Temat: Cos pieknego dot. Was

Wlasnie pijemy, przed wysjciem do pubu, laoo, solo, tiger, magic, justa, edyta... i hm... moja wierza si epali... leca sobie sapki... z compo, sgtare, xrayeowskie, gregowskie, mikerowskie, cedyiowskie, solowskie... ah... wspaniala rzecz ! Po uslyszeniu kilku dziewczyny sobie pierwsze co zrobily zgraly cale asmy na nokie5510, bo nie mialy ! bylo tez pare sidow...

Muzycy atarowcy ! Full respekt ! Naprawde te muzyczki sa zajebiste, bardzo fajnie sie ich slucha rowniez na sluchawkach dzieki n5510.  Zaraz idziemy do pubu, Laoo juz nie czai prawie nic !:))

Greetzy dla Wszystkich Wieciej muz !!! Na wierzy z mega kolumnami slychac zajebiscie ! Sasiedzi maja cieplo, ale kij nas to !:) ) : : )

No..

ps. naprawde sa dziewczyny, ktore na lisice "w winampie" obok jakis popo mp3 maja sapy i sidy ^_^

Nasza kulktura jest najlepsza!

Ide bo %%% ucieka !

Kochamy Was !!!

NG lokal SQAD !!!

[ JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA wlasnie leca muzy z orneta 2k3 kompo... miazga !!! basy rox]

2

Odp: Cos pieknego dot. Was

superasko :)

male pytanko... skad moge zgrac sobie programik do Noki 7650 aby grala Sapy? Plizzz pomocy ... kto pierwszy podpowie ma czteropaka pifka:)

czekam....

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

3

Odp: Cos pieknego dot. Was

superasko :)

Superwasko?

ps. Chyba nie czegos takiego jak player sapow na 7650. Dziewczyny na 5510 przegraly sobie sapy, bo tam masz 64 mega pamieci, a pozniej sapy mozna przewalic na mp3 (SL45+muza z Vengeance rzondzi!) :)

4

Odp: Cos pieknego dot. Was

Aż się zarumieniłem :oops:

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Cos pieknego dot. Was

lol Solo :)

kulktura ?????????? ;)   kolektura może :)

Onizuka róla ! :)

6

Odp: Cos pieknego dot. Was

Heh i tak moim zdaniem na msx compo w tym roku zarządził Epi - człowiek w atomizerze!   Kawalek (nazwałem go ) Texańska Masakra Piłą Łańcuchową!  piuaczwa.tmc Zarządza !   Coprawda jest na tyle awangardowy , że nie zrozumie go masowa publiczność głosująca (stąd ten wynik) jednak slucham tego juz kolejny raz w pracy i coraz bardziej podziwiam autora.  Slychac, że to nie jest ot taka poprostu młucka, tylko człowiek włożył w ten utwór sporo pracy jest i pomysl i mnóstwo ficzerów, niuansów i zmian klimatu. Ileż to trzeba kombinować żeby takie metaliczne instrumenty uzyskać!?,   Brawo Epi za odwagę!  Brawo za artyzm! Oddaję honory!  Dla mnie Mistrzostwo Świata!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

7

Odp: Cos pieknego dot. Was

x-ray jak masz to w sapie to podeslij mi na maila.. niewiem skad sciagnac ta muze. dzieki

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8

Odp: Cos pieknego dot. Was

w tym Dzierzonowie to niezle imprezki są....szkoda ze to tylko 7 liga jest....hehehehe,ale moze kiedys zobacze ich grających na Vincente Calderon....w kazdym badz razie teraz zapijam Specjalem Wasze zdrowie!

gep/lamers^dial

9

Odp: Cos pieknego dot. Was

A ja kolejny dzien katuje kawalek Bulimia.it ;)

10

Odp: Cos pieknego dot. Was

A ja kolejny dzien katuje kawalek Bulimia.it ;)

też katowałem kilka dni ...dla mnie fullmegawypasrox

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: Cos pieknego dot. Was

a ja sobie wypalilem plytke do sluchania w pracy..jest tam mnostwo wyjebanej w kosmos muzy,min Bulimia....rulez....slucha sie przednio...szefa nawet nie slysze tylko przenosze sie w kraine dzwieków...
rulezja...dobre jak sto diabłów!

gep/lamers^dial

12

Odp: Cos pieknego dot. Was

no niewiem... sluchalem bulimi i jakos oryginal bardziej mi w ucho wpadl...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

13

Odp: Cos pieknego dot. Was

sajgoniarze ....   ja tym rzygam ,a Eru i Fox rzygają jeszcze dalej ...  Jak można się tak katować !   ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Cos pieknego dot. Was

Jak można się tak katować !   ??

Widzisz X-Ray-u moj ty drogi - to nie jest tylko sluchanie. Z reguly, gdy wpadnie mi w lapki jakis kawalek mp3 (cos z bardziej lub mniej masowej muzyki) to po kilku dniach sie nudzi - w koncu sie przejada. Z kawalkami typu Bulimia.it i inny atarowskimi oraz atarowsko-podobnymi jest zupelnie inaczej - te kawalki przywoluja wspomnienia. Np. sluchac Bulimii przypominam sobie niespodziewajke, przypominam sobie kompoty z QuaST-a, przypominam sobie jak fajnie sie wtedy bawilem, moje reakcje, okrzyki zwiazane z aplauzem i smiech, po prostu caly ten wspanialy QuaST-owy klimat - mozna to porownac do slynnego doswiadczenia Pawlowa z psem ;)