Temat: Cropky

W ferworze tematu o tym, jak to w naszym kraju jest ble i będzie jeszcze gorzej, niemalże zniknęły tematy atarowskie. Podczas gdy wczoraj ukazała się gra Cropky (autorstwa Xeena, z muzyką Caruso, konceptem Kaza i grafiką Piesia). Jest ona odwołaniem do gry w kropki, ale tak dopieszczonym (miażdży graficznie), że warto rzucić na grę okiem.
Do pobrania: http://atarionline.pl/v01/index.php?ct= … pky#Cropky

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

2

Odp: Cropky

Fajna gierka... Ale, ale, czy tylko u mnie to występuje?
Prośba o sprawdzenie - zrzut stanu atari800win - zdarzyło się to już drugi raz - nie mogę wykonać ruchu prawo-dół (pod kątem). Może ktoś sprawdzić i ewentualnie dać znać autorowi (ja na aol nie piszę)?
==========================================================
Pod altirrą to samo. U Mikera chodzi - wygląda na to, że emulatory pod Vista-wio nie lubią kombinacji klawiszy prawo-dół-(prawy)ctrl... Reszta kierunków działa bez zarzutu, pojedyńcze kierunki prawy i dół też są o.k. W święta potestuję na real sprzęcie (w drugi dzień dopiero) :/

Ostatnio edytowany przez Sikor (2011-04-21 21:05:15)

Post's attachments

cropky_error.a8s 38.09 kb, liczba pobrań: 8 (od 2011-04-21) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

3

Odp: Cropky

To nie emulatory tylko Twoja klawiatura nie lubi tej kombinacji. Zmień mapowanie joysticka.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

4

Odp: Cropky

Na lapku nie mam numerycznej. Inna sprawa, że pod innymi grami nie zauważyłem takiego objawu. I tak najważniejsze jest to, aby dobrze działało na real sprzęcie - pod emulatorem zazwyczaj tylko sprawdzam na szybko, jak coś ściągnę.

Sikor umarł...

5

Odp: Cropky

moim zdaniem to wina lapka, nie "lubi" takiej kombinacji klawiszy. Na moim jest tak samo.
Najbardziej boli na strzelankach:)
Trick - wkurzający, ale czasem się przydaje - naciskaj żądaną kombinację klawiszy bardzo szybko (prawie równocześnie, oczywiście) - u mnie czasem załapuje "ukos" wtedy.

PunBB bbcode test

6

Odp: Cropky

Sikor napisał/a:

Na lapku nie mam numerycznej.

A co to ma do rzeczy, joystick nie musi być na strzałkach.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

7

Odp: Cropky

@Krótki: nie musi, ale się przyzwyczaiłem i dla jednej gry nie będę zmieniał, bo po cholerę. Wyeliminowany błąd w kodzie - więc nie ma o czym mówić. I tak wolę grać na real sprzęcie.
@Xeen: najciekawsze jest to, że na innych grach tego nie zauważyłem. Nieważne.

Sikor umarł...