Temat: SillyVenture 2k11 - noclegi

Kochani,  jestem w trakcie załatwiania noclegów dla ludzi którzy chcą nocować poza party-place. Atrakcyjną pozycją wydaje się gdańska bursa - 45 zł od osoby + jednorazowo 5 zł za pościel i 1.90 zł klimatycznego.

Posiłki - śniadania, kolacje - 6 zł, obiady - 10 zł. Bursa znajduje się niedaleko Starego Miasta.

Osoby chętne proszę o zgłaszanie się. W poniedziałek będę rozmawiał z Dyrektorem i może uda się jeszcze obniżyć cenę, ale dopóki nie przeprowadzę rozmowy - proszę się uznać temat niższych cen za niebyły ;)

Pozdrawiam.

Grey / MSB

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-02 12:41:16)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Grey, a gdzie dokładnie odbędzie się party?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

3

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

A jakie są warunki do spania na party-place?

Rozumiem, że i tak masz dużo roboty, ale 2 miesiące przed zlotem to chyba wystarczająco późno, żeby na stronie pojawiły się już jakieś konkretne informacje w miejsce "tekst" i "please wait".

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Bedzie prysznic, z w miare ciepla woda, dostepny na party place?

5

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@duddie: szkoła podstawowa nr 65.

@epi: do poniedziałku uzupełnię te działy :)

@mazi: będzie dostęp do prysznicy, jak zawsze :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

6

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

O matko na Łąkowej ? ....

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@stryker: nie, na ul. Śluzy

W szkole łączności zmienia się Dyrektor. Po wstępnej rozmowie doszedłem do wniosku, że umowa opiewająca na daną kwotę nie podoba się nowemu Panu Dyrektorowi :( Zacząłem szukać tańszego rozwiązania, aby móc wywiązać się ze wszystkich zaplanowanych atrakcji i (jak to mawiają politycy) zapiąć budżet :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-02 20:13:29)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

grey/msb napisał/a:

i (jak to mawiają politycy) zapiąć budżet :D

Im to nie wychodzi :D więc lepiej nie bierz z nich przykładu :P

9

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Grey wiem ze Śluzy :-) ale blisko Łąkowej :-) a ta dzielnica nie jest za fajna ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Co to znaczy nie jest za fajna? Powiedzcie cos wiecej. Czy mam brac bejsbola ze soba czy wystarczy tylko sila miesni :)

11

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@stryker: patrząc w ten sposób Ty mieszkasz blisko Oruni :D (tzw dzielnica z tradycjami). A ta też nie jest za fajna, hehehe. pozdro wielkie :D

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-02 20:21:10)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

grey/msb napisał/a:

Bursa znajduje się niedaleko Starego Miasta.

Czy to oznacza takze blisko party place? Wstepnie rezerwuje jedno lozko.

Jakie sa warunki do spania na pplace?

13

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Na party place planowane są dwie sale lekcyjne przeznaczone na sleeping rooms z wyłożonymi na podłodze materacami z sali gimnastycznej :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

14

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Nie odpowiedziales na pierwsze pytanie ;)

15

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@lewis: sprawdzałem w targeo :D dokładnie 887 metrów :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Spoko, spoko. Nie znam w ogole Trojmiasta, wiec sie pytam.

17

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

http://www.bursa.gda.pl/schronisko  + galeria: http://www.bursa.gda.pl/galeria  chodzi o to ? Na Lastadi ?

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-09-02 20:38:46)

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Odpowie ktos na moje pytanie?

19

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@stryker: tak, dokładnie tak :) zobaczymy, może uda się jeszcze zejść z ceny, która i tak (IMHO) jest śmiesznie niska :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Łąkowa to taka zaniedbana część Gdańska... przynajmniej tak było kiedyś jak jest teraz nie jestem w stanie ci powiedziec.... ale pewnie duzo sie nie zmieniło....myślę ze bejsbola brać nie musisz :D ale to juz niech potwierdzi Grey :-)

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-09-02 20:43:00)

"wszystko się kiedyś kończy......."

21

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Grey a w tej szkole byłeś pytać ? : http://www.cku.gda.pl/

Ostatnio edytowany przez stryker (2011-09-02 20:44:39)

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

mazi napisał/a:

Co to znaczy nie jest za fajna? Powiedzcie cos wiecej. Czy mam brac bejsbola ze soba czy wystarczy tylko sila miesni :)

Orunia/łąkowa i tego typu przybytki w Gdańsku=Warszawska Praga!!
Ostatnio jak jechałem do Stryjka na Orunię, to poczułem się jak w domu (przecież z 25lat mieszkałem na Warszawskiej Pradze!!!) Klimat niesamowity, nostalgia :P

23

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

AS, muszę Cię zmartwić. Jestem prażanką od urodzenia i ta dzielnica bardzo się zmieniła. Teraz to jedna z najmodniejszych dzielnic jeśli chodzi o kulturę, rozrywkę, zieleń etc. Także to porównanie jest niecelne :)

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-09-02 20:50:46)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

24

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@stryker: Michalczewski kończy w tym miejscu budować apartamenty :D więc zmieniło się sporo... co do samej szkoły to jest bardzo zadbana :) W Ornecie gdy staliśmy na Tarasie wieś rzucała w nas kamieniami, dopiero gdy Nemesis wyjął broń ostrą i skierował w ich kierunku (był policjantem) towarzystwo uciekło :D Także bezpieczeństwo to wszędzie rzecz względna :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

25

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Innuendo, bez przesady :P zmieniła się, to fakty, ale troszeczkę. Nadal jak tam wjeżdzam to się zastanawiam z której strony coś uderzy. Latem zeszłego roku miałem tam przygodę od której zacząłem zawsze nosić przy sobie gaz.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-02 20:52:38)