26

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

innuendo napisał/a:

Teraz to jedna z najmodniejszych dzielnic jeśli chodzi o kulturę, rozrywkę, zieleń etc. Także to porównanie jest niecelne :)

:) tak, poniewaz tak zniszczonych budynkow nie ma juz nigdzie. A jak wiadomo fajnie jest robic eventy w zaniedbanej kamienicy ;)

27

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@stryker: ja kończyłem tam Technikum ;) (istniało jeszcze jako CKUMiE). Pogadam jeszcze.

Chodzi o to, że dla mnie miejsce party to nie jest największy problem. Tzn już wyjaśniam co mam na myśli :D - na pewno podpiszę nową umowę na SV2k11 w promieniu miejsc które wymieniłem. Wszystkie one mieszczą się w sercu miasta Gdańska i odległość między nimi dochodzi do ok. 1km. Chętnych do wynajmu nie brakuje, to kwestia dogadania się co do ceny :) Mógłbym zrobić SV2k11 tak jak Panowie z River Wash'a, w klubie bez sleeping roomów... ale jakoś przeraża mnie taka opcja. Dajcie mi czas do poniedziałku, wtorku. Podam miejsce party-place oraz zamieszczę zdjęcia :)

Pozdro wielkie!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

28

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Grey ja chodziłem obok do szkoły na Dolnej Bramie ;p ... w CKUMIE maja z tego co pamietam sporą sale ? ;> No ale co bedzie to będzie.... rowerkiem to ja mam jakies 20-25 minut ;d

"wszystko się kiedyś kończy......."

29

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

jury, to Szmulki, albo masz wielkiego pecha, albo atakują Cię nieprażanie.
mazi, kamienice odnawiają :( Trzeba się spieszyć z eventami.

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-09-02 21:08:53)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

30

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@stryker: no jest tam wielka aula :D od razu jak się wchodzi... Wiesz co, CKU to chyba faktycznie równie dobre rozwiązanie. Spytam o szczegóły czy podołam :D anyway dzięki za hinta :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

31

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Żadne Szmulki, na rondzie Waszyngtona. W ogóle jak wjeżdżam na pragę to od razu "widok" się zmiania. Jak to mazi dobrze określił, ładne kamienice :P co 3 to sportowiec ... Od razu pojawia się chmara chętnych na papierosa, dorzucenie 2 zł do wina, śliczni sportowcy oferujący po dobrych cenach telefony, odtwarzacze mp3, perfumy, markowe ciuchy ( nawet i skarpetki ) ... Tam jest inaczej, nie będę wnikał czy lepiej czy gorzej :P

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-02 21:31:25)

32

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

jury, nie zamieniłabym swojej dzielnicy na żadną inną. Klimat, atmosfera, widoki i zieleń.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

33

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Nie próbuję namawiać Ciebie do zmiany, znam wielu którzy podobnie twierdzą. Ja się tam czuję źle.
Zresztą, skądś się wzięła reputacja pragi, bo nie ot tak sobie wymyślili...

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-02 21:26:41)

34

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Ta reputacja to ze starych dziejów i bardziej chodzi o Szmulki, które są częścią starej Pragi.
jury, w żeby możesz oberwać wszędzie. Rozumiem, że przytrafiło Ci się to na rondzie praskim i stąd niechęć do dzielnicy. Mnie strasznie denerwuje, gdy jakaś dzicz jeździ do innych dzielnic, tam broi i potem jest na dzielnicę, gdzie kogoś spotkało coś złego.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

35

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

innuendo napisał/a:

AS, muszę Cię zmartwić. Jestem prażanką od urodzenia i ta dzielnica bardzo się zmieniła. Teraz to jedna z najmodniejszych dzielnic jeśli chodzi o kulturę, rozrywkę, zieleń etc. Także to porównanie jest niecelne :)


Tia... :P
Od zawsze odnoszę wrażenie że jest tam coraz gorzej...(byłem tam trzy tygodnie temu :P z rodzinką)
Przejedź się kiedyś na ulicę Mińską oraz Głuchą/Rybią/Kamienkowską itd. To moje "rejony"...

To jest moja praga i jest tam coraz bardziej syfiasto, coraz więcej domów to pusto stany i coraz więcej ma zamurowane okna..
Fakt nie jest to co 10lat temu, bo większość z np. mojej Mińskiej dostała pietnaskaka bądź dwadzieścia bez zawiasów :P
Ale nie popadajmy w off topic , wybudowanie pary ładnych budynków na "zewnątrz" pragi jej nigdy nie zmieni...

