9,701

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@agahes: bliżej ci było na żoliborz...

Sikor umarł...

9,702

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ale musiałem na Służewiec :) Mam nadzieję , że się nie obraziłeś :)  ?

9,703

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie, każdy może pomylić kierunki w sumie... 17 spod centralnego w sumie z tego samego przystanku odjeżdża, a w przejściu podziemnym każdy może się zgubić i wyjść nie z tej strony co trzeba... :D

Sikor umarł...

9,704

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Lo to też jeździsz tramwajami, bo orient masz widzę, ja musiałem na przystanku się pytać, które metro, ...a sorry ...tramwaj wali na Służewiec. Pierwsze trzy osoby na przystanku odpowiedziały: "nie znaju". Dopiero jedna starsza Pani z Woli mi powiedziała, że tu chyba trzeba czwartą linią metra im tw trzaska jechać. I byłem jej bardzo wdzięczny, bo dotarłem do celu.

9,705

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

W obie strony się w 40 minut wyrobiłem więc na jednym  bilecie....

9,706

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

agahes napisał/a:

I jeszcze go bronisz za paletki, kozy, ławeczki nie do siedzenia i za metro. Ostatnio jechałem piątą linią, a nie sorry to był tramwaj z pod centralnego na służewiec....

Zbierz kilkadziesiąt milionów za wybory kopertowe, ostatnie 123 miliony + 50 kilka dla potencjalnych kolesi z ncbiru + grudniowe dojenie kierowców na obniżko-podwyżce ceny paliw z O + setki milionów z kilku innych afer i będzie kasa na metro nawet w Pcimu.

9,707

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@prz, szkoda czasu.Betonu partyjnego nie przekonasz.

Sikor umarł...

9,708

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Z ciekawości spytam, jakie cele preferujecie za te siedem lat - progresywne, czy ambitne? To znaczy kartki na mięso i talon na samochód, czy tylko sałata i autobus?

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

9,709

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przeprowadzka ;)

9,710

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Simius napisał/a:

Z ciekawości spytam, jakie cele preferujecie za te siedem lat - progresywne, czy ambitne? To znaczy kartki na mięso i talon na samochód, czy tylko sałata i autobus?

Po co mi samochód, jak wszędzie dotrę w 15 minut. Przejażdżka powyżej tego czasu będzie surowo karana. Są tacy, co cieszą się na samą myśl 15-minutowych gett.

AS... napisał/a:

Przeprowadzka ;)

To jest właściwy kierunek. :-)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

9,711

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

agahes napisał/a:

... Pierwsze trzy osoby na przystanku odpowiedziały: "nie znaju" ....

Widać wyedukowani byli i znają język wroga ... i skoro ktoś im zadaje pytanie w tym języku, to odpowiadają w tym języku .. ot po prostu kultura .. a mogli by dać w ryło.

9,712

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zadałem pytanie w moim ojczystym języku POLSKIMI!!! A z kulturą to chyba u Ciebie coś kuleje.

9,713

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Parafrazując klasykę:
"..., już się bałem, żeś konfident, a ty po prostu jesteś psem za pisem" :)

9,714

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przykro mi że cię rozczarowałem. A wyzywanie od psów to wasza kultura. Nie pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez agahes (2023-03-26 11:29:18)

9,715

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

agahes napisał/a:

...
Specjalnie z małej litery, tak go szanuję. Z Wielkiej litery tylko piszę tych,  do których mam szacunek ale widzę, że nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź. Pozdrów trzaska i gołębie..... ale tego też pewnie nie ogarniesz...  Bez urazy....

Nie rozczarowałeś ... nie wiem skąd taka teza.
Bez urazy, ale widzę, że nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź ... nie ogarniasz nawet sam swoich wypowiedzi. Jeśli sraszpiszesz w sposób mało kulturalny, to nie dziw się, że inni odpowiadają ci (specjalnie mała litera bo sam wprowadziłeś taki standard)  w ten sposób. Po prosty rozmawiamy twoim językiem.

P.S.
Jak widać masz za złe, że w Polsce mamy wielu Ukraińców i irytują cie trzy odpowiedzi po rosyjsku z rzędu. W "UKeju" byś usłyszał trzy odpowiedzi po polsku "nie wiem, qfa gościu o co ci chodzi"... i jacyś UKejowscy narodowcy też mogą się czepiać. Musisz trochę wyluzować.

9,716

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://www.youtube.com/watch?v=F2fYUMWZLL0&list=RDF2fYUMWZLL0&start_radio=1
https://www.youtube.com/watch?v=syrX7NfB1L4&list=RDF2fYUMWZLL0&index=3
w sumie nic się nie zmieniło ...

Ostatnio edytowany przez AS... (2023-03-26 20:33:20)

9,717

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

qbahusak napisał/a:

Zaczyna się kiełbasa wyborcza. Tanieje paliwo, ok. 15 groszy na tydzień. Będzie sukces nie-rządu? Paliwo po 5 złotych w wakacje?

