Temat: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Mamy dwa wolne miejsca na trasie na Forever'a i z powrotem.
Wyjazd w piątek rano (istnieje opcja przekimania na podłodze w nocy z czwartku na piątek, jakby było trzeba).
Ktoś reflektuje?

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Heh, ja niestety muszę sobie znowu odpuścić... Wot, życie :/

Sikor umarł...

3

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Grzybson-> o ktorej ruszacie? moze sie złapiemy na trasie, zawsze na 2 autka lepiej sie jedzie:)

Jaka trasa jedziesz?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

4

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Trasa: na googiel mapach.
Trasa wypracowana i wypraktykowana od jakiegoś czasu. Ew. drobne modyfikacje są możliwe; na autostradę się nie pchamy.

Najpóźniej o 10 wyjazd (czyt. jak się wyśpimy, ale nie za późno).

grzybson/SSG^NG

5

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Lotharek sie melduje do atarokonwoju

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Panowie, taka prosba, moglby mi ktorys kupic odsysacz do cyny, najlepiej taki zwykly srebrny ,tu za nikuku nie idzie dostac . Rozlicze sie na Forewerze.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

7

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

jak sie nikt nie zglosi w tydzien - przypomnij mi sie mailem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

8

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

mowisz, zaxxoniec, masz..

polecam xytronica

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

9

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Grzybson-> mam prosbe, mozesz mi napisac co jest potrzebne aby jechac autkiem na Slowacje?
Tzn jakies winiety? Jak wbije taka trase jak Ty to bede placil za AutoBany na Slowacji?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

10

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

lothar: tj. wezniesz mu taki?
maly_swd: winiety kupisz na stacji paliw na slowacji, dowolnej.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

11

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

kupie

a na slowacji nie ma winiet na drogi poza autobanami

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

no tak, ale jaki sens tluc sie nie po autostradzie?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Mały: Jeżeli wbijesz tak jak ja, to winieta Ci nie potrzebna. Winiety są tylko na autostrady i drogi ekspresowe. Jednakże fragmenty tych dróg w obrębie miast, bądź gdy nie ma alternatywy w postaci starej drogi, wtedy dany fragment można jechać za friko (oznaczone tablicami, acz idzie się zamotać).

Sens jest taki, że nie kupujesz winiety  za zaoszczędzona kasę możesz pić :D; zysk czasowy dla mnie wielki nie będzie z autobahny (autko pociągnie max. 140), a tak po drodze jeszcze coś zobaczę. Poza tym stara droga wijąca się wzdłuż autostrady też jest dobrze utrzymana.

grzybson/SSG^NG

14

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

my okolo 9ej wyruszamy z Katowic (ja kolo 8ej z Bełchatowa), jakbyscie wyjechali wczesnie to mozemy sie zbic w kilka aut

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

15

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Panowie, to moze sie spotykamy o 10 rano pod IKEA w katowicach ??

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

16

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

hmm zagadam z reszta bandy:) bo my chcielismy ruszac o 9:00 z wawy:) .. Grzybsob-> ile czasu moze nam zajac dojazd do Was na 9:00-10:00 ?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

17

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

lotharek. ja jestem za, zapytam jeszcze reszte składu

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

18

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Akurat ze starej drogi nie można wiele więcej zobaczyć niż z autostrady. Jest za mnóstwo małych miejscowości, w których radzę zwalniać do 50 km/h, bo słowacka policja jest całkowicie pozbawiona poczucia humoru (testy jakieś im robią czy co?).

19

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

@Maly_swd: Tutaj jest wyszczególnione obowiązkowe wyposażenie samochodu. Za "niemanie" tego można zaplatit značnou pokutu.

Ostatnio edytowany przez ilr (2011-03-11 13:09:38)

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

20

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Mogą sobie wyszczególniać ile wlezie. Samochodów zagranicznych to nie dotyczy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Ja bym jednak nie ryzykował. Jak się ch..e* uprą to mogą narobić sporych problemów. Może i prawo jest po twojej stronie, ale szkoda go egzekwować z ciupy poprzez ambasadę i to w czasie kiedy miałeś się dobrze bawić w innym miejscu...
* - ch..e: Zdarzają się wszędzie - cała Europa jest takimi zapełniona :-(

P.S. To mnie naprawdę rozbawiło:
"zapasowe żarówki, po jednej sztuce z każdego rodzaju" Z tego co zauważyłem to we współczesnych samochodach wymiana żarówki jest zajęciem dla serwisu, albo spryciarza-psychopaty z przerobionymi kombinerkami. Więc po kiego diabła wozić te żarówki? :-)

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

marekp: zasadniczo wszedzie na swiecie gdzie maja utwardzane drogi, obowiazuje Konwnecja Wiedenska o ruchu drogowym. Wynika z niej ze samochod zarejestrowany i posiadajacy wystaraczajace wyposazenie w kraju A (gasnica, apteczka, itp.) ma wystarczajace wyposazenie w kazdym innym kraju.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

23

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Adam Klobukowski napisał/a:

marekp: zasadniczo wszedzie na swiecie gdzie maja utwardzane drogi, obowiazuje Konwnecja Wiedenska o ruchu drogowym.(...)

Zasadniczo tak. Więc nie będę robił za Wernyhora i życzę szerokiej drogi :-)

24

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

Jak będziesz miał wszystko, co twoim zdaniem powinieneś w aucie mieć, lub jeszcze nawet więcej - to i tak jak będą chcieli to kilka problemów wygenerują z powietrza, przydrożnego krzaka jałowca, grzebienia, czy czegokolwiek takiego :) - więc co do wyposażenia trzeba mieć to, co obowiązuje w kraju rejestracji pojazdu.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

25

Odp: Częstochowa - Horna Suca - Częstochowa

co do winiety - 28zl..

Grzybson, jak ma to zaoszczedzic godzine jazdy to warto

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey