1

Temat: Sprzedam SIO2IDE 1.7

Wezne i sprzedam SIO2IDE 1.7 po cenie promocyjnej ~50 PLN. Interfejs jest oczywiście działający i służył mi znakomicie przez rok (mozna go latwo upgradnac do 3.2 poprzez wymiane scalaka - jest w podstawce). Kontroler jest kompletny i do działania wymaga jedynie wmontowania w Atarke. Dodatkowo moge dorzucic za niewielka oplata (50 PLN) dysk 2.5" Seagate 0.5GB (Półgigamega) z kupą softu. Najchetniej przekaże całość na ornecie. Można się targować.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Sprzedam SIO2IDE 1.7

jeżeli chodzi o ten dysk to moze bym wziął bo potrzebny mi do sio2ide 4.2, a czy jest sprawny i czy z przejściówką do taśmy HDD ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Sprzedam SIO2IDE 1.7

Dopoki nie sprzedam kontrolera nie sprzedaje dysku :) Przejsciowke tez bedziesz musial sobie zalatwic (20 PLN) bo swoja zostawiam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Sprzedam SIO2IDE 1.7

witaj,
kupie chetnie całość,
oczekuje małej pomocy (podpowiedzi, jak to zainstalować
w mojej atarynce 65xe)
proponuje 80 pln za wszystko + płace za przesylke

Pozdrawiam
Orko

kiedys mialem Atari 130XE, potem sprzedalem, teraz odkupiłem !

5

Odp: Sprzedam SIO2IDE 1.7

niestety juz sprzedane - Kajtkowi.

Szkoda ze nie posluzyl mu ten kontroler zbyt dlugo :( :( :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.