51

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Tak jak napisał Stryjek. Na 2 dni przed imprezą się nie zbiorę i niczego nie przygotuję - będzie jakieś compo czy nie? Zero szczegółów póki co. Chyba mnie nie bedzie, tak wogle.

Sikor umarł...

52

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Ja mogę naocznie potwierdzić, że party place nadal stoi ;)

53

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Panowie, info o SV2k4 ukazało się 3-go Października, a strona 31-go :D Tym razem i tak będzie lepiej :) Przepraszam za zwłokę, Hospes obiecał że dzisiaj siada do stronki, ja też składam materiał aby jutro było już co pokazać.

SV2k10 odbędzie się na pewno, szykowanych jest wiele atrakcji, zgłaszają się też osoby chcące wystawić prace na compo, więc jestem nastawiony optymistycznie - i tym optymizmem chcę Was zarażać :)

Sikor, bardzo bym chciał abyś przyjechał, może byłaby okazja wypić piwo i pogadać. Wydaje mi się jednak, że tylko "bijesz pianę" z góry zakładając że nie przyjedziesz. Mimo wszystko dziękuję za doping. POMAGA :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-09-21 18:34:17)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

54

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

grey/msb napisał/a:

Przepraszam za zwłokę, Hospes obiecał że dzisiaj siada do stronki, ja też składam materiał aby jutro było już co pokazać.

Długie to jutro... Lipa jakaś ze stroną - zapraszamy wkrótvce czyli 10-12.12.2010 do Gdańska i zero innych informacji na stronce. Lipa jakaś panowie i panie... I tak bez zmian od dłuższego czsu - Grey ma jednak kiepską motywację, jak widać :/

Sikor umarł...

55

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Sikor, czekam na stronę niecierpliwie, ale może dajmy jeszcze twórcom strony trochę czasu? Grey, czy mógłbyś napisać tutaj jakie są przewidziane compoty, bo tak to można będzie coś zacząć robić. Napisałeś, że niektórzy już coś przygotowują, ale znaczy to, że znają zasady. Nie wszyscy byli na SV i je znają.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

56

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Ja nie byłem i nie wiem, stąd moje "kąśliwe uwagi" ;P Albo po prostu robię się upierdliwy na starość...

Sikor umarł...

57

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Sikor, co to za starość? ;) Myślę, że po prostu również chcesz już znać konkrety :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

58

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Innuendo: na pewno compoty będą zbliżone do tych z ostatniej Grzybsoniady bądź Głuchołazów. Rozmawiałem właśnie z Pin'em przez  telefon na ten temat - zmiany będą kosmetyczne, być może nieco mniej restrykcyjne. Pin ma wieczorem jutro zebrać to wszystko do przysłowiowej "kupy" :) Chętni do udziału w compo są, ale wstrzelić się z ich pracami nie będzie większego problemu, właśnie z uwagi na "mniejsze restrykcje". Na pewno prac będzie więcej niż na ostatnim SV2k4.

Sikor: Nie pisz proszę o mojej motywacji. To tak, jakbyś chciał wydać grę jako Sikor Soft, a ktoś, kto obiecał Tobie że ją napisze zwlekał z terminem. I co, miałbym wtedy napisać "Jakaś lipa z tym Sikor Softem?". Zresztą na pewno miałeś kilka razy taką sytuację. Nie mam wpływu na Hospes'a, nie odbierał dzisiaj ode mnie telefonów, więc może ma jakieś ważne sprawy Rodzinne. Mam umówić go z kolegami z Ukrainy aby zabrali go na wycieczkę do lasu? :D Żeby to tylko coś zmieniło. Sam uzbrajam się w cierpliwość. Nie wykluczam żadnej opcji ;)

Pozdrawiam.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

59

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

grey, fajnie :) Chętni mogą już działać i tworzyć rzeczy na compoty. Nie no, spokojnie, po prostu ludzie chcą stronę zobaczyć :) A jak chcą zobaczyć, to oznacza, że prawdopodobnie są chętni przyjechać i wspólnie się bawić. Póki co, widziałam nieco zdjęć z poprzedniej edycji.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

60

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

@Grey: pisałem o motywacji w związku z Twoim wcześniejszym postem, bez urazy.

