Temat: SV2k11 - wyżywienie

No i chyba ostatnia ważna kwestia związana z logistyką SV2k11, a więc wyżywienie. Część z Was zapewne będzie wolała zjeść na mieście, inni zamówią jedzenie w hostelach/hotelach, a pozostali zapewne woleliby zjeść coś na miejscu. Chciałbym zatem wystąpić z pewną propozycją i zobaczyć jakie jest z Waszej strony zainteresowanie. Chętni proszeni są o potwierdzenie chęci nabycia takiej "opcji":

WSZYSTKIE POSIŁKI W FORMIE BUFETU SZWEDZKIEGO - DUŻE PORCJE !!!

Czwartek 10.11.2011

Obiadokolacja - zupa (krem z brokuł), zrazy z ziemniakami, marchewka z groszkiem

Cena 25-30 zł


Piątek 11.11.2011

Śniadanie - jajecznica, kiełbaski, parówki, frankfurterki, wędlina, pieczywo itd.

Cena 15-20 zł

Obiadokolacja - zupa (rosół), schab w sosie grzybowym, surówki, ziemniakie puree i pieczone

Cena 25-30 zł


Sobota 12.11.2011

Śniadanie - naleśniki, jajka, parówki, pieczywo itd.

Cena 15-20 zł

Obiadokolacja - zupa (żurek), pierś ze szpinakiem w sosie śmietanowym, ziemniaki zapiekane w śmietanie

Cena 25-30 zł


Niedziela  13.11.2011

Śniadanie j.w.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2011-10-16 16:14:57)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Jestem za. Trzeba kupować całość czy można sobie wybrać różne posiłki?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Można wybrać. Wiadomo że większość ludzi przyjedzie albo późnym wieczorem w czwartek, albo dopiero w piątek (dlatego jest jedynie opcja obiado-kolacja w czwartek).

Czekam na odpowiedzi np.: jestem zainteresowany śniadaniem lub obiadokolacją, albo obiadokolacją w taki i taki dzień.

Pozdr :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k11 - wyżywienie

To ja bym chciał wszystkie obiadokolacje, tylko zapodaj jeszcze o jakich godzinach to serwowane.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Właściwie wszystko. Acz nie wiadomo jeszcze czy od piątku czy od czwartku - dla 3 osób
Byle śniadania nie były przed 9:00 :)

6

Odp: SV2k11 - wyżywienie

śniadania nie wcześniej niż o 10:00 :) obiadokolacje myślę że ok 16:00.

@pajero: chyba Ciebie jeszcze nie dopisałem do listy? :) muszę mieć dokładne info w jakie dni i jakie posiłki Ciebie interesują :) bo jeśli z czegoś ktoś zrezygnuje to ja będę musiał to pokryć ze swoich pieniędzy :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Ja to tylko generalnie mogę odpowiedzieć - jest to dobry pomysł i niewątpliwie prędziej czy później zeń skorzystam. Podobnie Mono i Pinokio. Ale detali niestety nie wyłożę ze względów oczywistych.
Pewnie w większości sie na to rzucimy. Jak zwierzęta.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

8

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Jedzienie? ktos jadl na wczesniejszych zlotach ? ;)) ja mysllaem ze tylko płyny były w użyciu :))

nie no dobry pomysł Grey

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

Odp: SV2k11 - wyżywienie

grey: ty nic nie pokrywaj ze swoich: jak się ktoś zadeklaruje to płaci, najwyżej zje zimne :P

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: SV2k11 - wyżywienie

grey, a czy firma cateringowa ma świadomość, że mogą dołożyć do interesu? :)
Jak się wygłodniała brać rzuci na "szwedzki stół", to koszty wzrosną :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

11

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Duddie, ale może być i tak, że jeżeli np. 10 osób wykupi obiad, to na tym szwedzkim stole będzie te 10 porcji i nic więcej. Trochę takiego stanu się obawiam, bo faktycznie, jak się wygłodniała brać rzuci (oczywiście tych, którzy wykupili posiłek), to ten ostatni może nie mieć już czego do żołądka włożyć.

12

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Dlatego szwedzki stół dla konkretnej liczby osób może być problematyczny... Właśnie z powodu o którym napisałeś.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

13

Odp: SV2k11 - wyżywienie

YERZMYEY/HOOY-PROGRAM napisał/a:

i Pinokio

... jak dla mnie - ceny niestety zaporowe. I tak cud, że jadę ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Mam zapewnienie od osoby odpowiedzialnej za catering że będą to bardzo duże porcje i niczego na pewno nie zabraknie. Muszę mieć jednak konkretne info co i kto chce mieć zamówione.

Pozdro :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Dobrze, że greenway jest niedaleko. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

16

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Grey, ja się piszę na pewno na obiadokolacje w piątek i sobotę (dla mnie i mojej drugiej połówki).

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

17

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Grey, w takim razie piszę się na wszystkie posiłki, co daje 120-150zł :) Wolałbym oczywiście 120zł ;)

18

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Prosze o wersje od obiadokolacji w piatek do sniadania w niedziele.

19

Odp: SV2k11 - wyżywienie

... ja tam se w biedonce wurszt i żymłę sprawię :) .... ze żwirem :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: SV2k11 - wyżywienie

I żur oraz ruskie z łomastom.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

21

Odp: SV2k11 - wyżywienie

ee tam, jak szaleć, to szaleć: podwójne leniwe!

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

22

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Kochani, przypominam o opcji wyżywienia na party - smacznie i na bogato :) Naprawdę warto, tym bardziej, że 11-go Listopada mamy święto i pewnie nie wszystko będzie otwarte.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

23

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Ja się zamawiam proszę piątek/sobota/niedziela na wszystko. Jakieś napoje będą?

24

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Napoje to pod stolem, swoje, wiesz jakie ;)

25

Odp: SV2k11 - wyżywienie

Jak to?! Ma być to co zwykle, czyli piwo za darmo i do oporu... :D