26

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

Jeśli dojadę bo nie wiem jak moja kochana druga połowa :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

27

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

w razie czego bedzie gepard&innuendo mode w ankietach i już ;D

Sikor umarł...

28

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

Nie marudź, ważne, że jest sztab :) Znowu nie wiadomo, kto będzie i na kogo czekać.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

29

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

To gdzie będzie dokładnie ten sztab?Jak dojechać z Centralnego?

8 bit rulez!!!

30

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

Ja wiem jak dojechać z Centralnego. Będziesz jechała kolejką?

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

31

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

Dobra, będę, ale też muszę mieć wskazówki, jak dojechać ze Służewca.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

32

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

inn, zaraz, ale to Ty wyczaiłaś lokal. I nie wiesz jak dojechać?? No dobra, 504 do zawiszy, potem 157 na samo miejsce.

Sikor umarł...

33

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

Ja dzis miestety mie moglem, bylem z zona na kolacji... A czemu o tym wspominam? Bo zaplacilem dokladnie 128zl :) wiec prawie po atarowsku.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

34

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

A mnie o 14.00 poinformowano, że mam się wstawić;) na urodzinach kolegi synka, więc niestety nie dotarłam.
Gzynio nextem ruszymy kolejką razem.
Pozdrawiam

8 bit rulez!!!

35

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

Maszynownia była zamknięta (zero informacji dlaczego). Wylądowaliśmy w Czerwonym Wieprzu ;P Ale nie polecam: piwo drogie i lekko chrzczone (ale na tyle lekko, że nie przeszkodziło mi to w wypiciu 4 sztuk, litrowych, of coz). Byli w kolejności przybycia: 15-ka (aka 0xF alias FOX) jako pierwszy przed maszynownią, Gzynio z Sikorem (to ja :P), Sylwia, Inn i Miker, Krótki oraz dotarł do nas także Jakub Husak (ale Deski Gustawa Husaka nie chcieli nam sprzedać w promocyjnej cenie ;P).

Sikor umarł...

36

Odp: Lipcowy sztab Warszawa

Sikor napisał/a:

(ale Deski Gustawa Husaka nie chcieli nam sprzedać w promocyjnej cenie ;P).

I to było takie nie dla nie. Nie było dyskusji :(

A co do grodu wikingów, co to się miałem dowiedzieć. Niestety Valhalla czynna jest do 19:00. Podejrzewam, że to normalni (taaa) ludzie, mają żony, dzieci (wnuki?) i dlatego tak wcześnie kończą, poza tym z prądem u nich krucho.
Można zrobić zlot sierpniowy od powiedzmy 14 do 19 w jakąś sobotę. Może przedłużą czas działania oberży do 20? Jak tam będę to zapytam. W końcu też są tacy trochę popieprzeni jak my, powinni pójść na rękę.

http://www.jomsborg.pl/warownia_jomsborg.php

Pozdrawiam wszystkich, co nie byli na sztabie, oraz oczywiście tych, co byli :)

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2011-07-12 01:43:06)