołazy 2010

Qrde,
a 3miasto nie chce jechać na party:(
Nie wiem czy będzie mi się chciało samemu przelecieć w 1stronę 650km....

7

Odp: Głuchołazy 2010

AS: tirówkę weź po drodze, nie będzie nudno ;)

8

Odp: Głuchołazy 2010

AS... tylko grzybów na party nie zabieraj (niejako po drodze) :D -




(jeśli już mowa o tirówkach)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Głuchołazy 2010

Pinokio, drewniaku, masz coś do grzyb(k)ów? ;P

grzybson/SSG^NG

10

Odp: Głuchołazy 2010

Panicznie wystrzega się huby, wiadomo, atakuje drewno ;)

11

Odp: Głuchołazy 2010

Ryszard, mozesz poprawic strone o link "baza noclegowa"  bo wychodzi ze jeszcze dzien po zlocie  pokwitne w Glucholazach a ponoc tam jest dobra noclegownia, niestety link na stronie zlotu nie dziala?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

12

Odp: Głuchołazy 2010

W imieniu Rysława poprawiłem. Otóż nikt nas nie powiadomił o zmianie adresu, po prostu WTEM wziął i zmienił się.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Głuchołazy 2010

Zaxon jak cos to zapraszamy z Nodezem do Katowic (bedziemy na party), znajdzie się kawałek dachu ..

14

Odp: Głuchołazy 2010

Mała szansa jednak :/ Fundusze marne, wypłata za Open'era pewnie przyjdzie za miesiąc. Eh. Może się coś zmieni jeszcze przez te parę dni. W razie czego, czy jest jakiś miły człenio z autkiem?

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Głuchołazy 2010

My planujemy start z podkonińskich, księżycowych pejzaży w czwartek, koło południa. Dotarcie do Głuchołaz w okolicach wieczora (nie spać! zwiedzać!). Być może zabierze się z nami uczestnik jedynego Syzygy Party '98 ;), ale na razie jeszcze tego nie potwierdził.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2010-07-18 10:34:31)

16

Odp: Głuchołazy 2010

Oferuję 1 miejsce w samochodzie na trasie Wrocław - Głuchołazy i z powrotem. Wyjazd myślę byłby w piątek jakoś przed południem, powrót w niedzielę. Koszty benzyny na pół, bolid pali jakieś 6.5-7 l. / 100 km w trasie ;-) Jeden warunek: decydować się trzeba w pełni świadomie (i nieodwołalnie :P ) do jutrzejszego wieczora (sobota), bo potem wyjeżdżam na parę dni i nie będzie możliwy kontakt w necie.

Taką samą informację zamieściłem na Atari Online, także ktokolwiek/gdziekolwiek pierwszy - ten lepszy ;-)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-07-23 14:06:52)

17

Odp: Głuchołazy 2010

Ja się piszę. :) Jeśli można, dogadalibyśmy się jeszcze, o której byłby dokładnie wyjazd (pora mi jak najbardziej pasuje). Do Wrocka dojadę ze Świdnicy autobusem - zostaje tylko wyjechać z niej o odpowiedniej porze. Podeślę ci mój numer telefonu na priv i dogadamy szczegóły. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

18

Odp: Głuchołazy 2010

Git :) odpisałem na priv ;)

19

Odp: Głuchołazy 2010

Party, party i po party... Właśnie zmierzam busem z Wrocławia do Świdnicy. :) Jacques, dzięki wielkie za transport! To było jedno z najbardziej udanych party, na jakich byłem - tobie, Rysiu, również dziękuję za świetną organizację imprezy (zwłaszcza sobotniej Tour de Głuchołazy). ^_^ Do wieczora spróbuję wrzucić gdzieś zdjęcia i filmiki. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

Odp: Głuchołazy 2010

Po kolei bede publikowal prace i wyniki, na pierwszy ogien 8-bit gfx compo:

http://atarionline.pl/v01/index.phtml?c … n=showfull

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

21

Odp: Głuchołazy 2010

Dzięki za link. Niestety widzę, że posłałam niedokończoną pracę na compo zamiast właściwej. Po powrocie z Krymu podlinkuję właściwą graficzkę, co by nie było poziomu absurdu ;) natomiast, co do dociekań, to miałam po prostu pewne cele, które, mam nadzieję, udało mi się osiągnąć :) Pozdrawiam wszystkich z Krymu i do zobaczenia!

Ostatnio edytowany przez innuendo (2010-08-01 18:28:00)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

22

Odp: Głuchołazy 2010

...i o ile mnie się dobrze zdaje, to w czasie compo Twoja grafika została na dodatek źle wyświetlona.. tak jakby tylko prawy dolny róg. Inni mają to samo wrażenie?

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2010-08-01 20:26:13)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

23

Odp: Głuchołazy 2010

No trudno . Najważniejsze, że było dużo prac i udały się Głuchołazy :) za rok już żadna siła nie oderwie mnie od party :p

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

24

Odp: Głuchołazy 2010

Mowny: Ja pamiętam całą tę pracę, więc nie wiem czy to moja pamięć nawala z powodu przeciążenia i braku snu czy może Ty za bardzo zaszalałeś ? ;) :P


innuendo: "za rok już żadna siła nie oderwie mnie od party :p"
to są słowa godne atarowca ;)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

25

Odp: Głuchołazy 2010

Nie, nie, przepraszam, odwołuję... właśnie zgrałem swoje zdjęcia z party i tam jak byk! na big-screenie mam dokładnie to samo co na atarionline i w paczce z pracami tutaj na główniej stronie aa. Sorki za zamieszanie.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2010-08-01 21:26:58)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.