Temat: zakupy na i*Tunes

Poluję sobie na różną muzykę w sieci i odkryłem, że jeden z interesujących mnie albumów jest w sklepie Steve'a J. za $10.
Niestety Steve wciąż jest przekonany że w Polsce biegają niedźwiedzie polarne i traktuje nas na równi z Somalią i innymi Afrykanami nie udostępniając możliwości zakupów.
Czy ktoś z koleżanek i kolegów wie, jak można tam coś kupić? A może jakiś rezytent kraju spoza trzeciego świata byłby w stanie pomóc?

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2011-03-04 11:39:34)

2

Odp: zakupy na i*Tunes

Sprawdź najpierw czy nie ma tego w sklepach wyprowadzonych z błędu o niedźwiedziach. OviStore i Muzodajnia.pl.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: zakupy na i*Tunes

Niedawno założyłem konto na iTunes i procedura wygląda tak:
1.Zakładasz koniecznie konto US:
http://forum.myiphone.com.pl/zadkladani … t3459.html
2.Na allegro w wyszukiwarkę wpisujesz iTunes i przeglądasz oferty gift-cardów. Niekiedy można trafić niezłe okazje - ja $50 kupiłem za 110zł, karta nie była z kradzieży, tylko ludzie dostają je z serwisu z nagrodami Lockerz.
Jak cena jest już znacznie niższa niż nominalna wartość, to karta pochodzi z kradzieży, po użyciu są duże szanse na zbanowanie konta w przeciągu 24 godzin. Najlepszym dowodem legalności jest zdjęcie karty.
Ja założyłem konto aby wesprzeć developerów legalizując trochę aplikacji z mojego iPhone'a więc kradzione mnie nie interesowały, ale jeśli zależy Ci tylko na muzyce, to z korzystanie z lewej karty może być dobrą opcją.
3.Wpisujesz otrzymany kod do iTunes w polu redeem i można kupować. Ciekawą rzeczą dostępną tylko i wyłącznie w US iTunes do którego właśnie uzyskałeś dostęp są półtoraminutowe previewy piosenek.

4

Odp: zakupy na i*Tunes

Nitro napisał/a:

z korzystanie z lewej karty może być dobrą opcją.

Taa... świetna opcja - można też komuś porwać dziecko i w zamian zażądać tego kawałka - niech on myśli jak to zrobić.

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

5

Odp: zakupy na i*Tunes

@krzyc 10/10 :D

Szkoda ze nie mam czasu bo zwykle nie przepuszczam okazji zeby sobie poflugac na jab...szko :P

6

Odp: zakupy na i*Tunes

Rzeczywiście napisałem tekst o kradzionych kartach w tonie wyglądającym na popierający, ale to nie było moją intencją, po prostu chciałem przedstawić pełen obraz sytuacji - staram się zawsze to robić a ewentualne kwestie moralne zostawić czytającemu.

Ostatnio edytowany przez Nitro (2011-03-04 18:07:53)

7

Odp: zakupy na i*Tunes

pan Dżobs najwyraźniej domniema, iż prawa autorskie nie obowiązują w Bangladeszu, nad Wisłą. Mi to różnicy nie robi ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: zakupy na i*Tunes

Ja tam mam i tak alergię na jabłka (komputery też, tyle że tu już raczej bardziej przez cenę), więc NARA!

:P

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: zakupy na i*Tunes

ja tez na jablka i marchewki , ale
komputery pod unix mac Os uwielbiam ( platforma peace & love , winda tez odpal  itd ) ,

bez iphone , ipad jestem jak bez ....

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

10

Odp: zakupy na i*Tunes

A probowales szukac na Spotify (http://www.spotify.com ) ??
Nie wiem czy w Polsce jest dostepny

11

Odp: zakupy na i*Tunes

Rozwiązanie Nitro działa. Dzięki. Problem jest tylko taki, że ta płytka to jednak $10.99, a gift-cardy są za $10, $15 albo $50 ;)
Co do alternatyw, to niestety wszystko z interesujących mnie rzeczy co można było kupić łatwiej już kupiłem. Teraz zostały tylko takie perełki co raz na jakiś czas ktoś sprzeda na ebayu, albo jest dostępne właśnie w takim nieprzyjaznym środowisku.
Sporo ciekawych rzeczy jest też na kilku francuskich platformach, ale to też są jacyś nacjonaliści, bo nie chcą sprzedawać poza Francję :(