1

Temat: spectrum 128k

Czy 20 ojro za sprawne ZX Spectrum 128k to jest obecnie dobra cena? Co fajnego można robić/obejrzeć na takim komputerku i jakie są niezbędne dodatki?
Pytam, bo nie wiem czy radość z zakupu zrównoważy problem z przywiezieniem do Polandu.

Ostatnio edytowany przez epi (2010-11-02 23:05:04)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

2

Odp: spectrum 128k

Zx 128?  hmm, jak za darmo, chyba ze chodzi o zx+2 albo +3,  .Ale jak to orginalne zx128k to sam bym kupil . To rozszerzone i dosyc trudno dostepne ZX Spectrum , z 128 ramu

.Reszta zabawy jak to z Zx Spectrum, gry wgrasz chociazby z magnetofonu, mp3 playera. Niezbednym dodatkiem na serio to divide, albo divide plus, potem AY stereo.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: spectrum 128k

Ok, dzięki. A jak jest niesprawne, to chyba łatwo to naprawić - ztcw to raczej nieskomplikowany sprzęt na łatwo dostępnych częściach?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: spectrum 128k

Oj,  z naprawa to gorzej, to raczej nieskomplikowany sprzet ale na trudno dostepnych czesciach i upierdliwy w naprawie dla laikow z temacie ZX  . Ja mam spora baze czesciowa do ZX Spectrum  i moge w razie czego to w miare latwo i szybko naprawic ew. zamienic na inny model, bo tylko mi 128 brakuje w kolekcji, wiec Epi jak cos bierz te 128 za te pieniadze poki jest.


bo to taki model? http://www.cosam.org/images/zx128_closeup.jpg

Ostatnio edytowany przez zaxon (2010-11-02 23:54:06)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993