26

Odp: Nowe miejscena sztab

Ja tylko dodam, że powyższa ankieta mówi sama za siebie :)

27

Odp: Nowe miejscena sztab

mazi, mam po prostu określone zasady żywieniowe, których muszę, z przyczyn zdrowotnych, przestrzegać. Może już ta wypowiedź #20 nie będzie teraz dziwiła :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

28

Odp: Nowe miejscena sztab

3,50 za piwo to jest cena podejrzana.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

29

Odp: Nowe miejscena sztab

Skoro piwo w hurcie kosztuje złotówkę, a w lokalu i tak znajdzie się taki, co coś do tego piwa zje, a juz na pewno na jednym nie skończy, to i tak wyjdą na swoje. Lepiej zarobić mniej, niż nic :-)

30

Odp: Nowe miejscena sztab

Innuendo czy chodzi o wegetarianizm? jeśli tak, to 'klimaty arabskie' mają również parę smacznych potraw dla nas :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

31

Odp: Nowe miejscena sztab

Cyprian, bardziej chodzi o kwestie zdrowotne. Jak mam do wyboru sztab z piwem za 3 zł, ale jedzeniem, po którym wyląduję w szpitalu, a sztab z piwem droższym, ale z jedzeniem normalnym (tj. nie jakieś dziwne potrawy), to wybór jest wiadomy. I odpada opcja najedzenia się w domu z przyczyn powyżej opisanych (żeby nie było, próbowałam najeść się w domu przed sobotnim sztabem i dobrze się to nie skończyło).

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

32

Odp: Nowe miejscena sztab

Innuendo a może tym razem jadło polskie? Jak reflektujesz na takowe to pisz, dzwoń -> ustalimy propozycję lokalu, zarzucimy na forum.
W domyśle mam dwa, jeden koło domu, a drugi na starówce. Ale szczegóły jak wyżej.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

33

Odp: Nowe miejscena sztab

Jestem za jadłem polskim. Byle nie na początku miesiąca.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

34

Odp: Nowe miejscena sztab

Sikor zarzucił termin" No dobra, data ustalona odgórnie przeze mnie na sobotę, 9 kwietnia - skoro już jest temat, nie ma co mnożyć (od)bytów. Gdzie ustali sie na marcowym sztabie i już ;P", dlatego coś już wiadomo. A tak bliżej gdie jest " to proponuję Ramę. Blisko metra (metro Służew)". Bo dojazd metrem to też wyjście (może nawet lepsze).

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

35

Odp: Nowe miejscena sztab

Od razu, jak wychodzi się z metra w kierunku ulicy Batuty to jest centrum handlowe Land. I Rama tam jest (nie wchodzi się do centrum, Rama jest na zewnątrz).

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

36

Odp: Nowe miejscena sztab

Ja odpadam. Następnego dnia mam turniej w Landzie - nie ma picia :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

37

Odp: Nowe miejscena sztab

No to Rama, za tydzień, ja będę koło 17 jakoś pewnie jakby co ;P

Sikor umarł...

38

Odp: Nowe miejscena sztab

Sprecyzujmy fakty
1. Rama (metro Służew), lompleks Land
2. Sobota 9.IV

INN czy możesz zalatwić jakąś rezerwację?

Prośba do ALL chętnych o zgłaszanie, (na ile ludków robić rezerwację), proponuję do czwartku godz. 18


ps. tatqoo "Ja odpadam. Następnego dnia mam turniej w Landzie - nie ma picia"; nie musisz pić, a jeśli zapijesz to już będziesz w Landzie, odejdzie Ci problem z dojazdem.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

39

Odp: Nowe miejscena sztab

Bouli, możesz. Piszemy się oboje. O, taka prośba. Jeśli ma ktoś jakąś klawiaturę (sprawną) do Atarki (8bitowej), to chętnie pożyczę/nabędę/wezmę.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

40

Odp: Nowe miejscena sztab

A mam szukać 130, czy wystarczy 65 (bo mam pod ręką)?

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

41

Odp: Nowe miejscena sztab

Jakakolwiek będzie dobra :) 130 jeszcze nie mam.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już