51

Odp: Grzybsoniada 2011

Mesia, super :) Czyli tak, jak mówiłam będzie w tym roku więcej kobiet.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

52

Odp: Grzybsoniada 2011

Trasa z Warszawy do Częstochowy jest do d... Chyba będą zmieniać klasę drogi, bo wszędzie budują wiadukty. Jechałem ze 4 razy - było w miarę, ale raz... lepiej nie mówić. Natomiast z relacji wiem, że czasem jest okrutnie.

Ja mam blisko, więc z pewnością dotrę. Są jakieś atrakcje motywacyjne przewidziane na czwartek? :)

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

53

Odp: Grzybsoniada 2011

Ognisko w wąskim gronie u mnie na działce :P

grzybson/SSG^NG

54

Odp: Grzybsoniada 2011

stół kompo ;P
Btw, na Katowickiej slalom, ale <4H da się z/do Wawy dojechać (dziś mi wyszło z Cz-chowy do Warszawy 3:15 fiatem Doblo, nie szarżując zbytnio). Powiedzmy - 4 godziny jak się żaden tir nie rozkraczy to powinien być max...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-05-25 22:47:44)

Sikor umarł...

55

Odp: Grzybsoniada 2011

... my też szarżować nie będziemy, bo nie jedziemy bolidem jeno skodą YerzmYeYa ... :(. 4 ludki na auto z klatką i sprzętem to zbyt wiele :)- Startujemy niestety dopiero w sobotę rano, piątkowe zajęcia zawodowe uniemożliwiają wcześniejszy wyjazd.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

56

Odp: Grzybsoniada 2011

@pin: <agitacja mode on>Piątek w nocy, piątek w nocy...!!!<agitacja mode off> ;P

Sikor umarł...

57

Odp: Grzybsoniada 2011

AS... napisał/a:

Piszę się na 1miejsce!!

p.s.
Mały też był chętny ..

Dobra, to zarezerwuj 3-osobowy, ok?

58

Odp: Grzybsoniada 2011

@Sikor: ja w piątek do północy pracuję :P

There's special place for me in hell. It's called the throne.

59

Odp: Grzybsoniada 2011

DZIĘKI ZA SUPER IMPREZĘ.
Oto kilka fotek ode mnie:
https://picasaweb.google.com/dabrowska. … 7OoKOchQE#

Pozdrawiam i do następnego zlotu.

8 bit rulez!!!

60

Odp: Grzybsoniada 2011

Właśnie odwiedziłem stronę party, a tam się dowiedziałem:

Strona Grzybsona o party napisał/a:

Właśnie rozpoczęło się party u Grzybsona. Ja już tam jestem :) A ty?

A my, głupi ludzikowie opuściliśmy partyplace... ;P
Pytanie do grzybsona: kiedy będzie zakodowany rlttxt? Bo chętnie bym się pośmiał?

Sikor umarł...

61

Odp: Grzybsoniada 2011

Ultrabonus. Sorawa za opóźnienie, ale po rozpakowaniu plecaka zupełnie zapomniałem o sprawie.

http://i.imgur.com/hnn9h.png

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

62

Odp: Grzybsoniada 2011

Super ;)

Sikor umarł...

63

Odp: Grzybsoniada 2011

Jestem pod wrażeniem tego arcydzieła

8 bit rulez!!!

64

Odp: Grzybsoniada 2011

Ja pierdziu, dely tak schudł?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

65

Odp: Grzybsoniada 2011

@grzybson: co się dzieje z real-time txt'em z ostatniej Grzybsoniady? :) wiem jak wielkim jesteś fanem tego typu przedsięwzięć, dlatego dziwi mnie fakt nie pojawienia się tegoż :D

pozdrawiam serdecznie :)

Grey

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

66

Odp: Grzybsoniada 2011

Hehe, zapomniałem o nim. Realtime wyszedł trochę smętnie, objętościowo znacznie mniejszy w stosunku do zeszłorocznych i suma sumarum do publikacji nie doszło.

grzybson/SSG^NG

67

Odp: Grzybsoniada 2011

grzybson napisał/a:

Realtime wyszedł trochę smętnie, objętościowo znacznie mniejszy w stosunku do zeszłorocznych i suma sumarum do publikacji nie doszło.

Rozumiem, że nie ujrzy już światła dziennego...? Szkoda :/

Sikor umarł...

68

Odp: Grzybsoniada 2011

Sikor, Twój upór i wytrwałość są iście godne podziwu, motywujesz jak nikt. proszę bardzo, oto on (wreszcie)

Post's attachments

RLT_2011.XEX 11.97 kb, liczba pobrań: 17 (od 2011-09-20) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
grzybson/SSG^NG

69

Odp: Grzybsoniada 2011

No i super ;P Dzięki ci essijonson... ekhm... Grzybson ;) Bo ja naprawdę lubi e rlt-txty i nie chcę, aby tradycja zaginęła...

Sikor umarł...

70

Odp: Grzybsoniada 2011

to jeszcze zmotywuj ludzi, aby chętniej w nich pisali, bo jakby nie patrzeć mizernie w tym roku wyszło....

grzybson/SSG^NG

71

Odp: Grzybsoniada 2011

w przyszłym bardziej się postaramy :P

72

Odp: Grzybsoniada 2011

Chyba mnie z Krapem zabraklo (znaczy Krap byl, ale malo), bo zeszloroczny realtime text byl mocno zabarwiony dyskusjami z M.U.L.E. w tle....

EDIT: przeczytalem wlasnie reala. Hmmmm.......

PS. Muza leci za wolno.

73

Odp: Grzybsoniada 2011

Właśnie wiem; nie chciało mi się drążyć tematu playera, ale chyba to jednak ruszę (wykorzystałem fox-owy player mpt).

grzybson/SSG^NG