1

Temat: Nowe miejscena sztab

Pozostawiam do rozważenia. Klub Lokanta, Nowogrodzka 47a.

AKCJA PIWNA

28.02 ruszamy z WIELKĄ AKCJĄ PIWNĄ!
Od teraz w każdą niedzielę oraz poniedziałek zapraszamy na HAPPY DAYS piwo za 50% ceny!
0,3l 2,50zł
0,5l 3,50zł
1l 6,50zł

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek od wtorku do soboty zapraszamy na HAPPY HOURS w godz.16.00 - 18.00 kup piwo drugie dostaniesz GRATIS (z daniem głównym)!

2

Odp: Nowe miejscena sztab

A po ile mają tam jedzenie? Optuję osobiście za Dominium Pizza.
Aha, i jakie to piwo? Bo np. jeśli to będzie Tyskie, a byłoby i po 1 zł, to ja jestem przeciw.
Draco podał propozycję pubu na Oboźnej. Piwo po 4 zł.

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-02-28 17:10:27)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Nowe miejscena sztab

ha ha ha ha ...co za ankieta.....ha! btw.aż mnie korci by kiedys w Sopocie sztaba zrobić (warunki są, Stryker widział---> knajpa w lesie, po sąsiedzku z moją hacjendą)

gep/lamers^dial

4

Odp: Nowe miejscena sztab

gepard, jak knajpa w lesie to się piszę :) Byle było ciepło w miarę.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

5

Odp: Nowe miejscena sztab

gepard napisał/a:

ha ha ha ha ...co za ankieta.....ha! btw.aż mnie korci by kiedys w Sopocie sztaba zrobić (warunki są, Stryker widział---> knajpa w lesie, po sąsiedzku z moją hacjendą)



NIe gadaj tyle tylko zrób :P

6

Odp: Nowe miejscena sztab

1. Pizzeria odpada - jak dla mnie tam nie ma klimatu
2. Droga knajpa odpada - musi być mnie stać na piwo
Poza tym - gdzie będzie, to będzie, pewnie się dostosuje. Teraz mnie nie będzie, bo mam wesele w rodzinie (na marcowym) :/

Sikor umarł...

7

Odp: Nowe miejscena sztab

1. ale są zniżki na jedzenie, a samo jedzenie jest dobre :)
2. ogółem myślę, by wyeliminować drogie knajpy i to nie tylko, jeśli chodzi o piwo

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

8

Odp: Nowe miejscena sztab

ad.1 - Przypominam, że nie każdy ma zniżki. A ja teraz pod GRUUUUBĄ krechą jestem
ad. 2 - jestem za

Sikor umarł...

9

Odp: Nowe miejscena sztab

Sikor, ale te zniżki dostałam np. ja i miker, a my tego wszystkiego nie zjemy :) Myślę, że do Twojej skrzynki pocztowej też zawitają. Pizzeria to tylko propozycja. alex, nie zwróciłam uwagi, że poniedziałek i niedziela to kiepskie dni na sztaby. Ale niech się i inni wypowiedzą.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: Nowe miejscena sztab

Jak pisałem - jak dla mnie w takiej "masowej" pizzeri brak klimatu. ot co.

Sikor umarł...

11

Odp: Nowe miejscena sztab

Pizzeria = NIE
niedziela i poniedziałek NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE, no chyba, że chcecie się spotykać ciągle w tym samym gronie.
Tania knajpa TAK, ale pod warunkiem, że tania knajpa nie będzie oznaczała również brudnej i zimnej knajpy.

All I hear is the sound of me falling on the ground

12

Odp: Nowe miejscena sztab

ekhm, ekhm, a może pub pod baryłką na garbarskiej (okolice starówki, ale trzeba zejść schodami w dół)? tam jest dość miło :-) pyszny chleb ze smalczykiem :-) kiedyś był belfast, ale i teraz nie jest źle :-) Optuję za piątkiem lub sobotą :-)

Akira

scenial - journalsme de la scene ;)

13

Odp: Nowe miejscena sztab

Akira, Baryłka była brana pod uwagę :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

14

Odp: Nowe miejscena sztab

Pizzeria never ever! A już na pewno nie sieciówka typu Dominium, bo to jest total shit (z pizzą nie ma nic wspólnego). W Lokancie jest klimacik arabski, jedzonko też, mają sheeshe :) To jest tylko propozycja, jakkolwiek piwo za 3,5 zł w centrum CENTRUM nie jest łatwo znaleźć...

15

Odp: Nowe miejscena sztab

To ja też wyrażę swoje zdecydowane nie dla piceriów :)

16

Odp: Nowe miejscena sztab

Wy w tej Wawie to macie jakies dziwne standardy...umawiacie się jak "sójki za morze" ;) co to by było jak by ktoś chciał sztaba zrobic w leśniczówce, tak ze 10km od najbliższego pieczonego kuraka/pizerii/fastfoodów a menu ograniczało by się do jednego gatunku browara i puszek z konserwą turystyczną/opakowań chińskich zupek?? pewnie ze trzy osoby by sztabowały? ;);)

Ostatnio edytowany przez gepard (2011-03-01 16:55:02)

gep/lamers^dial

17

Odp: Nowe miejscena sztab

gepard napisał/a:

..a menu ograniczało by się do jednego gatunku browara i puszek z konserwą turystyczną..

Jeżeli:
1. Browar byłby beczkowy i nie chrzczony
2. W zacnej cenie
3. Podawany zimny w litrowych kuflach...
To jestem jak najbardziej za ;)

Sikor umarł...

18

Odp: Nowe miejscena sztab

Klimat arabski odpada. Tym jedzeniem nie da się najeść. Sheesha jest ok.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

19

Odp: Nowe miejscena sztab

Rozwiązanie jest proste - wystarczy najeść się w domu przed wyjsciem :-)

20

Odp: Nowe miejscena sztab

alex, nie da rady :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

21

Odp: Nowe miejscena sztab

Dlaczego nie da rady, pustki w lodowce? :)

Kiedys na sztabie sie pilo a po szlo na kebaba. Teraz patrze restauracja potrzebna...

22

Odp: Nowe miejscena sztab

Oj Mazi. No miło jest skonsumować jakiś element otaczającego świata w dobrym towarzystwie.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

23

Odp: Nowe miejscena sztab

Ano pewnie, ze milo tylko wydaje mi sie, ze nie powinno to byc glownym punktem sztabu pod wzgledem doboru miejsca. Do tego przeciez w prawie kazdej knajpie mozna cos przekasic.

Nie mam nic zlego na mysli, zdziwila mnie tylko wypowiedz #20 Innu.

24

Odp: Nowe miejscena sztab

E tam. Ja to mam w domowej lodówce tylko piiiiiwoooo :)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

25

Odp: Nowe miejscena sztab

To tak jak ja ale nie narzekam :)