Temat: Literatura do oddania

1) Atari-Fan nr 2

2) podręcznik użytkownika do SpartaDOS X 4.20, wersja polska KAREN-u (książeczka formatu podobnego co książki SOETO, acz z tekturową okładką, 145 stron)

3) podręcznik użytkownika do MyDOS 4.50, wersja polska Henryka Krasuskiego (zeszycik podobnego formatu jak wyżej, 33 strony)

4) instrukcja obsługi stacji XFD-601/2 (język polski, luźne kartki, łącznie 8 stron)

5) Atari MultiTOS Quick Start, User's Guide, oryginał angielski, 8 stron.

6) Amiga 1200 User's Guide, oryginał angielski, liczba stron trudna do określenia

7) Klaudiusz Dybowski, Commodore BASIC (C-64, C-128), SOETO

8) Magia sygnału: cyfrowa elektroakustyka, Helion, 348 stron (o samplach na Amidze)

9) Hipertekst nie tylko dla orłów, Intersoftland 1996 (czyli pozycja przedpotopowa), 273 strony plus dyskietka z nieznaną zawartością (o ile w ogóle z jakąś)

Wszystkie książki trzymają się fizycznie kupy, ale na każdej widać mniejsze (nr 5) lub większe (nr 7) ślady zużycia oraz innych wypadków losowych (nr 9 wygląda na zamoczony)

KMK
? HEX$(6670358)

2

Odp: Literatura do oddania

rezerwacja pkt.3

moze na jakims zlocie odebrac?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: Literatura do oddania

Czy mogę 1, 2, 6 i 7?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

4

Odp: Literatura do oddania

chetnie przygarne 4

5

Odp: Literatura do oddania

qrde,
szkoda ze uciekł manual do sparty, czy jest gdzieś w necie dostępny w necie..
Czuję że już niedługo będę zmuszony aby używać sparty.

6

Odp: Literatura do oddania

AS, jak da radę, to skseruję Ci ten manual. Nie ma problemu.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

7

Odp: Literatura do oddania

Jeżeli czegoś (z tych dot. Atari) nie ma w sieci to oferuję się zeskanować.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: Literatura do oddania

To ja poproszę 8. Czy author to przypadkiem nie William Moebius?

Edit: A jeśli można, to reflektowałbym na skany 5 i 6.

Ostatnio edytowany przez mono (2010-09-09 09:07:22)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

9

Odp: Literatura do oddania

innuendo napisał/a:

AS, jak da radę, to skseruję Ci ten manual. Nie ma problemu.


Będę wdzięczny..
Skany też wystarczą!

10

Odp: Literatura do oddania

6,7,8? moze sie jakos podzielimy?
moze byc cos przechodniego - moglbym sobie skserowac co mnie interesuje.. ;)

przechodze na tumiwisizm

11

Odp: Literatura do oddania

@Guma: czy mógłbym cię poprosić o późniejsze podesłanie skanu instrukcji XFD-601/2? :) Przyda się dla potomności.

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

12

Odp: Literatura do oddania

Candle, możesz liczyć na ksero  tego, co Cię interesuje z 6 i 7 :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: Literatura do oddania

@Candle: Się podzielimy.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

14

Odp: Literatura do oddania

to ja juz jestem ukontentowany ;)

przechodze na tumiwisizm

15

Odp: Literatura do oddania

Po bliższym przyjrzeniu się: nr 4 to są dwie instrukcje, jedna do 601S a druga do 602B.

Zamówione rzeczy mogę powysyłać pocztą, kto zainteresowany, proszę o adres na PM.

KMK
? HEX$(6670358)

16

Odp: Literatura do oddania

Guma, zeskanuj. Albo może draco zeskanuje (jeśli ma dostęp do skanera?). Ew. ja przyjmę ksero z tych instrukcji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: Literatura do oddania

Nie ma problemu , zeskanuje .

18

Odp: Literatura do oddania

Także pisałbym się na doręczne udostępnienie 2 (może na jakimś sztabie?).

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

19

Odp: Literatura do oddania

Bouli_23, nie ma sprawy :) Jak tylko dostanę, to skseruję. Chyba, że mowny wcześniej zeskanuje.

Ostatnio edytowany przez innuendo (2010-09-16 11:19:08)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

20

Odp: Literatura do oddania

Ale nikt nie zaoferował przysłania do mnie do skanowania.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2010-09-16 17:34:22)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

21

Odp: Literatura do oddania

mowny, nie mam tego jeszcze u siebie, ale mogę podesłać, gdy to dostanę. Chyba, że łatwiej będzie jednak skserować.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

22

Odp: Literatura do oddania

Taniej byłoby przesłać prosto do mnie, ale jeżeli jest już w drodze do Ciebie i zdecydujesz się przysłać do skanowania, to nie ma sprawy. W ten sposób dostęp zyska więcej osób niż przez xero :)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

23

Odp: Literatura do oddania

Zdecydowałam się odebrać od drac030 literaturę bezpośrednio. Jak będę ją już mieć, to odezwę się do Ciebie na priv po adres i prześlę manual.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

24

Odp: Literatura do oddania

Dobrze, słuchajcie. Całą literaturę mam ja, więc proszę o adresy na priv, bym mogła wysłać wszystkim to, co chcieliście.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

25

Odp: Literatura do oddania

guma, nie mam Twojego adresu, by wysłać Ci zamówioną rzecz. Podaj, proszę, na priv.
mono, nr 5 jest do wzięcia, jak widzę, więc może zamiast skanów chcesz to?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już