1

Temat: Sztab w Warszawie

Ogłaszam że w dniu 1.10.2011r. o godzinie 18-tej odbędzie się sztab warszawski. Miejscem sztabu będzie Kebab King przy Al. Jerozolimskich 42(siedzimy na górze).

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2011-09-26 18:48:59)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

2

Odp: Sztab w Warszawie

Ja jak wcześniej pisałam-do listopada odpadam. Zobaczymy się na Nocy z Demosceną:)
Ale miejsce Kebab King? To nie ma już ciekawszych miejsc w stolicy?;)
Jakoś mało klimatyczne jak na sztaba. Wiem, że mamy inną epokę,ale wolałam te stare sztaby w Pubach, a nie w pizzeriach i Kebab King'ach.
W każdym razie do listopada.
Pozdrawiam
Kasia

8 bit rulez!!!

3

Odp: Sztab w Warszawie

ja się pojawię.

4

Odp: Sztab w Warszawie

Ja niestety w ten weekend jestem poza Warszawą, ale na następny na pewno zawitam.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: Sztab w Warszawie

Niestety ale z powodu choroby nie będzie mnie na tym sztabie :(

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: Sztab w Warszawie

Hahaha, organizator chory ;P Ale skoro i ja jestem zaziębiony - to co, next week?

Sikor umarł...

7

Odp: Sztab w Warszawie

Przełóżmy, to i ja będę miał szansę się pojawić :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

8

Odp: Sztab w Warszawie

A nie można sztabu zrobić w piątek? W weekendy mnie nie ma.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

9

Odp: Sztab w Warszawie

Niektórzy w soboty rano pracują, więc piątek tak sobie ;) Ale się dostosuję, jakby co ;P

Sikor umarł...

10

Odp: Sztab w Warszawie

To może przesuńmy ten sztab na przyszły piątek o tej samej godzinie skoro na ten termin są 2 chętne osoby ale może niech ktoś się jeszcze wypowie.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

11

Odp: Sztab w Warszawie

Szczerze powiedziawszy to i ja jestem podziębiony. Z bolącym gardłem niespecjalnie da się rozmawiać i delektować piwem.

Byłbym za sztabem w sobotę, niemniej jeżeli ogół postanowi że będzie w piątek to postaram się na nim zjawić.

12

Odp: Sztab w Warszawie

Mi przyszły piątek pasuje.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

13

Odp: Sztab w Warszawie

mi też przyszły piątek pasuje, choć jeszcze nie wiem na 100 procent czy sie pojawie
edit: chooc ten kebab king jest srednim miejscem jak zauwazyl alex

Ostatnio edytowany przez gorgh (2011-09-29 18:04:58)

14

Odp: Sztab w Warszawie

Jak dla mnie jest o.k. Co wam w kebabie nie pasuje? Fakt, nie mają ostrych, ale poza tym jest o.k. ;P

Sikor umarł...

15

Odp: Sztab w Warszawie

gorgh napisał/a:

chooc ten kebab king jest srednim miejscem jak zauwazyl alex

Przeciez nic nie pisal. Jadles jakies psylocyby? :)

Najesc sie to w kebabowni.
Napic sie to w pubie.

16

Odp: Sztab w Warszawie

mazi napisał/a:
gorgh napisał/a:

chooc ten kebab king jest srednim miejscem jak zauwazyl alex

Przeciez nic nie pisal. Jadles jakies psylocyby? :)

a nieprawda bo pisal

17

Odp: Sztab w Warszawie

To proponuję, aby PAN ALEX i PAN GORGH zaproponowali kiedyś sami jakieś rozsądne miejsce z rozsądnymi cenami, gdzie można się napić piwka, pogadać a czasem coś wszamać. Bo póki co PAN ALEX i PAN GORGH biją pianę, przy czym prawie się na sztabach nie pokazują, nieprawdaż?

Sikor umarł...

18

Odp: Sztab w Warszawie

Sikor, jak dla mnie to dobra miejscówka była na Dickensa. Tanie żarcie i dużo.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

19

Odp: Sztab w Warszawie

Zgadzam się - fajna była (jest?). :)

I Ty zostaniesz big endianem...

20

Odp: Sztab w Warszawie

Sikor, luz, zawsze można się dogadać. Ten pub na Dickensa jest ok. Bliżej centrum jest jeszcze Nora na krakowskim (taniej) i Harenda (drożej ale fajniej).

21

Odp: Sztab w Warszawie

gorgh napisał/a:

a nieprawda bo pisal

aaa, chodzi o aonet. To sie nie liczy. Tam przeciez troluje hitler.

Obok harendy jest univercity pub - piwko 5 zloty :)

22

Odp: Sztab w Warszawie

Z tego co widzę to najłatwiej jest krytykować pomysły innych niż coś samemu zaproponować, więc róbcie co chcecie ale mnie się już odechciewa przyjeżdżania na ten sztab i chyba piwka napije się sam w domu.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

23

Odp: Sztab w Warszawie

Gzyniu, malkontenci zawsze byli, są i będą.... Nie przejmuj się tym i spotykamy się w Kebab King w przyszły  piątek, ok?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

24

Odp: Sztab w Warszawie

dobra, ja już nic nie pisze,jak kebab to kebab

25

Odp: Sztab w Warszawie

O jak fajnie, mi by pasował przyszły piątek.

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari