1

Temat: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

robie sprzatanie domu,wyprzedaz poserwisowa,
Mam do sprzedania jakies 200 kilo atarowskiego i nie tylko sprzetu. Totalny miszmasz, plyty i obudowy do xe luzem, czesc zdekompletowana,czesc rozszerzona, kilka sprawnych atarek,  sporo klawiatur do st i xe, pare w pelni dzialajacych spectrum +, do tego pare plyt i sporo czesci,  ps2 konsola,  2 w pelni dzialajace  dreamcasty z grami,padami ,kartami pamieci i boxowana klawiatura, drukarki iglowe, kupe kaset i papierow do c64 i zx spectrum, Pare STFm na chodzie, flopy do ST, stacja do c64,  ogolnie czyszcze chalupe, ktos chetny na calosc? cena 2500 zl z wysylka byle by to ktos wzial.

https://picasaweb.google.com/zaxoniec/Zbiory02

Po prostu sie nie mieszcze w domu.

Tylko calosc do zabrania/wyslania.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

2

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Ze sprzedażą całości możesz mieć kłopot ;) Ale gdybyś miał klawiaturę do XE w wersji "na sprężynkach" (chodzi lekko jak w ST, w przeciwieństwie do tych popularnych na gumkach) to chętnie bym wziął :)

3

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

To ja wiem, ok, mam te z lekkim klikiem? Mam w wersji white snow chyba 3 albo 4.  Chyba musze sklep rozbudowac i jednak isc w detal. heheheh

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

4

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

zaxon, podtrzymuję to, co napisałam. Jeśli istnieje taka opcja rozwiązania, to bym była zainteresowana paroma sprzętami.
Jako że cena za kilogram nie wychodzi duża, to może dałoby radę, by chętni wypisali, co chcą, zapłacili, a całość by się posłało komuś zaufanemu. Tylko kto ma miejsce, by zgromadzić 200 kg sprzętu? To by się przydał jakiś garaż lub magazyn.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

5

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

zaxon wiem, że to dużo roboty ale gdybyś poszedł w detal to pewnie też bym coś zwinął dla siebie.

6

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

zaxon napisał/a:

To ja wiem, ok, mam te z lekkim klikiem? Mam w wersji white snow chyba 3 albo 4.  Chyba musze sklep rozbudowac i jednak isc w detal. heheheh

No tak, chodzą o wiele lżej i przyjemniej, są sprężynki pod klawiszami. Wziąłbym 2 takie najładniejsze sztuki do XE :)

7

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Byłbym chętny na jedną STFM'kę najlepiej 1040 :). A w jakim są stanie, tzn czy jest coś w miarę kompletnego? :) Ewentualnie może być bez klawiatury.

8

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

no ja dalem oferte z lenistwa, nie mam zdrowia i sily sortowac tego, wiem ze mam w tym na 100 procent:

520 stfm z 4 mega ramu w pelni sprawne
4 plyty do stfm sprawne ale w potrzaskanych obudowach
2X dreamcasty w pelni dzialajace plus sporo  gier
1 klawiature do dreamcasta w pudelku plus pady ,karty pamieci itp,
1 ps2 dzialajace ,pierwsza wersja plus pilot i czytnik, pare gier tez
3x zx spectrum plus, w pelnej kondycji,
1x zx spectrum 48 tzw gumiak, w pelnej kondycji.
Sega portable plus 8 gier na cartach ,w konsoli sega brakuje klapek na baterie , swietlowka ok, gry ok.
C64 DTV wersja 1,
Automat komputerowy,konsola,  do nauki gry w Bridge
2 drukarki iglowe plus paczka papieru do nich
monitor cm 8833 , uszkodzony

To powymienialem z rodzynkow.W zestawie jest duzo wiecej.
to z tych rodzynkow.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

9

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

To ja jestem biorę tą 520stfm z 4mega ramu :).

Ostatnio edytowany przez mormon (2011-07-13 17:25:37)

10

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

jakbyś się zdecydował na detal (tak w razie czego) to chętny byłbym na ZX+ z okablowaniem

Ostatnio edytowany przez gorgh (2011-08-02 23:26:48)

11

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

jak pojdziesz w detal - sporo sie wyzbedziesz, ale i sporo ci zostanie :>

ja bym przytulil chetnie joysticki
ile ich masz i po ile? :)

Ostatnio edytowany przez jellonek (2011-07-13 18:22:10)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

A1200 - jaki stan i mniej więcej ile?
+ trzy kompletne obudowy XE

13

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

POtrzebował bym jedną obudowę od 130xe, Zaxon pójdź w detal, przywieź na party :P

14

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Bardziej dokladne foty mozesz zrobic ? ;D Bo na tych to g... widac ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

15

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

A1200 to chciał alex. zaxon, jeśli pójdziesz w detal, to pamiętaj co, kto wymienił przed założeniem topica :) Żeby nie było: Speccy, Dreamcast i Sega portable. Wszelkie pady, gry (jakieś) i memorki też. Jakie to są gry na PS2?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

16

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Jeżeli mnie wzrok nie myli są i dwie płyty od Falcona :)

Było miło :) Do widzenia.

17

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

to ja też namawiam na detal
- kasownik eprom (obok 1200) jak sprawny
- taką klawke z obudową do xe white snow
- spectrum + z kablami
- no i ze dwa joje
- a i carty do atarki
detal rulez

18

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Przytulam póki co Sega Dreamcast, ale jakie masz gry?

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

19

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Dreama ze sprawnym laserem też bym przytulił. Kiedyś byłem tak głupi, że sprzedałem tą konsolę.

Tomasz Wojtkowiak
Atari 800XL / U1MB / Sophia 2 / Sio2IDE & CF 512 MB

20

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Noz i tlumacz, paka jest hurtem, calosc, wymienilem perelki ktore sa w niej ale zalezy mi na pozbyciu sie calosci.
Do dreamcasta mam sporo gierek, Tomb raider 4, dead or alive 2, mdk2, shadow man,

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

21

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

A z skąd to jest do zabrania?

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2011-07-13 21:15:11)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

22

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

hmm... z postów powyżej wywnioskowałem, że jednak parcelujesz te 200 kilo (?)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

23

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Gzynio napisał/a:

A z skąd to jest do zabrania?


UK pewnie Londek :P
z 2giej strony jak Zaxon chce sprzedać całość to w czym problem zrobić "ściepę" ???
Tylko Zaxoniec powinien zrobić trochę więcej fotek "swojego" złomu :P

I sądzę że bez problemu szybko by się uzbierało te 2,5k pln :)

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-07-13 21:22:41)

24

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

Czy znalazł by się ktoś z okolic Katowic, kto byłby w stanie znaleźć u siebie miejsce ?

___
Press play on tape...

25

Odp: jakies 200 kilo 8 bitowego sprzetu, zax wyprzedaz

AS, to mówiłam już o tym :) Wypisaliśmy, co byśmy chcieli, przeliczyć to na kilogramy i zrobić zrzutę. Potem każdy dostanie to, za co zapłacił.

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-07-13 21:51:45)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już