Temat: Jeest Steem 2.5 !

Jush myslalem ze autor zapuscil w zapomnienie projekt tego ciekawego emulatorka. Mysle ze tym razem odpali mi sie wiecej demek na STE niz w poprzedniej wersji ...

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

2

Odp: Jeest Steem 2.5 !

hmm doskonala wiadomosc. Tylko jeszcze jedno pytanie w temacie emulacji STE - czy nadal tak nedznie graja emulowane przetworniki? Chodzi o to, ze w mej konfugiracji "sound-owej" kompa, SB live5.1, strasznie rzeza mody i dema "only STE". Dodatkowo gra to bardzo cicho.  Czy jest to wina mojej karty czy po prostu juz taka uroda tego emulatora?

bzzzz...bzzzzz..... o wgrało się !!!!

3

Odp: Jeest Steem 2.5 !

u mnie dzwiek rowniez pozostawial wiele do zyczenia. mam nadzieje, ze nowa wersja (o! wlasnie sie zgrala!) bedzie smigala jak A800Win

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

4

Odp: Jeest Steem 2.5 !

nadal tak nedznie graja emulowane przetworniki? Chodzi o to, ze w mej konfugiracji "sound-owej" kompa, SB live5.1, strasznie rzeza mody i dema "only STE". Dodatkowo gra to bardzo cicho.  Czy jest to wina mojej karty czy po prostu juz taka uroda tego emulatora?

Z pewnoscia to wina SB. Aktualnie korzystam z dzwiekowki tej na plycie glownej, po tym jak uszkodzil mi sie SB Live :(. Ale nie ma czego zalowac, hehe, tylko same problemy z nim mialem. W sumie pod Win gral ok, ale tylko przy grach :).

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

5

Odp: Jeest Steem 2.5 !

U mnie na SB128 gra bardzo ladnie, demka chodza ladnie (Insomia, Brain Damage), gry tez (Pinball Obsessions) - w przeciwienstwie do poprzedniej wersji muzyka nie "kaszani sie". Tak trzymac. Ehh... zeby to jeszcze Falcona emulowalo..... ;)