1

Temat: Atari800Win problem z nagrywaniem stejta

Hi!
Wlasnie poszlo w pi... u 2h pixlowania.A bylo to tak..
wczytalem sobie wczesniej nagrany stan emula i pixlowalem sobie dalej po ok 2h nagralem stan i wyszedlem z emula. Cos mnie tknelo zeby wlaczyc nagrany stan ... i sie okazalo ze wczytalem taki sam "sejw" jak 2h wczesniej :(((((

Ktoś moze wie od czego zalezy to ze emuł raz nagra stan a raz nie?

Uzywam winxp sp3

2

Odp: Atari800Win problem z nagrywaniem stejta

Pisze i mowi sie "pixelowania" to na poczatek.
Pewno, 'pod wplywem', cos nie tak kliknales :( Mi sie taka sytuacja nigdy nie przydazyla a uzywam funkcji 'save state' baardzo czesto. Moze paluszek sie omsknal i zasejwowales pod inna nazwa?

Ostatnio edytowany przez mazi (2011-04-28 21:53:38)

3

Odp: Atari800Win problem z nagrywaniem stejta

Vidol, a testowales najnowsze wersje GraFx2 i G2F ? ;)  Tam mozesz juz spokojnie pikslowac w 160x200 z "atarowskim" pikselem, zapisac w GIF i importowac do G2F bez skalowania, "sprytnych kolorow" i innych takich. Mam wrazenie, ze to obecnie dziala o wiele lepiej niz kiedys! :)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-04-28 23:08:53)

4

Odp: Atari800Win problem z nagrywaniem stejta

ja zmieniałem nazwę pliku ze stanem który ostatnio zapisał Atari800Win, wówczas emul prosił o podanie nazwy dla nowego stanu i wtedy udawało się zapisać nowy stan

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: Atari800Win problem z nagrywaniem stejta

Nie lepiej używać Altirry ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: Atari800Win problem z nagrywaniem stejta

sposob Tebego moze malo wygodny ale sie sprawdza. A poza tym  okazalo sie ze problem z zapisem pojawia sie tylko wtedy gdy  stan jest w innym katalogu niz emulator.