**Fakt dzisiaj do parku skaryszewskiego można spokojnie pójść :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-09-02 21:49:00)

36

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

AS, Kamionkowska to też moje rejony :) Mińska też. Nie muszę jechać bo to krok ode mnie. Te pustostany są wyburzane, stąd dykty w oknach etc. Fakt faktem, że teraz Praga w remontach, przystanki prawie codziennie w innym miejscu.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

37

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

innuendo napisał/a:

Ta reputacja to ze starych dziejów i bardziej chodzi o Szmulki, które są częścią starej Pragi.
jury, w żeby możesz oberwać wszędzie. Rozumiem, że przytrafiło Ci się to na rondzie praskim i stąd niechęć do dzielnicy. Mnie strasznie denerwuje, gdy jakaś dzicz jeździ do innych dzielnic, tam broi i potem jest na dzielnicę, gdzie kogoś spotkało coś złego.

Nie, nie dostałem w zęby, miałem niemiły przypadek przygody z praskimi cwaniaczkami, co się tylko skończyło zgłoszeniem na policje i umorzeniem po jakimś czasie ( z powodu braku dowodów ). Ale srakę złapałem i zacząłem chodzić z gazem. Więc proszę nie dorabiaj filozofii o tych innych dzielnicach, to były %$#%#$! z Pragi. Również na nic filozofie :P że moja niechęć zaczęła się od zeszłego lata kiedy ten przypadek się zdarzył. Moja niechęć i "widzenie" że to jest inna dzielnica wykiełkowała w 94 kiedy przyjechałem do Warszawy.  Do tego,  cholera przecież tam wystarczy tylko wjechać 200 metrów od wisły i już co 3 to w dresie. Ta reputacja nadal występuje, to że piszesz że to już najmodniejsza :P dzielnica Warszawy, to tylko paplanie :D Póki co to faktycznie wiele się tak mówi, ale to jest chyba jedyna zmiana jaka występuje na pradze, mówienie o tym inaczej, ale od czegoś trzeba zacząć :P Fakt tam się zmienia, ale powolutkuuuuuuu i do najmodniejszej dzielnicy to jeszcze wieki :P Przecież tego nie zmienisz ot tak od jutra, wpuszczając kilka "kolorowych" inwestycji i trąbiąc wszędzie hasłami: "od dziś Praga jest najmodniejsza i chu..." Takie procesy zajmują DZIESIĄTKI lat ( jeśli w ogóle się udają ) no chyba że jednak władze Warszawy osiągnęły ewenement na skalę światową i zmieniły wizerunek ( i fizyczny i w głowach ) Pragi w ciągu "5 minut", wtedy reszta świata powinna brać przykład z tak genialnej władzy :]

A, i nieprawda że tylko Szmulki miały/mają złą reputację. Fakt że tam to już podobno najfajniej, ale "reputacja" dotyczyła/dotyczy całej Pragi.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-03 20:31:53)

38

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

jury, ok, koniec off topa. Powiem tak, nie trawię osób, które gadają głupoty nt. mojej dzielnicy. I tyle.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

39

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Ja podobnie, choć może nie tyle że nie trawię, tylko nie rozumiem ludzi którzy twierdzą że Praga to najmodniejsza dzielnica Warszawy. No i faktycznie czas na koniec off'a.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-03 09:30:46)

40

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@stryker: widzisz co narobiłeś? :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

41

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Hmm, mialem watpilwa przyjemnosc mieszkania w okolicach Targowej i ronda Wiatraczna jakies 5-6 lat temu. Sorry ale to nie byla Praga z felietonow Wiecha.

Ale do tematu, Grey, tez bym potrzebowal jedno spanie zarezerwowac bo jade z moja Ania .

