1

Temat: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

Wiecie, że bez najnmniejszych problemufff można na jednym kabelku SIO2PC odpalić dwie Atarki? Dobrze jest przy tym conieco powyciągać z kabli SIO ..... i działa; oczywi$cie dwa kompy jednocze$nie nie będą działać; online (hehe) pozostaje albo jeden, albo drugi komp. Niby nic, a cieszy.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

Wiecie, że bez najnmniejszych problemufff można na jednym kabelku SIO2PC odpalić dwie Atarki? Dobrze jest przy tym conieco powyciągać z kabli SIO ..... i działa; oczywi$cie dwa kompy jednocze$nie nie będą działać; online (hehe) pozostaje albo jeden, albo drugi komp. Niby nic, a cieszy.

Pin co ty znowu kombinujesz ???? Ne prościej zrobić dwa SIO2PC i obie Atarynki podpiąć do grzyba pieca itd.. ???????? Swoją drogą ciekawe czy APE coś takiego strawi aż musze sprawdzić ;)))

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

fajnie :)
   ale zawsze mozna podlaczyc drugie SIO2PC do pieca  ;)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

4

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

fajnie :)
   ale zawsze mozna podlaczyc drugie SIO2PC do pieca  ;)

ehh panie Cyprianie a co ja napisalem wyżej heheh

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

fajnie :)
   ale zawsze mozna podlaczyc drugie SIO2PC do pieca  ;)

ehh panie Cyprianie a co ja napisalem wyżej heheh

po prostu ubiegłeś mnie  :lol:

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

6

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

Heh. Kiedys zesmy z Boberem (z MECu) zrobili tak, ze podlaczylismy jedna stacje bez zasilania (tylko kabel SIO) pomiedzy inna stacje i Atarke. I wyobrazcie sobie, ze w tej stacja bez zasilania nieco rozjasnily sie (bardzo zauwazalnie) cyferki na wyswietlaczu... ;D

7

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

a tak w woli informacji kabelków SIO2PC to zostałem poniekąd zmuszony do założenia konta w banku, bo nasza kochana poczta za najmniejszą wagowo paczkę wysłaną za pobraniem pocztowym (ze zwrotnym przekazem pieniężnym) woła uwaga 11zł przecież to jest jawne qrwa złodziejstwo .... rozumiem 5-6zł ale nie aż tyle .... toż to 3 godziny pracy pracownika fizycznego ...... i jak w tym kraju można sie czegoś dorobić (uczciwie oczywiście)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

Ja do takiego wniosku dozedlem juz dawno. Juz pomijajac poziom mojego lokalnego listonosza, ktory nie przynosi paczek ani nawet przekazow do domu!!! Tylko zostawia awizo. Ja akurat pracuje w godzianch pracy poczty, w soboty poczta nieczynna i ciewaw jestem kiedy mam odbierac te rzeczy z poczty. A nie daj boze powiedziec jeszcze babce na poczcie, ze kasa ma wrocic na konto w banku internetowym to juz w ogole nastepuje zerwanie synchronizacji, kobita wpada w niekontrolowane turbulencje, po czym nastepuje eksplozja... :x

9

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

Qrwa; sam pracuje na Poczcie;;;; ale cicho qrwa;;;; nikt nic nie wie ... hehe;

Pin/?????? .... (nooo jestem uz w jakiejs grupie;; kto wie jakiej??)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

Qrwa; sam pracuje na Poczcie;;;; ale cicho qrwa;;;; nikt nic nie wie ... hehe;

to dlatego czekam juz miesiac na paczke od cioci z Krakowa :)

Pin/?????? .... (nooo jestem uz w jakiejs grupie;; kto wie jakiej??)

w grupie AA? :P

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

11

Odp: Grzyb&SIO2PC&dwie ATARKI

MR. Conna-door; its 4 U:

- na przesyłkę czekasz dlatego, że pracuje w urzędzie przewozu poczty i skutecznie sabotuje wysyłkę większości paczek.

- a co do grupy to jednym z warunkufff było wypicie literka; więc niniejszym zostałem przyjęty. Regulamin wspomnianej grupy reguluje takie sprawy szczegółowo:

1. Włączać (nie włanczać JRG!!!) Atari przynajmniej raz w tygodniu
2. Pić WTK sport; przyczyniając się tym do rozwoju kultury fizycznej
3. xxxxxxxxxxx; dalsza część regulaminu jest oficjalnie zastrzeżona ... hehe;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info