26

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

To dawaj Czube :) :) :) A z Zerkmanem na pewno rozmawiales a nie email'owales? :P

Ostatnio edytowany przez jury (2011-01-06 15:18:24)

27

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Nie pisałem się wcześniej, ale na pewno tak.

28

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Z Zerkmanem rozmawiałem przez IRC'a :)

Henryk: ok, dopisuję do listy :) Chcę po prostu policzyć ilu nas jest :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

29

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

OK, skoro próbujesz wstępnie policzyć chętnych, to mimo iż obecnie ciężko coś pewnego napisać, to przynajmniej PEWNYM jest to że jeśli nic nie przeszkodzi to bardzo bym chciał TAM BYĆ i kropka :)

30

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

No, już jest 20 osób łącznie ze mną :) Oczywiście to tylko deklaracja chęci przybycia, nie 100% pewniaki. Ale dobrze rokuje.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-06 19:08:57)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

No to skoro tak, to ja bym pewnie też próbował. Może tym razem też z ST, oprócz F030.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

32

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Nie ma bata, też będę starał się przyjechać :)

grzybson/SSG^NG

33

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Ja też _deklaruję_ przyjazd. A jak przyjadę samochodem to i sprzęt przywiozę.

34

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Ok, lista rośnie :D Jakby ktoś się pogubił to jest na pierwszej stronie pozycja no. 23.

Na liście znajduje się m.in. PeP ze Svenska Atari Klubben (Szwecja). Jest to klub zrzeszający użytkowników dużych Atari, oczywiście mniejszy niż ABBUC, ale też wydający swój papierowy magazyn "Atari Magasinet" oraz organizujący zloty pod nazwą "NORDIC ATARI SHOW" (ostatnia edycja odbyła się w 2010 roku). Jeśli ABBUC ponownie zjawi się na SV, to mamy dwa kluby dla małego i dużego Atari uczestniczące w polskiej imprezie.

pozdrawiam :)

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-07 00:02:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Możliwe, że i ja się pojawię, choć jest to mało prawdopodobne... Jak pozwolą fundusze i studia ;)

Pozdrowienia
Airnox

36

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Ja tez bede:) na 100%
Grey-> moze "Pani domu",

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

37

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

airnox: to na razie nie wpisuję Ciebie na listę ;) te osoby które już na niej są to ponad 50% pewniaki ;) ale oczywiście serdecznie zapraszam !

mały: Pani Domu? :) Haha... to na zlocie Amigowym patronat mogłaby objąć "Przyjaciółka" :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

38

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Ok, łącznie ze mną 30 osób, lista od wczoraj  :) pięknie!

Dzisiaj sprawdziłem kolejne 4 miejscówki, jedna 200 m od Starego Miasta z przejściem do bursy  (tanie noclegi) :) Nie znam jeszcze dokładnych kosztów, ale to kwestia czasu.

Rakieta z logotypem SV2k11 odpalona ! :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

39

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

no wiadomo że będe, w listopadzie będzie "po kwiatkach" ;)

gep/lamers^dial

40

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Gepard, jesteś niezawodny - nie opuściłeś żadnego sztabu ani SV :) dzięki !!!

Mam nadzieję, że na SV2k11 zjawią się "pewniaki", które nie dopisały na SV2k10 - tj. Darth i Żbiku.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-07 20:54:12)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

41

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Grey napisz do Dely'ego niech wysle jakas masówke do wszystkich uzytkownikow o zlocie ;] niech wskaze linka do twojego tematu... wtedy zaintersowanie bedzie wieksze ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

42

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

jury napisał/a:

To dawaj Czube :) :) :) A z Zerkmanem na pewno rozmawiales a nie email'owales? :P


Grey
to świetny pomysł...

Zaproś Rudolphe Czubę.:.

43

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Stryker: Świetny pomysł, aczkolwiek Naczelny przed Głuchołazami w tej kwestii zapewne mi nie pomoże :D (i ja to rozumiem).

As: Rodolphe'a zapraszałem na pierwszą i ostatnią edycję Silly :) I na obu prawie na bank miał być :) Do trzech razy sztuka ?

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-09 17:02:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

44

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

grey/msb napisał/a:

As: Rodolphe'a zapraszałem na pierwszą i ostatnią edycję Silly :) I na obu prawie na bank miał być :) Do trzech razy sztuka ?

O, to niezle, bo ja sam mialem go gdzies tak w pazdzierniku poinformowac i niesmialo zaprosic aby wpadl na SV2k10, ale stwierdzilem, eee, to nie ma sensu i tak dostane kosza :)

45

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

No ja będe ofkoz. :) Może nawet demo przywiozę :D (ta jasne, no ale się zobaczy :P )

E, ale fajny ten partyplace. :)

46

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Grey, zapomniałeś mnie dopisać ;)

ślamk!

47

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Dracon__: sorki, już dopisałem Ciebie :)

A tak przy okazji - jestem po wstępnych rozmowach a'propos ponownej wyprawy limuzyną. Ten punkt programu SV wielu osobom przypadł do gustu, dlatego tym razem również nie zabraknie Hummer'a H2 z logo SV & Atari, jedynie zmienimy trasę - wypad do Gdyni na Skwer Kościuszki (tak jak początkowo planowaliśmy). Aaa, no właśnie - wewnątrz na monitorach LCD tym razem polecą demka z Atari :D Poprzednio się nie wyrobiłem, teraz wszystko pozgrywam i posprawdzam przed imprezą :P

PunBB bbcode test

Oczywiście nie zabraknie też darmowego browaru oraz kilku niespodzianek :)

STAY TUNED !

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-20 22:04:16)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

48

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Ostatnio mam pewne problemy rodzinne, stąd ta posucha w news'ach na temat SV... (mam nadzieję, że nie okażą się na tyle poważne, abym musiał zrezygnować z samej imprezy).

Jedną z atrakcji SV2k11 będzie koncert zespołu STROBO (ex Cybernail). Jednym z członków zespołu jest nasz muzyk SeaBrush / Mystic Bytes (znany niegdyś jako Maestro / Zelax). Oto linki do dwóch klipów zespołu (jeszcze jako Cybrenail):

electro
http://www.youtube.com/watch?v=SUezslyMaXM

apogeum
http://www.youtube.com/watch?v=Z0DQR5bEQHI

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-01-29 13:26:21)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

49

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Apogeum fajne :)

grey, rodzina najważniejsza. Data SV 2011 jest znana, zdjęcia i relacje z poprzedniej edycji są.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

50

Odp: Silly Venture 2k11 - show must go on !

Hej! Piwo! Cycki?

(in other words - I'll see you there :)