Sikor umarł...

61

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Do Sikora: Stronka się robi. Dla ludzi niekumatych, specjalnie do Sikora, większość ludzi przed 40;) ma już rodziny, żony, dzieci plus pracę. TO JEST HOBBY, staramy się jak możemy, żeby wszystko pogodzić. Dla starych, sfrustrowanych kawalerów, siedzenie na necie i klikanie f5 może być sensem życia, dla nas jest to po prostu doskonałe hobby. Tak więc trochę cierpliwości.
Grey stara się jak może, materiały są, strona się tworzy. Mamy jeszcze trochę czasu na zrobienie strony. Większość infa Michał aka Grey podał już na forum. Jak ktoś ma za duże ciśnienie, to "go klapkiem i między drzwi".
ps. Stronka już się pcha na serwa.
ps.2 Michał wrzuć infa o kompotach na forum, żeby niektórzy za mocno się nie poobijali między drzwiami i klapkami.

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

62

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Spoko, czekam na Pin'a - bo to właśnie na niego liczę w kwestii organizacji compo na malucha. Dzisiaj wieczorem mówił że coś podeśle. Rulezki nie będą się różnić mocno od tych na Grzybsoniadzie i Głuchołazach, więc chyba większego problemu z tym nie ma :).

A dla osób które nie były na żadnej edycji SV podaję linka do raportu z 2000 roku, napisany przez Lizarda z grupy AIDS:

http://madteam.atari8.info/index.php?syzygy=sv2k

Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-09-24 11:35:17)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

63

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Do Hospesa:

Hospes napisał/a:

Do Sikora: Stronka się robi. Dla ludzi niekumatych, specjalnie do Sikora, większość ludzi przed 40;) ma już rodziny, żony, dzieci plus pracę. TO JEST HOBBY, staramy się jak możemy, żeby wszystko pogodzić.

Człowiek w tym wieku stara się być słowny a nie zachowuje jak gówniarz. koro pisz edwa dni a stawia po tygodniu - jest niesłowny, czyli nierzetelny. Wystarczyło by napisać "za parę dni", "w ciągu tygodnia/dwu" itp. Ale widzę, że u Was jest inna moda. Coś mówimy a potem mamy to gdzieś.
Do Greya: sorry, stary, ale po powyższym "zaproszeniu" przez Hospesa na 100% nie przyjadę. Będę klikał to swoje F5. Miłej zabawy.

Sikor umarł...

64

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Sikor, przestań proszę. Sytuacja robi się niesmaczna, a nie o to nam chodzi.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

65

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

O.K. Wszak przestałem. EoT.

Sikor umarł...

66

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Dzisiaj miało miejsce spotkanie kolektywu z ramienia Mystic Bytes, tj. Hospes (left side) & Grey (right side). Temat spotkania - Silly Venture 2k10 i pochodne :) Dodatkowo jako support pojawili się:

Atari STe
Atari Falcon 030

...a także Desperados & Yerzmyey's YM 2149 tunes.

PunBB bbcode test

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-09-26 14:13:23)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

Grey:

cześć. Odpowiadając bardziej szczegółowo:
ostatnie maile w sprawach organizacyjnych od Ciebie to:
24.09.2010 pią 12:22
24.09.2010 pią 13:09
24.09.2010 pią 17:13
24.09.2010 pią 22:15
z czego ten ostatni wygląda na "upewnienie się", czy dotarło coś poprzedniego.
Na każdy z listów odpowiedziałem.
Jeśli występują jakieś trudności (dzisiejszy internet to ścierwo, a nie narzędzie), to wysyłaj od razu na dwa adresy, a drugi to
yerzmyey AT poczta.onet.pl
Oczywiście technikalia łatwiej by się omawiało gdyby było więcej czasu.
A no nic, może następnym razem będzie go więcej. :)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

68

Odp: Silly Venture 2k10 (Gdańsk)

oczywiście wpadam na SV bez dwóch zdań.

pozdro

gep/lamers^dial