Zarobili, to teraz mogą dampingować. ...

Dziwna ta kiełbasa ... podrożało o prawie 20 groszy w ciągu tygodnia ... ale zapewne dobrze wieszczysz ... czekajmy na cuda ekonomii.

9,718

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

agahes napisał/a:
qbahusak napisał/a:

Zaczyna się kiełbasa wyborcza. Tanieje paliwo, ok. 15 groszy na tydzień. Będzie sukces nie-rządu? Paliwo po 5 złotych w wakacje?
Zarobili, to teraz mogą dampingować.

A ja się cieszę. Wolę płacić 15gr mniej na stacji za paliwo. Polacy się tak przyzwyczaili do złego, że nawet narzekają jak coś tanieje. Poprzewracało się w dupach z dobrobytu...jak mawiał mój ś.p. dziadzek.

Widać nie rozumiesz co się wokół Ciebie dzieje i o co chodziło z obniżką-podwyżką paliw sprzedawanych przez O. na przełomie 2022 i 2023.

W skrócie - w drugiej połowie 2022 r. zachował się jak najgorszy typ marketu, który najpierw podniósł cenę (albo inaczej mówiąc - nie obniżał jej gdy rynkowo nie było podstaw do dalszego utrzymywania wysokiej ceny). To, że później paliwa zaczęły nieco tanieć wynikało z tego, że wcześniej firma mogła zarobić kokosy na nierynkowo wygórowanych cenach. Zarobić naszym kosztem, a że to moloch kontrolowany przez tzw. "państwo" to możemy się założyć na co ta kasa (Twoja i moja) będzie przeznaczona.

A dlaczego nie zadziałały prawa rynku i konkurencja nie spowodowała spadku cen? Bo wcześniej Twoi ulubieńcy na samej górze załatwili, że firma stała się w Polsce monopolistą. Konkurencji po prostu nie ma.

Jeśli cieszysz się z obniżek spowodowanych tym, że wcześniej byłeś wiele miesięcy dojony, to współczuję takiego braku świadomości o świecie, w którym żyjesz. Ja nie czuję satysfakcji gdy ktoś mnie próbuje wyd...

Ostatnio edytowany przez prz (2023-04-02 15:02:35)

9,719

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

agahes napisał/a:

A ja się cieszę. Wolę płacić 15gr mniej na stacji za paliwo. Polacy się tak przyzwyczaili do złego, że nawet narzekają jak coś tanieje. Poprzewracało się w dupach z dobrobytu...jak mawiał mój ś.p. dziadzek.

Ciekawe czy szanowny Dziadek przekazał także wnukowi wiedzę, że spadek inflacji nie oznacza spadku cen a tylko mniejszy ich wzrost?

9,720

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://www.youtube.com/watch?v=ykFGWwt7l18


:)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

9,721

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Podniesienie 500 plus do 800 plus znacząco spowolni spadek inflacji. Ciekawe, czy dzięki temu znacząco przybędzie wyborców PIS-owi.

9,722

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sikor napisał/a:

@agahes, nie znam się, to się wypowiem...

agahes napisał/a:

Plują na niego bidulkę, narzekają że czajka,

Ale Czajkę to kurdupel Kaczyński zimny zepsuł, bo czekał do ostatniej chwili, dwa lata obsuwu z podpisem i poszły plany z błędami, przez co kacze gówno się wylało, a na Trzaskowskiego się zwala. Zresztą za kaczego kurdupla zaczęli budować, a odbierała już Hanka, tyle, że zrobione według planów. A że howno poszło... No cuż, nikt nie wspomina, że za poprzednikó trzy razy tyle bez żadnej (podkreślę: bez żadnej) filtracji szło do Wisły to już nikt nie pamięta.  Pokaż mi prezydenta dowolnego miasta, co wszystkich rur pilnuje?

Po tych czterech latach rządów Trzaskowskiego to niektórzy zaczynają tęsknić za Hanią.

9,723

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Wyjaśnisz dlaczego?

9,724

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Zwężanie ulic, zamykanie ulic, wprowadzanie Stef czystego transportu, stref płatnego parkowania, zmiejszenie liczby miejsc parkingowych itd.
Co jeszcze można sp****ć w Warszawie?

Warszawa ma liczne obwodnice, przez ultra centrum jadę szybciej niż przez te pseudo obwodnice.
Za trasę s8 ktoś powinien beknąć, codziennie średnio trzy wypadki.

Ostatnio edytowany przez AS... (2023-05-16 19:15:28)

9,725

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

prz napisał/a:

Wyjaśnisz dlaczego?

A co tu wyjaśniać - zarządzanie miastem to praca dla administratora którym Gronkiewicz - Waltz była a którym Trzaskowski nigdy nie będzie. Efekty widać - Bankowy z palet, problemy z wywozem śmieci, współpraca z organizacjami społecznymi leży, napuszczanie ludzi na siebie,  itd.

Ostatnio edytowany przez macko76 (2023-05-16 19:45:50)