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

42

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

stryker napisał/a:

O matko na Łąkowej ? ....

kuwa, bo przyjdzie Darth z Łąkowej i przywali z buzdygana ;) kurna felek Stryjek...a niby Orunia to taka willowa elegancka dzielnica jest? he? :D

gep/lamers^dial

43

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Popieram Innuendo. Ostatnie dwa lata mieszkalem w okolicy ronda Wiatraczna. Co do dresow, sam zakladalem dres do biegania po Skaryszaku. :-)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

44

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Naprawdę nie zrozumiałeś o czym pisałem odnośnie dresów? To oczywiste że do biegania, roweru itp często zakłada się dres, ja pisałem o tych co w dresie chodzą na co dzień. Akurat co do bezpieczeństwa dzielnic Warszawy to sprawa do wyjaśnienia szybko, chyba muszę poszukać statystyk policji i sprawa się rozwieje bo być może się kompletnie mylę i sobie konfabuluję.
A co do najmodniejszej dzielnicy, to raczej kwestia nie do ustalenia, co w sumie nie jest niczym strasznym :P Innuendo uważa że Praga jest najmodniejszą i tyle, ja uważam że nie i drugie tyle.

Eee, w sumie dobra, odpuszczam wątek, bo sam za dużo agresji wprowadzam, a do tego "smrodzimy" grey'owi w jakże ważnym wątku :)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-09-03 20:59:18)

45

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@jury: oj tam, oj tam :D ciekawych rzeczy można się dowiedzieć o dzielnicach w Wawie :D ale żeby nie był off-topem przypomnę tylko, że do wtorku podam więcej alternatywnych opcji związanych z noclegiem.

pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-04 10:15:07)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

46

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Na stronie www.sillyventure.pl w dziale "Lokalizacja" znajdziecie miejsce party-place oraz dane kontaktowe do "noclegowni".

@stryker: lokalizacja CKU odpadła w przedbiegach. w weekendy szkoła działa zaocznie :) nie chce wdawać się w szczegóły, ale widok pląsająych się ludzi z browarami w rękach byłby mocno niewskazany :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

47

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

lewiS napisał/a:

Witam,
Jestem zainteresowany rezerwacja 2 miejsc w  pokoju trzyosobowym na dwie noce, od 11ego listopada 2011 (czyli noc z 11ego na 12ty i z 12tego na 13ty). Czy konieczna jest przedplata? Prosze o dokladne informacje jak dokonac rezerwacji.

Bursa Lastadia napisał/a:

Witam,
W celu rezerwacji miejsc na miesiąc listopad proszę o telefon bądź wiadomość bliżej terminu (np. w połowie października).
Pozdrawiam
Recepcja B. G.

Tak wiec narazie tyle w tym temacie. :/

48

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

@lewis: jutro załatwimy temat :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

49

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Dzisiaj odwiedziłem Hostel Bursztynek, który znajduje się tylko 451 m od party-place ! Ceny nieco wyższe niż w bursach, ale warunki malina :) Hostel powstał 2 lata temu, rozbudowywane jest kolejne skrzydło, wszystko pachnie nowością i robi miłe wrażenie (w każdym pokoju łazienka z natryskiem, telewizory LED). Dzisiaj uzgodniłem wstępnie, że rezerwacji będzie można dokonać już w tym tygodniu na hasło "ATARI". Jak jutro oddzwoni do mnie szefowa tego obiektu to podam więcej szczegółów (będę chciał negocjować też ceny).

Link do hostelu:

http://www.hostelbursztynek.com.pl/

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-27 22:02:07)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

50

Odp: SillyVenture 2k11 - noclegi

Hostel Bursztynek oferuje ponad 80 miejsc noclegowych w pokojach 2, 4, 6, 7 osobowych.

W każdym pokoju znajduje się:

- w pełni wyposażona łazienka
- lodówka
- telewizor

Na terenie całego obiektu dostępny jest internet bezprzewodowy WiFi.

Hostel Bursztynek to wygoda i oszczędność. Nocleg w centrum miasta, 5 minut piechotą na Starówkę. Tanie wieloosobowe pokoje oraz komfortowe pokoje dwuosobowe. Dzięki ogólnie dostępnej kuchni istnieje możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków.

UWAGA !!! Wszystkie osoby robiące rezerwację na hasło "ATARI" obowiązuje inny NIŻSZY cennik noclegów, czyli 45 zł za osobę !!!

HOSTEL BURSZTYNEK - odległość od party place 451 m.
ul. Toruńska 16

tel. kom.: 668 369 600, 668 821 721
tel.: +48 58 682 23 27
fax.: +48 58 682 23 27

bursztyneknoclegi@hotmail.com

http://hostelbursztynek.com.pl

REZERWACJE MOŻNA DOKONYWAĆ JUŻ DZISIAJ !!!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-29 23:26:13)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)