1

Temat: Random Libation Train #n release !

Jako, ze do party pozostał miesiąc należałoby się już powoli zgadywać kto jak i ktorędy jedzie !

Korzystając z serwisa www.pkp.pl wykombinowałem, że najkorzystniejsze połączenie (wg. mnie) przedstawia się następująco:

Warszawa Zachodnia 31.07.03 - 16:53 wyjazd pociągiem pośpiesznym. Olsztyn Główny - jesteśmy o 20:25. Wyjazd pociągiem osobowym (tzw. bonanzą) z Olsztyna o 21:02 czyli mamy prawie 40 minut zapasu wrazie czego jakby ktos z partyzantow zaciagnal hamulec reczny. Jestesmy w Ornecie o 22:13 czyli można zrobić pare flaszek oczekując na oficjalne otwarcie nastepnego dnia.

Kto za i kto sie wstrzymal od glosu ? Ewentualnie kto sie pisze na takie rozwiazanie ?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Random Libation Train #n release !

hmmm  przejechał bym się w końcu raz w życiu libatron trainem...
:twisted: 
kiedyś jeździłem takimi libatronami i oprócz wawki zawsze jechało się z eLytą z Lublina... ;)

3

Odp: Random Libation Train #n release !

a ja moze dosiade sie do tej bonanzy o 21:06 w olsztynie zachodnim ;) ale to jeszcze zobaczymy ;P

sun/goes/nowhere/fo/real

4

Odp: Random Libation Train #n release !

hmm a nie ma Dely czegoś przez Łódź ... nie chciałbym cholera jechać
na party jakąś okrężna drogą przez wioske Warszawe .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Random Libation Train #n release !

Ja raczej jade autem ... z brejdakiem ale tez jeszcze nie wiem bo z nim nigdy nic nie wiadomo ;-) Jak sie nie uda bede jechal wlasnie tak jak dely podal ;-)
A pamietacie przesiadke w nocy w Olsztynie i demka puszczane na holu tegoz dworca ;-) Rox!
I ta kowbojka do Ornety, bezprzedzialowa, z kiblem na korytarzu ...
Eh .... wspomnienia.
I Joy puszczajacy atarowskie zaki z magnetofonu grundig ....
I Xray rymujacy jakies teksty
I "atari for you" ;-) z Eru i PW ;-)
I bimber Vidola ;-)
Eh ....

6

Odp: Random Libation Train #n release !

a ja to jeszcze nie wiem, albo pkp z B-stoku do Olsztyna!

Albo (uwaga) Autbus PKS bezpośredni Knyszyn - Orneta - jak pojadę tym to bilet na pamiątkę.

7

Odp: Random Libation Train #n release !

Wyjazd pociągiem osobowym (tzw. bonanzą) z Olsztyna o 21:02 czyli mamy prawie 40 minut zapasu wrazie czego jakby ktos z partyzantow zaciagnal hamulec reczny.

Jaki hamulec? Przeciez trzeba kupić zapiekanki! Jednak mam głębokie obawy, że o tej porze może już być zamknięte!!! MacGyver! Sprawdz do ktorej jest buda otwarta.

8

Odp: Random Libation Train #n release !

ech jak czytam i wspominam to bardzo mnie korci aby przejechać się znowu libatronem trainem... :twisted:
ciekawe czy będzie miał ktos grantaty i maski przeciwgazowe ...
jak za starych dobrych lat :twisted:

Odp: Random Libation Train #n release !

> ciekawe czy będzie miał ktos grantaty i maski przeciwgazowe ...

supported only in Poznan-Olsztyn train

10

Odp: Random Libation Train #n release !

You mean Psychol ??? ;-)

11

Odp: Random Libation Train #n release !

dokladnie - od poznania latal po wagonach i wrzucal granat ludziom jadacych w przedzialach - niezle to bylo!!!

12

Odp: Random Libation Train #n release !

he he he ! kiedyś będzie można o tym wnuczkom opowidać.. jak się jeździło na party..

13

Odp: Random Libation Train #n release !

przejechałbym sie wreszcie libation trainem
jazda samochodami osobowymi przez wielkopolske wydaje mi sie zbyt drewnianym pomyslem

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: Random Libation Train #n release !

to wpadaj do radomia i pojedziemy razem, w warszawie dolaczymy do ogolnego libation traina.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Random Libation Train #n release !

heheheh...z Gdyni to dopiero jedzie pociag: Summer Liberation Libation Train...(SLLT:).Dodam iz to pociag relacji Gdynia-Kaliningrad.....
macie pojecie co sie przy tej okazji tam dzieje???? kto jechal kiedys w kierunku Obwodu Kaliningradzkiego-ten wie ooo sooo choodzi....
Trzeba tylko pamietac by w Braniewie wyskoczyc z pociagu,bo to ostatnia stacja w Polsce:).Braniewo-dziwne miejsce w Polsze,gdzie komunikaty na dworcu sa wpierw w jezyku rosyjskim a dopiero pozniej w ojczystym.....
I tak lubie to miasteczko.A jakie krasawice tam mają....i do tego stolicznaja w normalnym obiegu....Braniewo roxx! SLLT rulz!

gep/lamers^dial

16

Odp: Random Libation Train #n release !

Hmmm... popatrzylem sobie na stronie pkp i zauwazylem, ze najprawdopodobniej wsiade w Olsztynie Zachodnim o 21:06 do libatjon trejn pedzacym do Ornety!

btw: kto jedzie pociągiem z Wrocławia Gł. (start pociągu, odjazd 13:58) na Olsztyna Gł., przesiadka do libatjon train w Olsztynie Zach?? Pociag jedzie miedzy innymi przez: Poznań Gł (przyjazd 16:10) Toruń Gł. (p. 18:32).

17

Odp: Random Libation Train #n release !

Ehh ... na 99% tym razem jade pociagiem .... i to najpewniej z radomia ...przyjade chyba dzien wczesniej do radomia coby zwiedzic okoliczne lokale ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

18

Odp: Random Libation Train #n release !

zapraszam tatko, juz ja cie oprowadze :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: Random Libation Train #n release !

Hm do party zostało 3 tygodnie ! Mam taki pomysl, zeby nie latac po pociagu i szukac wolnych miejsc mozna by bylo zarezerwowac sobie libation przedzial ! Czy ktos z Warszawy moglby sie dowiedziec ile by kosztowala rezerwacja przedzialu z Warszawy Zach. do Olsztyna ? No i kurde przyznawac sie kto jedzie !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: Random Libation Train #n release !

ja sie moge dowiedziec ...moze tyle co miejscowki ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

21

Odp: Random Libation Train #n release !

Libation Train to jest to to tygryski lubią najbardziej!
Będę!

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

22

Odp: Random Libation Train #n release !

czyli jest juz nas trzech, miker z lewisem tez pewnie jada to juz jest 5 ! jeszcze 3 osoby i mamy przedziala dla siebie !

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

23

Odp: Random Libation Train #n release !

ja bede jeszcze - tzn jezeli brejdak cos odp***doli z autem to jade z wami.

24

Odp: Random Libation Train #n release !

No kurna Dely! Przeciez Ci mowilem, ze ja jade.... >:

25

Odp: Random Libation Train #n release !

tAtko ...COBYM WIECEJ NIE POWTARZAL: ja  k**** jade ...CIAPĄGIEM

All I hear is the sound of me falling on the ground