Temat: Stary dizajn

Wpadłem tam przez Google: http://www.atari.org.pl/pliki.php?sec=b … p;letter=R to tak ma być?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Stary dizajn

Śliczne! Czemu tam nie można normalnie się dostać?

Edit: I te kropky...

Ostatnio edytowany przez mono (2011-10-11 22:36:14)

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

Odp: Stary dizajn

Wersja na Iphone 5 , wiec trzeba poczekac ;)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

4

Odp: Stary dizajn

Nie można się dostać, ponieważ cały czas w wolnych chwilach nad tym pracuję. A z powodu braku wolnych chwil praca nie posuwa się do przodu. Dyskusja jest nieco pointless, ponieważ z braku chętnych projekt nie ma szans na powodzenie, a ja mam ciut mało czasu, poza tym jest już dużo miejsc, gdzie można ściągnąć nieźle skatalogowane oprogramowanie i w moim przekonaniu nie ma sensu się dublować.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Stary dizajn

Tak, jest wiele miejsc skad mozna pobrac ale tu chodzi o klimat. Sa opisy, komentarze jest screen a nie tylko plik do sciagniecia.

6

Odp: Stary dizajn

Sam z chęcią dokończył bym dodawanie krótkich opisy do gier. Już myślałem, że baza przepadła bezpowrotnie. Jest nadzieja !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

7

Odp: Stary dizajn

Aż żal, że nie połączono tego jakoś np. z Atariki gdzie opisów do gier nie jest za dużo...

Ostatnio edytowany przez Dracon (2011-10-12 09:15:49)

8

Odp: Stary dizajn

Ładny ten stary dizajn był. Nawet bardzo :)


hehhh - może by zrobić "podstrone", która zadziałała by w 100% poprawnie na real Atari? - myślę tu o ST, TT, Falcon. Pytanie tylko właśnie - kto ma na to czas...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Stary dizajn

Na Falconie ( dopalonym ) w Netsurf'ie wszystkie podstrony działają prawidłowo :P Nie wiem jak w Linked bo nie sprawdzałem, ale też jest jakaś szansa że to się wyświetla prawidłowo.

10

Odp: Stary dizajn

na STe dla przykładu - bardzo dobrze wygląda Atariki, nawet zawartość strony względnie mieści się w jednym kawałku na ekranie. A Falcon ma raczej większe możliwości, więc pewnie więcej "może" ;)-

Jury - takie pytanko; są jakieś rozszerzenia ram'u dla STe powyżej 4MB?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Stary dizajn

Marpet eXtra RAM ( bodaj tak się to nazywało ) którym możesz się rozszerzyć do 12MB ( raczej trudne do zdobycia )
Innych nie znam z wyjątkiem takich "samoróbek" które znajdziesz tu:
http://atari4ever.free.fr/hardware/

A, i kolega airnox na początku roku coś się odgrażał że zrobi coś takiego :D Oczywiście słuch po nim zaginął tydzień po tym jak huczał że zrobi trylion rozszerzeń do STE ;)

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=8376

Dobra, bo śmiecimy w ważnym wątku :D

A:

Pin napisał/a:

A Falcon ma raczej większe możliwości, więc pewnie więcej "może" ;)-

Z tym to się nie zgodzę, może i może :P trochę więcej, ale nie ma na "gołego" Falcona żadnej ( słownie: zero ) przeglądarki która choćby i strony czysto HTML'owe wyświetlała prawidłowo. Do tego to by chyba była masakra jeśli chodzi o użyteczność pod względem wygody czasowej ;)

Ostatnio edytowany przez jury (2011-10-12 12:46:02)

12

Odp: Stary dizajn

Dely, a może zrobisz stronkę mobilną m.atari.org.pl ?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...