1

Temat: Sztabik w Warszawie

Ogłaszam że w dniu 3.09.2011r. o godzinie 17-tej odbędzie się sztab warszawski. Miejscem sztabu będzie Kebab King przy Al. Jerozolimskich 42.

Osoby które zamówiły u Scalaka carty Atarimax będą mogły je u mnie odebrać po uiszczeniu niewielkiej opłaty za przesyłkę.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztabik w Warszawie

jak niewielkiej?

3

Odp: Sztabik w Warszawie

Tak niewielkiej, że  jak wszyscy mi oddadzą to starczy mi na jednego browarka :)

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2011-08-29 15:44:43)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: Sztabik w Warszawie

Ja zbieram kasę na Silesia C64 party,ktore odbędzie się pod koniec października w Będzinie, wieć do listopada raczej nie wybiorę się na sztabika
Pozdrawiam
Kasia

8 bit rulez!!!

5

Odp: Sztabik w Warszawie

Gzynio napisał/a:

Tak niewielkiej, że  jak wszyscy mi oddadzą to starczy mi na jednego browarka :)

Ale chodzi o browarek, czy Browar?

6

Odp: Sztabik w Warszawie

Chodziło mi o browarek taki 0,5L :)

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2011-09-03 20:36:53)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."