Temat: SV2k11 - koszulki za darmo

Kochani, z uwagi na fakt iż kolega Piter nawalił z koszulkami na ostatnim SV2k10 (Piotrek, ja wiem, dostawca etc. nie mam do Ciebie już żalu, więc spokojnie :) ) postanowiłem sprawę w tym roku wziąć na swoje barki. I tak każdy uczestnik tegorocznej edycji Silly Venture otrzyma takową ZA DARMO.

Jedyne o co Was proszę to o podanie rozmiaru (S, M, L, XL, XXL) ponieważ będę chciał złożyć konkretne zamówienie.

Pozdrawiam sedecznie!

ATARI über alles !!!

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-09 18:03:31)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Ja poproszę XXXL

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Ja wciąż czekam na tę z poprzedniej edycji. Myślę, że ci, którzy chcieli zakupić koszulkę rok temu też powinni zostać uwzględnieni.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

4

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

@innuendo: pisałem już o tym nie raz że za koszulki z SV2k10 odpowiadał Piter. Przykro mi że nic z tego nie wyszło, ale to była inicjatywa Piotrka - nie ingerowałem też w ich ewentualną cenę, ani nie planowałem ŻADNYCH zysków z ich sprzedaży. Dlatego nie ja jestem adresatem. Jestem organizatorem niszowego event'u non-profit, więc nie stać mnie na takie "prezenty".

Koszulki na tegoroczną edycję biorę całkowicie na siebie - właśnie po to, aby uniknąć takiej sytuacji. Wszyscy uczestnicty płacący za wejściówkę na SV2k11 otrzymają koszulkę za darmo.

Pozdrawiam :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

A beda to jednorazówki czy takie wytrzymałe ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Grey'u: dla mnie poprosze M :)

w kwestii zeszlorocznych koszulek to moge jedynie wytlumaczyc tym iz zbyt dlugo czekalem na pelna rozmiarowke a jak juz dostalem (3 dni przed zlotem) to dostawca koszulek nie mogl mi ich przeslac poniewaz firmy kurierskie nie przyjmowaly przesylek z powodu kleski zimy, totalnie sparalizowany transport drogowy ( czesc osob zdaje sie z tego powodu nie dojechala na SV)

tak wiec sobie nie mam nic do zarzucenia chyba tylko to ze tak dlugo czekalem Na zamkniecie pelnej listy rozmiarowki, moglem to zrobic dwa dni wczesniej

a gdyby dotarly to I tak mialbym przed zlotem nocke zawalona :) wgrzewaniem grafik :)

tak wiec Greyu prosze nie pisz iz ja nawalilem gdyz tak nie jest

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

7

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

XL dla mnie, thx :)

8

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Ja poproszę o Lkę.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

9

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Dla mnie "L"

10

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

XxL

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

@piter: (...)  a powiedz mi w takim razie ilu osobom wysłałeś koszulki po party, które obiecałeś w tym wątku:

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=8385

minęło już ponad 8 miesiący, a z tego co wiem (może się mylę - jeśli tak, wyprowadź mnie z błędu) - nikt nic nie dostał? :(

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-09-10 03:03:01)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Poproszę XXL :)

13

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Grey:

Dla mnie prosze L.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

14

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Poproszę XL ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Dla mnie tez XL

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

XL? Dlaczego nie XE??? ;) ;)

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

17

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Bo rozmiary c64 wyszly  :) ?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

18

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

.. czyli ja poproszę XL z rękawem ST :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Grey: moge poprosic 3 sztuki - zaplace:)

2x XL (lub xe:)
1x M


jesli bedzie opcja biala/czarna to poprosze 1 biala i 1 czarna XL i 1x biala M

ps. podeslij nr konta to przeleje kase

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

20

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Poprosze (duzo iksow)XXXL.

21

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

@stryker: koszulki mocne i z dobrym nadrukiem :)

@Maly_swd: ok, widzę że jest więcej chętnych na kilka sztuk :) wszystko załatwimy na party, ok?

Koleżanki i koledzy, ważne jest, aby info o rozmiarówkach ukazało się powiedzmy do piątku. Chcę mieć ten temat za sobą :D

Serdecznie pozdrawiam :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

22

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

m

23

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

xl

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

24

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

Dla mnie XL.

25

Odp: SV2k11 - koszulki za darmo

xxl